صنعت :: ماشین آلات

خریدار و فروشنده انواع توربو جت فن اورهال شده

  • تاریخ ثبت: 1402/01/27
  • بازدید: 31 بار

انواع جت‌ فن ‌ها :

محوری

جت ‌فن ساده: این نوع جت ‌فن که نسبت به بقیه بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد، شامل همان اجزاییست که در قبل به آنها پرداختیم، و از آن در پارکینگ‌ها، تونل‌ ها، زیرگذرها و سوله ها در موارد خاص (به طور کل جت ‌فن‌ ها برای تهویه کارگاه‌ ها و سوله ‌ها زیاد مورد استفاده قرار نمیگیرند مگر در موارد خاص) استفاده می‌شود. قیمت جت‌ فن ساده از بقیه انواع پایینتر می‌باشد.

 جت‌ فن دو سو یا دو جهته: این نوع جت ‌فن، همانطور که در بخش پروانه ی فن به آن اشاره شد، دارای فرم خاصی از پروانه می‌باشد که می‌تواند جهت جریان هوا را تغییر دهد. از این جت ‌فن هم در پارکینگ ‌ها و تونل ‌های زیرگذر استفاده می‌شود.

 جت ‌فن موزی: به این نوع جت ‌فن هم در بخش بدنه اشاره شد، در حقیقت ساختار این نوع جت ‌فن به گونه ای است که میتواند جهت خروجی جریان هوا را کنترل کند. به این نوع جت ‌فن، جت ‌فن قابل تنظیم نیز می‌ گویند. در تونل ‌هایی که دارای قوس هستند، از این نوع جت ‌فن برای تهویه ی طولی استفاده می‌شود که جهت خروجی هوا را بتوانند با زاویه ی مناسب تنظیم کنند.

 جت‌ فن سانتریفیوژ: جت‌ فن هایی که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم از انواع محوری بودند، اما جت فن سانتریفیوژ از نوع گریز از مرکز بوده و در نتیجه نحوه ی هدایت جریان هوای آن به گونه ای متفاوت است. این جت ‌فن ها که به آن‌ها جت ‌فن کتابی نیز می‌گویند، افت فشار بیشتری را تولید کرده و ارتفاع کمتری دارند، بنابراین در محیط هایی که ارتفاع سقف آن‌ها کم است مورد استفاده قرار میگیرند.( مانند پارکینگ ‌هایی که سقف آنها کوتاه است.)

جت فن چندمرحله‌ای: این نوع جت فن تهویه هوای آلوده را در چندین مرحله انجام می‌دهد و برای کارکنان معادن هوای تازه و سالم تهیه می‌کند.

جت فن کتابی: این نوع جت فن کتابی شکل است. جت فن کتابی برخلاف مدل‌های دیگر دارای فن سانتریفیوژ است درحالی‌که مدل‌های معمولی دیگر دارای موتور آکسیال با طراحی استوانه‌ای‌شکل هستند. هنگامی‌که محدودیت در ارتفاع وجود دارد باید از جت فن کتابی استفاده شود.

 

بنگاه ماشین آلات و تجهیزات عمرانی علیزاده خریدار و فروشنده انواع جت فن های کارکرده و دست دوم و اورهال شده

 

آدرس : تهران اتوبان آزادگان شرق ، بعد پل آیت الله سعیدی ، لاین کندرو ، بعد از پمپ بنزین علی آباد قاچار ، بنگاه ماشین آلات و تجهیزات علیزاده

 

   مشخصات آگهی دهنده

نام
مهندس علیزاده
ایمیل
تلفن
انقضا
1402/07/25
بروزرسانی
1402/01/28
موقعیت
آدرس
مشاهده تمام آگهی های مهندس علیزاده

عکسهای دیگر این آگهی:

برای مشاهده بهتر، روی عکس مورد نظر کلیک کنید.

ارسال پیام به آگهی دهنده (مهندس علیزاده)

Captcha image

عبارات کلیدی