آگهی های ویژه رستوران - تهران

باماهاس شعبه دولت

تلفن: 021-26604332

باماهاس شعبه دولت

آش و حلیم سید مهدی

تلفن: ۰۲۱۱۸۵۰

آش و حلیم سید مهدی

جگرسرای معین

تلفن: ۰۲۱۴۴۸۴۴۳۰۰

جگرسرای معین

آش و حلیم پایتخت

تلفن: 02144712164

آش و حلیم پایتخت

کبابی حاج عبدالهی

تلفن: ۰۲۱-۷۷۹۳۶۴۲۸

کبابی حاج عبدالهی

جگرکی بهار نارنج

تلفن: ۴۴۶۴۹۴۸۱

جگرکی بهار نارنج

رستوران کوبابا

تلفن: 02126208016

رستوران کوبابا

رستوران شاهین آذربایجان

تلفن: ۰۲۱۴۴۸۷۴۴۰۴

رستوران شاهین آذربایجان

جگرکی خرمی

تلفن: ۰۲۱۴۴۳۶۱۷۲۶

جگرکی خرمی

کباب ذغالی فردوس

تلفن: ۰۲۱۴۴۰۰۴۴۲۵-۰۲۱۴۴۹۷۵۵۹۴

کباب ذغالی فردوس

چلوکباب رامین

تلفن: ۰۲۱۴۴۰۸۱۷۸۴

چلوکباب رامین

ویژگی اصلی که باید در یک رستوران ایتالیایی به آن توجه کنید


غذا، تفریح و مد همیشه جایگاه ویژه‌ای در ایتالیا دارند. بهترین راه برای جشن گرفتم طعم‌های خاص با پیچیدگی منحصر به فرد این است غذاهای شگفت انگیز ایتالیایی را تجربه کنید. غذاهایی که نه فقط رضایت اشتهای سیری ناپذیر شما را جلب می‌کند بلکه روی روح شما هم تاثیر می‌گذارد و روان شادتان می‌کند! البته حتما برای چشیدن این طعم‌ها نباید به ایتالیا سفر کنید. در تهران خودمان هم رستوران‌های ایتالیایی بسیار خوبی پیدا می‌شوند که با منویی کاملا ایتالیایی پیتزا و پاستاهای جذابی را سرو می‌کنند. 
کیفیت رستوران ایتالیایی
یک رستوران ایتالیایی خوب باید یک پیتزا ایتالیایی را با بهترین کیفیت ارائه دهد.
رابین لیچ نویسنده بزرگ انگلیسی می‌گوید “در ایتالیا مردم کار و زندگی را به غذا اضافه می‌کنند.” غذاهای ایتالیایی در دنیا به خاطر کیفیت برجسته‌ و طعم اختصاصی‌ که نه فقط زبانتان را قلقلک می‌دهند بلکه مزه‌شان در ضیر ناخودآگاه شما برای همیشه می‌ماند، مشهور هستند. اصلات غذاهای ایتالیایی در طعم نفیسی است که رستوران‌های آن در بشقاب‌های شما سرو می‌کنند پس توجه به کیفیت و طعم‌ها جزو اصلی‌ترین مورادی است که باید در رستوران‌های ایتالیایی دنبال آن باشید.
رستوران‌های ایتالیایی خوب تهران توجه زیادی به مواد اولیه به کار رفته در غذاهای خود دارند. یک رستوران ایتالیایی خوب باید در انتخاب مواد اولیه و ادویه‌جات خود دقت بالایی به خرج دهد تا بتواند مزه‌هایی ایجاد کند تا در دهان شما آب شوند.  انتخاب نوشیدنی در کنار غذاهای ایتالیایی نیز مهم است. نوشابه‌ها را که کنار بگذارید و یک نوشیدنی خوب مثل موهیتو سفارش دهید تا در کنار یک غذاهای دلچسب از نوشیدنی خود هم لذت ببرید.
تنوع غذاهای ایتالیایی
تنوع در سبک غذاهای ایتالیایی حرف اول را می‌زند
از آن‌جایی که تنوع نمک زندگی است، رستوران‌های ایتالیایی تهران گام را فراتر از بقیه برداشته‌اند تا تنوعی قابل توجه را روی میز شما به نمایش بگذارند. پیتزا یکی از معمول‌ترین و البته محبوب‌ترین نوع غذاهای ایتالیایی است که در یک رستوران ایتالیایی سرو می‌شود. البته غذای ایتالیایی در پیتزا خلاصه نمی‌شود.  منو یک رستوران ایتالیایی باید شامل دسته بندی‌های مختلف باشد، سالادها، پیش غذاهای ایتالیایی، پاستا و استیک از جمله دیگر غذاهای ایتالیایی است که می‌توانید همراه با یک پیتزا سفارش دهید و غذاها را هم دیگر به اشتراک بگذارید.
محیط رستوران ایتالیایی
محیط رستوران ایتالیایی باید کلاسیک و شیک باشد.
محیط یک رستوران ایتالیای بدون شک نقش مهمی در انتخاب شما ایفا می‌کند. بسیاری از مردم در هنگام انتخاب یک رستوران اول به محیط آن نگاه می‌کنند و بعد وارد آن رستوران می‌شوند. یک رستوران ایتالیایی خوب در تهران باید به دنبال فراهم کردن یک تجربه صحیح ایتالیایی باشد. سرو پیتزا در ظروف چوبی دایره‌ای یا سرو استیک در ظروف چدنی می‌تواند جذابیت‌های خاصی با خود به همراه بیاورد.
مردم وقتی می‌خواهند کسی را به یک رستوران خوب ببرند، معمولا یک رستوران‌ ایتالیایی را انتخاب می‌کنند. هیچ چیزی بهتر از یک غذا با طعم عالی در محیط خاص و شیک برای یک قرار دو نفر مناسب‌تر نیست. یک رستوران‌‎های ایتالیایی خوب معمولا دکوراسیون داخلی کلاسیک با مبل‌های شیک و ساده دارد تا آسایش شما در هنگام میل کردن یک غذای خوشمزه فراهم کنند.