آگهی های ویژه لوازم تزیینی - منطقه آزاد اروند

هیچ موردی یافت نشد .

اتومبیل خود را خوش تیپ کنید

 

مدل،شکل و شمایل ماشین شما همیشه همان است که روز اول بوده. حتی اگر حوصله‌تان را هم سر ببرد باید با آن کنار بیایيد! اما فضای داخلی ماشین درست مثل اتاق شخصی‌تان است، یعنی شما می‌توانید با کمی ذوق و سلیقه شکل و شمایل تازه‌ای به همین فضای کوچک بدهید.
مدل، قدرت موتور، رنگ و شکل و شمایل ماشین شما همیشه همان است که روز اول بوده. حتی اگر حوصله‌تان را هم سر ببرد باید با آن کنار بیایيد! اما فضای داخلی ماشین درست مثل اتاق شخصی‌تان است، یعنی شما می‌توانید با کمی ذوق و سلیقه شکل و شمایل تازه‌ای به همین فضای کوچک بدهید. برای این تغییرات هم کافی است سری به خیابان سورنا یا  چراغ‌برق؛ بورس تزئینات لوازم  اتومبیل  بزنید و تا دلتان می‌خواهد وسایل تازه برای نو نوار کردن ماشین‌تان تهیه کنید، البته به شما توصیه می‌کنیم  برای اینکه در میان آن همه تنوع سردرگم نمانید و زودتر به نتیجه برسید  پیشنهادهای ما را فراموش نکنید!
مدل بالا!
نگران مدل پایین ماشین‌تان نباشید، شما هم می‌توانید با این گیره‌ها درست مثل ماشین‌های مدل بالا جایی برای عینک‌تان در نظر بگیرید. تازه با این تفاوت که این خود شمایید که جای عینک‌تان را انتخاب می‌کنید نه طراح ماشین!
هوای شما را دارند
بالش‌های پشت تکیه‌گاه صندلی اتومبیل علاوه بر اینکه حال و هوای ماشین شما را عوض می‌کنند مراقب گردن شما هم هستند. فقط کافی است در رانندگی‌های طولانی کمی گردن‌تان را به این بالش‌ها بسپارید!
انتخاب با شماست
برای تغییر حال و هوای داخل ماشین شما حتی می‌توانید روکش فرمان را هم به انتخاب خودتان و با رنگ دلخواه‌تان انتخاب کنید. تنوع آنقدر در این روکش‌ها زیاد است که علاوه بر رنگ حتی می‌توانید به طرح روی روکش هم فکر کنید!
قاب پدال!
شما می‌توانید پدال‌های ماشین‌تان را از پدال گاز گرفته تا کلاژ  و ترمز به دلخواه‌ خودتان قاب بگیرید! انواع و اقسام این قاب‌ها را می‌توانید از فروشنده‌های  تزئینات اتومبیل بخواهید. شما می‌توانید بسته به رنگی که برای فضای داخلی ماشین‌تان انتخاب کردید و البته طرح دلخواه‌تان این قاب‌ها را انتخاب کنید.
هم‌سفر!
این جیب بزرگ درست مقابل شما یعنی روی صندلی شاگرد وقتی که راننده‌اید، قرارمی‌گیرد و تا دلتان بخواهد جا دارد برای خرت و پرت‌هایی که از یک طرف دست و پا گیرند اما از طرف دیگر باید دم دست‌‌تان باشند! این جیب انتخاب خوبی برای ماشین شماست، البته زمانی که خیال سفر دارید.
مثل یک چوب رختی
این آویز وقتی به کارتان می‌آید که نمی‌خواهید کیسه‌های خریدتان را روی صندلی ماشین بگذارید. کافی است  این گیره را در  پشتی صندلی مهار کنید و کیسه‌های خرید را درست مثل یک چوب رختی به آن آویزان کنید!
زیرسیگاری مخصوص!
یک پیشنهاد هم ویژه سیگاری‌ها! شما می‌توانید زیرسیگاری مخصوص اتومبیل شخصی خودتان را داشته باشید. زیرسیگاری‌هایی که برای فضای داخلی ماشین طراحی شده‌اند به خاطر فضای دو جداره‌ای که دارند اجازه نمی‌دهند بوی سیگار به داخل ماشین شما راه پیدا کند. طراحی این زیرسیگاری‌ها هم آنقدر جذاب است که ناخودآگاه به شما اجازه نمی‌دهد خاکروبه‌ها را بیرون از شیشه بریزید!
پرواز پشت رول!
این مخزن پلاستیکی صندلی اتومبیلشما رابه صندلی هواپیما تبدیل می‌کند! این مخزن به تکیه‌گاه صندلی وصل می‌شود و فقط کافی است در آن را باز کنید تا درست مثل صندلی هواپیما با یک فضای ثابت و تعریف شده برای لیوان چای یا شیشه آب‌روبه‌رو شوید!