آموزش :: موسیقی

آموزشگاه موسیقی رامشگران در اندیشه

آموزشگاه موسیقی رامشگران در اندیشه
 • تاریخ ثبت: 1397/12/21
 • بازدید: 4448 بار

آموزشگاه موسیقی در اندیشه


آموزشگاه موسیقی رامشگران در اندیشه

بهترین آموزشگاه موسیقی در اندیشه

 

آموزشگاه موسیقی در اندیشه

آموزشگاه موسیقی در اندیشه
آموزشگاه موسیقی در اندیشه


 

 آموزشگاه موسیقی رامشگران 

09128687928 
02165361398 
02165353693


با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 

با مشاوره رایگان تمامی ساز ها به بازدیدکنندکان سایت پیام اول 

با مدیریت  : استاد مسعود صالحی


 

آموزشگاه موسیقی رامشگران
آکادمی  رامشگران با حضور اساتید برجسته موسیقی با 15 سال تجربه مدیریت و تدریس موسیقی مسعود صالحی از سال 1396 تاسیس گردید و از آغاز فعالیت آموزشگاه موسیقی رامشگران اندیشه ، تلاش بر این امر استوار گردید که خدماتی فراتر از سایر آموزشگاه های موسیقی ارائه شود که همین امر باعث گردید که مجموعه رامشگران جزو بهترین آموزشگاه های موسیقی در اندیشه و غرب استان تهران به شمار رود، آموزشگاه موسیقی رامشگران با دانش موسیقیایی و تلفیق آن با روانشناسی و زیبایی شناسی موسیقی خدماتی در خور و مطابق با دانش روز دنیا ارائه دهد.

 • آموزش کلیه سازهای ایرانی و جهانی 

 • زیر نظر انجمن موسیقی 

 • آموزش کلیه سازهای ایرانی و کلاسیک 

 • آواز پاپ، سنتی و کلاسیک

 • گروه نوازی / گروه کر

 • موسیقی کودک ( مجهز به اتاق کودک ) 

 • توسط اساتید فارغ التحصیل رشته موسیقی

 • برگزاری ورک شاپ های مختلف

 • مشاوره و استعداد یابی ( بدون هزینه )
   

تلگرام : rameshgaranmusic@

اینستاگرام : academyrameshgaran

 

آموزشگاه موسیقی در اندیشه

 

ساز دف
ساز دف چیست؟
دف از سازهای کوبه ای است که در ساخت آن از چوب، پوست و فلز استفاده می‌شود. کمانه یا بدنه ی این ساز دایره ای شکل و قطر دهانه ی آن حدود 60 سانتی متر است. در طول جدار داخلی کمانه، در فاصله معین، حلقه هایی فلزی نصب شده اند و بر یک طرف دهانه پوست کشیده شده است و از دیگر ساز های کوبه ای هم می‌توان به ساز تنبک اشاره کرد.

نحوه گرفتن ساز دف
ساز دف را هنگام نواختن به طور عمودی، کمی مایل به سمت بدن با دو دست می‌گیرند و با انگشت های هر دو دست به سطح پوست ضربه می‌زنند. دف علاوه بر استفاده در آیین های خاص عرفانی، امروزه در همراهی با سازهای دیگر و گروه نوازی نیز بسیار به کار می رود. بیشتر وزن دف بر روی دست چپ قرار می‌گیرد و با فشردن انگشت شست دست راست بر روی کمانه سنگینی ساز را متعادل می‌سازد.

ساز دف

استاد دف آموزشگاه موسیقی رامشگران
فرزاد خورشید سوار متولد اراک دوم تیرماه 1365 می‌باشد که فارغ‌ التحصیل رشته موسیقی گرایش نوازندگی ساز ایرانی و مدرس تخصصی ساز دف بوده. برای اطلاع از برنامه کلاسی این استاد می‌توانید با ما تماس بگیرید یا به صغحه برنامه کلاسی های آکادمی رامشگران مراجعه کنید.

آموزشگاه موسیقی در اندیشه“چهت هماهنگی با شماره زیر تماس بگیرید”

65361398 – 65353693

آشنایی با اجزای تشکیل دهنده ساز دف
کمانه ساز دف
طوقه ی چوبی دور ساز دف را کمانه می‌گویند و ضخامت آن از طرف دهانه ی پوست دار حدود 2 تا 3 میلی متر و از طرف دهانه ی باز حدود یک و نیم سانتی متر، و عرض آن حدود 6 سانتی متر است.

کمامه به دو صورت ساخته می شود:

کمانه ی «یک کمه» از چوبی به ضخامت یک و نیم سانتی متر تهیه می‌شود. دو سر چوب را طوری به یکدیگر متصل می‌کنند که به شکل دایره در می آید و از نظر وزن نسبت به انواع دیگر دف سبک تر است.
کمانه ی «دوکمه» از دو چوب به ضخامت های حدود نیم و عرض 6 سانتی متر که بر روی یکدیگر پرس شده اند ساخته می‌شود. این نوع کمانه از نظر وزن سنگین تر از انواع دیگر ساز دف و در مقابل فشار کشش پوست مقاوم تر است و تاب بر نمی دارد.
ساز دف
پوست ساز دف
برای ساز دف از پوست کهنه ی گوسفند، بز یا آهو که ضخامت آن در تمام نقاط یکسان است استفاده می‌شود. انواع پوست های پلاستیکی هم اخیرا معمول شده اند که در مقابل رطوبت و حرارت مقاوم تر هستند و صدا دهی آنها شفاف و قوی تر است و نوع غیر سنتی صدای دف را ارائه می دهند.

حلقه های ساز دف
در جدار داخلی کمانه، قلاب های کوچکی به فاصله ی یک سانتی متر از یکدیگر و فاصله ی 3 سانتی متر از پوست نصب شده اند که به هر یک از آن ها حلقه هایی فلزی در دسته های چهارتایی آویخته شده اند و با حرکت دادن ساز دف در جهت های مختلف، حلقه ها به پوست می خورند یا با نوعی حرکت دیگر، خود حلقه ها به صدا در می آیند.

ساز دف

گل میخ ساز دف
برای محکم کردن پوست دف بر روی کمانه، پوست را در جدار بیرونی کمانه با میخ های سر تخت (شبیه پونز) مهار می‌کنند که به آن ها «گل میخ» می‌گویند. در ساخت بعضی دف ها پوست را با چسب یا سریش روی جدار بیرونی کمانه می‌چسبانند.

نت نویسی در این ساز
در سال های اخیر در ایران متد نت نویسی و استفاده از حامل هایی با تعداد متفاوت برای ساز دف متداول شده است، برای نت نویسی دف به طور معمول از حامل چهار خطی استفاده می‌شود. به این صورت که اصوات بم ناحیه ی مرکزی پوست روی خط اول، ناحیه ی میانی پوست روی خط دوم و ناحیه ی کناری پوست که اصوات زیر تری تولید می‌کند روی خط سوم حامل علامت گذاری می‌شوند و خط چهارم، زمان استفاده از حلقه ها را نشان می دهد. نوشتار تئوری موسیقی در ساز دف نیز به خط بین المللی است. در متدهای مختلف دف نوازی نیز علایم قرار دادی خاصی برای حرکات دست ها و انگشت ها استفاده می‌شود.

آموزشگاه موسیقی در اندیشهساز دف
انواع هم خانواده های ساز دف
دایره: نوعی کوچک تر و مجلسی دف را با همان ویژگی ساخت و پوست و حلقه، دایره می‌گویند. قطر دایره حدود 35 سانتی متر است. دایره در واقع، نوع بزمی در مقابل نوع آیینی دف است.
دایره زنگی: این ساز از کمانه ی چوبی به قطر 25 سانتی متر و عرض تقریبی 5 سانتی متر تشکیل شده و بر یک طرف دهانه ی آن پوست چهارپایان ی نوعی پوست پلاستیکی کشیده شده است. در بعضی مواقع هر دو دهانه ی آن دایره زنگی باز و بدون پوست هستند و در طول کوچکی نصب شده اند که با میله ای باریک و فلزی که از سوراخ میان سنج ها عبور می‌کند به طرفین شکاف ها متصل هستند. صدای دایره زنگی از ضربه ای که با دست راست بر پوست وارد می‌شود و نیز از برخورد سنج ها به یکدیگر حاصل می شود. با تکان دادن ساز نیز در مواقع معین می‌توان از صدای برخورد سنج ها استفاده کرد.
کلاس های موسیقی در آکادمی موسیقی رامشگران
برای جهت مشاوره و اطلاع بیشتر از کلاس های دف و دیگر ساز ها می‌توانید با ما تماس بگیرد، و همچنین می‌تواند دیگر مقالات سازشناسی آکادمی رامشگران را مطالع کنید با تشکر.

 

آموزشگاه موسیقی در اندیشه


ساز تنبک چیست؟
تمبک از ساز های کوبه ای است که اصطلاحا به آن ضرب هم گفته می شود. این ساز را از چوب درخت گردو، افرا یا توت به صورت یک تکه، در دو قسمت «تنه»،حجیم تر و «نفیر»، باریک تر در اندازه های متفاوت ساخته می شود. طول تمبک از دهانه ی بزگ دهانه ی کوچک معمولا 44 سانتی متر است. اغلب اندازه ی تمبکی که در اکستر به کار می رود بزرگ تر و برای تک نوازی کوچک تر است.

نحوه گرفتن تنبک
هنگام نوازندگی، تمبک را افقی به صورتی که دهانه ی بزرگ تر رو به بیرون باشد روی ران پای چپ می گذارند و با دو دست بر پوست ضربه می زنند.

نحوه گرفتن تنبک

آشنایی با اجزای تشکیل دهنده ساز تنبک
دهانه ی بزرگ ساز تنبک
قطر دهانه ی بزرگ تنبک که روی آن پوسته کشیده می‌شود، در تمبک ارکستر، از بیرن 32 و از داخل 27 و ضخامت جدار آن  « 2/5 سانتی متر است پس از نازک کردن لبه ی چوب نزدیک به پوست، این ضخامت به 2 میلی متر می‌رسد. در تمبک نوازی، قطر دهانه ی بزرگ از بیرون 22 و از داخل 18 سانتی متر است. دهانه ی بزرگ باید کاملا دایره باشد تا صدا در تمام نقاط کناره یکسان باشد.

تنه ساز تنبک
تنه به قسمت حجیم تر تمبک گفته می‌شود که طول آن در تمبک ارکستر حدود 28 و در تمبک تک نوازی 18 سانتی متر و تا حدی محدب است و در عرض آن شیار (عاج) هایی ایجاد می‌شوند که از لغزیدن تمبک هنگام نواختن جلوگیری می‌کنند. گاه هنگام نوازندگی با کشیدن ناخن یا حلقه انگشتر روی این شیار ها صدای خاصی ایجاد می‌شود که مورد استفاده ی نوازندگان ماهر قرار می‌گیرد. این شیار ها را وقتی می‌توان ایجاد کرد که روی تنه با خاتم کاری و یا تزئینات دیگری پوشیده نشده باشد.

نفیر ساز تنبک
نفیر یا گلو به قسمت باریک تر تمبک، بین تنه و دهانه ی کوچک می‌گویند که طول آن « از تنه تا دهانه ی کوچک حدود26 و قطر بیرونی آن حدود 18 سانتی متر است. تراش نفیر از بیرون، استوانه ای شکل و از داخل، مخروطی (شیپوری) است و دهانه ی کوچک تر شیپور به تنه متصل است.

ساز تنبک
دهانه ی کوچک تنبک
دهانه ی کوچک در ادامه ی نفیر قرار دارد که در واقع محل خروج صدای حاصل از ارتعاش پوست توسط ضربه های دو دست است و قطر آن در تمبک ارکستر 22 و در تمبک تکنوازی 18 سانتی متر است.

نت نویسی در ساز تنبک
نت نویسی برای تمبک معمولا روی حامل سه خطی است. به این ترتیب که ناحیه ی مرکزی پوست روی خط اول، ناحیه ی میانی روی خط دوم و ناحیه ی کناره ی پوست تنبک روی خط سوم علامت گذاری می‌شود. در نت نویسی تمبک گاه از حامل هایی با تعداد خطوط متفاوت نیز استفاده شده است.

آموزشگاه موسیقی در اندیشهپوست تنبک
پوست تمبک تک نوازی به علت حجم کوچک تر آن، نازک تر انتخاب می‌شود و برای تمبک ارکستر از پوست ضخیم، کهنه و عمل آمده ی بز یا میش که در تمام نقاط قطر آن کاملا یکسان باشد استفاده می‌شود. پوست را با چسب یا سریش روی لبه بیرونی دهانه ی بزرگ می چسبانند.

ویژگی های دیگر ساز تمبک
تمبک در اندازه های متفاوتی ساخته می‌شود و به همین دلیل، طول و قطر و دیگر اندازه های آن کاملا مشخص و استاندارد نیست. معمول ترین آنها تمبک تک نوازی در حجم کوچک تر و تمبک گروه نوازی در حجم بزرگ تر است.
تمبک در همراهی با ساز های دیگر و تک نوازی و گروه نوازی سازه های کوبه ای قابلیت اجرا دارد.
انواع تمبک، از جمله تمبک زورخانه در حجم بزرگ نیز معمول اند.
نوشتار تئوری موسیقی در این ساز به خط بین المللی است و علایم قراردادی فراوان و خاصی برای استفاده از انگشت ها و دست ها به کار گرفته می‌شوند که برای اطلاع از آنها می توان به کتاب های آموزش تمبک استاد حسین تهرانی یا استاد محمد اسماعیلی مراجعه کرد.
در تمبک به علت توانایی اجرایی اصوات مختلف در بم و زیر و حتی استفاده از چوب بدنه، انواع حروف زینت، ریز، تریل و گلیساندو را در کیفیت های متفاوت می‌توان اجرا کرد.
 

آموزشگاه موسیقی در اندیشه
کلاس های موسیقی در آکادمی موسیقی رامشگران
برای جهت مشاوره و اطلاع بیشتر از ساز کمانچه و دیگر ساز ها می‌توانید با ما تماس بگیرد، و همچنین می‌تواند دیگر مقالات سازشناسی آکادمی رامشگران را مطالع کنید با تشکر.

“چهت هماهنگی با شماره زیر تماس بگیرید”

65361398 – 65353693

 

فواید موسیقی بر کودکان
فواید آموزش موسیقی بر کودکان چیست؟
از فواید موسیقی بر کودکان می‌توان به افزایش یادگیری در زمینه های ریاضیات، زبان، تمرکز و مهارت های اجتماعی از میان هزاران فواید دیگر بر کودک شما اشاره نمود. بنابراین خواه فرزند شما یک ساز موسیقی را فراگیرد یا نه، سعی کنید کودک خود را تا حد ممکن در معرض موسیقی قرار دهید و ازمزایای فراوان آن بهره‌مند شوید!

1. فواید موسیقی از نظر علمی
(کمک به رشد مغز)

مطالعات در علوم اعصاب نشان می‌دهد از فواید مهم موسیقی بر کودکان، موسیقی باعث تاثیری گذاری بر نحوه رشد مغز کودکان و همچنین باعث بهبود عملکرد مغز کودکان می‌شود. فعالیت های موسیقی (مانند نواختن ساز، آوازخواندن و یا تنها گوش دادن به موسیقی) مغز را تحریک می‌کند و این تمرین مغزی با تشکیل اتصالات عصبی جدید منجربه بهبود ساختار مغز کودکان می‌شود.

2. تقویت شنیداری و گفتار کودکان
(مهارت های زبانی)

مطالعات همچنین نشان می‌دهد که کودکان خردسالی که در کلاس های موسیقی شرکت می‌کنند رشد گفتارشان بهبوده بخشیده و خواندن را آسان تر فرا می‌گیرند. یادگیری موسیقی به توسعه عملکرد سمت چپ مغز (مربوط به زبان و استدلال) کمک می‌کند، به تشخیص صدا یاری می‌رساند و ریتم و قافیه را آموزش می‌دهد. آموزش موسیقی بر کودکان همچنین می‌توانند به کودکان در به خاطر سپردن اطلاعات کمک کنند (کافیست به شعر و آهنگ الفبا فکر کنید!)

فواید موسیقی بر کودک
3. موسیقی تقویت کننده تحلیل و ریاضیات
(مهارت های ریاضی)

موسیقی می‌تواند به پیشرفت مهارت های ریاضی کمک کند. با گوش دادن به ضرب های موسیقی کودک شما می‌تواند کسرهای بنیادی، الگوشناسی و حل مسئله را بیاموزد. کودکانی که موسیقی می‌آموزند همچنین از نظر هوش فضایی و توانایی شکل گیری تصاویر ذهنی از اشیا پیشرفت کرده‌اند، مهارت هایی که برای ریاضیات پیشرفته مهم هستند.

4. موسیقی باعث تقویت حافظه و یادگیری تمرکز کردن
(حافظه توجه تمرکز)

مطالعات اخیر نشان داده است افرادی که از نظر موسیقی آموزش دیده‌اند مهارت های حافظه ی فعال بهتری دارند که به آنها کمک می‌کند تا چیزهایی را به خاطر بسپارند حتی در حالی که ذهنشان مشغول کارهای دیگری است جنبه های مهم محاسبه ذهنی و درک مطلب. یادگیری موسیقی همچنین به سطح قابل توجهی از تمرکز نیاز دارد که این مورد باعث یادگیری تمرکز کردن می‌شود که از فواید موسیقی بر کودکان و انسان بالغ به حساب می‌آید، در نتیجه به کودکان آموزش دهید تا توجه خود را برای دوره های پایدار متمرکز کنند.

 

آموزشگاه موسیقی در اندیشه

 

فواید موسیقی بر کودکان

5. ساخت موسیقی باعث به کار گیری تمام اعضای بدن می‌شود
(افزایش هماهنگی)

درست مثل ورزش، بازی و رقص، موسیقی هم به کودکان کمک می‌کند تا مهارت های حرکتی خود را رشد دهند. ساخت موسیقی فراتر از به کارگیری صدا یا انگشتان است. شما همچنین از گوش و چشم و به علاوه از عضلات بزرگ و کوچک به طور همزمان استفاده می‌کنید، این کار به بدن و ذهن کمک می‌کند تا با هم هماهنگ شوند.

6. ایجاد تعهد و صبر در کودک برای رسیدن به اهداف کوتاه مدت
(موفقیت و نظم)

 یادگیری موسیقی به کودکان باعث می‌شود که کودکان برای رسیدن به اهداف کوتاه مدت تلاش کنند و عادت جاری خود را توسعه دهند و خویشتن داری را تمرین کنند. از فواید موسیقی به کودکان اختصاص دادن زمان برای تمرین باعث ایجاد تعهد و صبر در کودک می‌شود. تسلط بر یک قطعه موسیقی جدید منجر به احساس غرور و پیروزی می‌شود و به کودکان کمک کند تا ارزش خویشتن داری و انضباط شخصی را بیاموزند.

7. موسیقی باعث یادگیری مهارت انجام کار تیمی در کودک می‌شود
(مهارت های اجتماعی)

ساخت موسیقی با افراد دیگر (مانند گروه موسیقی و گروه کر) مهارت های اجتماعی و عاطفی کودکان را بهبود می‌بخشد که یکی از فواید موسیقی اثر بخش در روابط اجتماعی کودک است. آنها یاد می‌گیرند که به عنوان یک تیم باهم کار کنند و احساس همدلی خود را با دیگران گسترش دهند. محققان دریافته‌اند که وقتی کودکان با هم موسیقی می‌نوازند، از ریتم های ساده گرفته تا اجراهای گروهی بزرگتر، بهتر می‌توانند تا احساسات دیگران را درک کنند.

فواید موسیقی بر کودکان

8. موسیقی می‌تواند قلب شما را به آواز در آورد
(لذت موسیقی)

موسیقی می‌تواند به کودکان راهی برای ابراز وجود، رها کردن خلاقیت، الهام گرفتن و اعتلای روح، آرامش و از بین بردن استرس و تنش تاثیر گذار باشد. کافیست به گوش دادن به یک قطعه موسیقی کلاسیک زیبا، همخوانی با آهنگ مورد علاقه با دوستان، یا رقصیدن با یک آهنگ عالی که از رادیو پخش می‌شود فکر کنید. موسیقی میتواند قلب شما را به آواز درآورد!

9. کودکتان را علاقمند به یادگیری موسیقی کنید
(موسیقی برای زندگی)

آموزشگاه موسیقی در اندیشه
با تمام این مزایا سعی کنید کودک خود را تا آنجا که ممکن است در معرض موسیقی قرار دهید تا بتوانید از این فواید بسیار موسیقی بهره‌مند شود. با هم موسیقی گوش کنید، آواز بخوانید، بازی های ریتمیک انجام دهید، به کنسرت بروید و یا سازهای خود را با هم بسازید. کتابخانه ی محلی، مرکز اجتماع یا انجمن موسیقی شما ممکن است برنامه های موسیقی را برای کودکان ارائه دهد. اگر کودک شما می‌خواهد نواختن سازی را بیاموزد، گزینه های شما می تواند شامل برنامه موسیقی مدرسه، آموزشگاه موسیقی، معلمان خصوصی موسیقی و فعالیت های موسیقی گروهی مانند گروه های کر و گروه های موسیقی باشد.

فواید موسیقی بر کودکان
آموزشگاه موسیقی رامشگران اندیشه مجهز به اتاق کودک
آموزشگاه رامشگران با استفاده از اساتید برتر فارغ التحصیل رشته موسیقی با جدیدترین روش های آموزشی به آموزش ساز و آواز در سنین مختلف در حومه اندیشه و شهریار مشغول می‌باشد. آموزشگاه نگاه ویژه ای به آموزش موسیقی کودک (ارف) دارد و از بهترین آموزشگاه های آموزش موسیقی کودک اندیشه می‌باشد که برگزار کننده کلاس های گروهی موسیقی کودک ( ارف ) با تجهیز آموزشگاه به اتاق کودک است.

شما می‌توانید با مشاوره رایگان اساتید موسیقی رامشگران از علاقه کودک خود نسب به ساز های مختلف بهرمند شوید تا بتوانید در کلاس موسیقی که کودکتان دوست دارد ثبت نام کنید برای ارتباط با ما می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام کنید

 

آموزشگاه موسیقی در اندیشه

آموزشگاه موسیقی در اندیشه

آموزشگاه موسیقی در اندیشه

ارتباط از طریق اینستاگرام: instagram    

قیمت : تماس بگیرید با مشاوره رایگان

عکسهای دیگر این آگهی:

برای مشاهده بهتر، روی عکس مورد نظر کلیک کنید.

ارسال پیام به آگهی دهنده (اپراتور 102)

ارسال نظر برای آگهی آموزشگاه موسیقی رامشگران در اندیشه

Captcha image

آخرین آگهی های موسیقی
1399/03/22
بهترین آموزشگاه موسیقی در هفت حوض
10

آموزشگاه موسیقی باراد با مدیریت علی شعبانی 09128474731،0217797175 با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با آموزش رشته های موسیقی کودک ،پیانو و تار و سه تار،وآواز پاپ و... در حال فعالیت میباشد.

اپراتور پیام اول 32 / تلفن: 02177971725

1399/04/29
آموزشگاه موسیقی در نازی آباد
5

آموزش کلیه سازها و آواز در نازی آباد

اپراتور پیام اول / تلفن: 021-55065683

1397/12/26
آموزشگاه موسیقی در سعادت آباد,منطقه2
3

09396959479آموزشگاه موسیقی در محله سعادت آباد, آموزشگاه موسیقی نزدیک سعادت آباد, 09396959479

اشکان درودیان / تلفن: 021-22073808

1397/12/12
مدرس خصوصی تار بانوان غرب تهران
3

استاد تار خانم, تدریس تار توسط مدرس خانم برای بانوان از مبتدی تا پیشرفته در غرب تهران, شهرک گلستان و شهرک راه آهن 09355350630

اپراتور تبلیغات / تلفن: 09355350630

1397/05/14
آموزش تار غرب تهران
1

آموزش تار غرب تهران در مرزداران -آموزشگاه موسیقی چکاد توسط علیرضا راستین فر فارغ التحصیلان موسیقی از دانشگاههای معتبر تهران

آموزشگاه موسیقی چکاد / تلفن: 44246229

1397/05/16
آموزش آواز سنتی در مرزداران غرب تهران
1

آموزش آواز سنتی (کلاسیک ایرانی) در آموزشگاه موسیقی چکاد 44245641 - 44246229 توسط علیرضا راستین فر

آموزشگاه موسیقی چکاد / تلفن: 02144245641

1397/05/23
آموزش کمانچه غرب تهران در مرزداران آموزشگاه موسیقی چکاد
1

آموزش کمانچه در آموزشگاه موسیقی چکاد توسط هومان رومی، نوازنده و مدرس کمانچه 44245641 - 44246229 در مرزداران غرب تهران

آموزشگاه موسیقی چکاد / تلفن: 02144245641

1397/06/10
آموزش تنبور و باغلاما غرب تهران مرزداران آموزشگاه موسیقی چکاد
1

آموزش تنبور و باغلاما غرب تهران مرزداران آموزشگاه موسیقی چکاد ,آموزش خصوصی تنبور غرب تهران در آموزشگاه موسیقی چکاد 44245641 - 44246229 میلاد میری فارغ التحصیل رشته موسیقی مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه هنر تهران www.chakadmusic.com

آموزشگاه موسیقی چکاد / تلفن: 02144245641

1397/07/25
آموزش ویلنسل ویولنسل غرب تهران در مرزداران آموزشگاه موسیقی چکاد
1

آموزش ویلنسل ویولنسل غرب تهران در مرزداران آموزشگاه موسیقی چکاد ,آموزش ویلنسل در مرزداران غرب تهران - آموزشگاه موسیقی چکاد 44246229 - 44245641 وحید وفایی، دکترای نوازندگی از دانشگاه دولتی آکادمی علوم ارمنستان/آکادمی نایکو کارشناسی ارشد رهبری ارکستر از کنسرواتوار دولتی ارمنستان

آموزشگاه موسیقی چکاد / تلفن: 02144245641

1397/08/02
آموزش گیتار الکتریک و آکوستیک در مرزداران غرب تهران آموزشگاه موسیقی چکاد
1

آموزش گیتار الکتریک و آکوستیک در مرزداران غرب تهران آموزشگاه موسیقی چکاد,آموزش خصوصی گیتار الکتریک، آکوستیک و پاپ در مرزداران - آموزشگاه موسیقی چکاد پیمان حریقی و سینا وژده نوازنده و مدرس گیتار الکتریک، آکوستیک و پاپ www.chakadmusic.com

آموزشگاه موسیقی چکاد / تلفن: 02144245641