آگهی های ویژه حفاظتی و امنیتی - تهران

درب و پنجره در صادقیه

تلفن: 44405666-09129257293

درب و پنجره در صادقیه

 ثبت مؤسسات حفاظتی/ثبت شرکت حفاظتی


تأسیس مؤسسات حفاظتی نیازمند مجوز ازسوی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی می باشد که برای تأسیس این مؤسسات باید اساسنامه ای که مورد تأیید نیروی انتظامی ارائه شود و همچنین پس از تأیید نام باید کلیه مدارک شرکت به تأیید نیروی انتظامی جمهوری اسلامی برسد و اعضاي هيات مديره اين موسسات بايد حداقل 5 و حداكثر 7 نفر باشند كه دو نفر از آنان شامل رييس هيات مديره و مديرعامل موسسه الزاماً بايد از بازنشستگان عالي رتبه نيروهاي انتظامی باشند.
موضوع فعالیت مؤسسات حفاظتی می تواند شامل مواردی نظیر تأسیس و تغییرات مؤسسات خدمات انتظامی، حفاظتی، مراقبتی از جمله حفاظت از اماکن و تأسیسات خصوصی و دولتی از قبیل محلات، مجتمع های مسکونی، تجاری و صنعتی،شعب غیر مادر بانک های خصوصی و مؤسسات مالی و اعتباری و صندوق قرض الحسنه، اماکن تفریحی و فرهنگی و آموزشی و ورزشی و درمانی، حفاظت از شعب غیر مادر و بانک های دولتی، تولید و نصب سامانه حفاظتی و مراقبتی الکترونیکی، حمل پول و اوراق بهادار ، کاربرد دارد.
ازديگر شرايط هيات مديره موسسات وشرکت هایحفاظتیمي‌توان به:عدم سوءسابقه و پيشينه،عدم اشتغال به كار در نهادها و موسسات دولتي،كشوري و لشگري و نهادها و موسسات عمومي غيردولتي، دارا بودنتابعيت ايرانو ...اشاره كرد.همچنين حداقل مدرك تحصيلي هيات مديره فوق ديپلم است. عضويت بيش از 2 نفر از يك خانواده نيز در هيات مديره موسسه ممنوع است.
روال تاسيس اين موسسات نيز به اين شكل است كه هيات مديره بايد تقاضاي خود را به مركز انتظام استان متبوع خود ارايه دهد، اين درخواست به مركز انتظام پليس پيشگيري ناجا ارسال مي‌شود و در اين مركز مورد بررسي و اقدام قرار مي‌گيرد. هيات مديره بايد فرم‌هاي مربوطه را از جمله فرم‌هاي عدم سوءپيشنه، عدم اعتياد، تاييديه پزشكي، عدم پيشينه‌هاي امنيتي و… را تهيه و تكميل كنند. پس از تكميل اين فرم‌ها نظريه حفاظت اطلاعات نيز ضمیمه آن‌ها مي‌شود. پس تهيه و تاييد مدارك لازم موسسه توسط مركز انتظامی ناجا، اوراق به اداره ثبت شركت‌ها تسلیم شده و از اين طريق ثبت مي‌شود.