خدمات :: تعمیرات

دوچرخه سازی دهکده المپیک-دوچرخه سازی دوستان غرب تهران

دوچرخه سازی دهکده المپیک-دوچرخه سازی دوستان غرب تهران
  • تاریخ ثبت: 1397/03/10
  • بازدید: 982 بار

دوچرخه سازی دهکده المپیک-تعمیرات دوچرخه شهرک گلستان-دوچرخه سازی شهرک گلستان

دوچرخه وسیله ای که از دیرباز مورد توجه بسیاری می باشد.

دوچرخه (به انگلیسی: Bicycle) یک وسیله نقلیهٔ پدالی است که با نیروی انسان حرکت می‌کند. دوچرخه دارای دو چرخ متصل به یک شاسی است که یک چرخ در جلو و یک چرخ در عقب قرار دارد. بنا بر ضابطه اتحادیه جهانی دوچرخه‌سواری زین دوچرخه باید در سطحی بالاتر از پدال‌ها قرار گرفته باشد.

امروزه همهٔ انسانها مزایای تحرک و فعالیت‌های بدنی را می‌دانند. بنا بر تجربیات، افراد فعال، سالم‌تر و شاداب تراز مردم عادی زندگی می‌کنند. علاوه بر این آنها در مقابل تنش‌های روانی و بسیاری از بیماریها و مشکلات زندگی تحمل و مقاومت بیشتری دارند.

پیشرفت تکنولوژی و توسعه ماشین آلات، علی‌رغم تمامی مزایای خود، موجب شده که زندگی انسان، کم‌تحرک تر و ساکن تر شود و این نداشتن تحرک و فعالیت عضلات و ماهیچه‌ها موجب به سستی آنها می شودو عواقب نامطلوبی در برخواهد داشت. در صورتی که جلوگیری از بروز این آسیب‌ها بسیار راحت است. خوشبختانه امروز به دلیل تغییر نگرش و احساس نیاز به داشتن زندگی سالم‌تر و شاداب تر، هر روزه به شمار افرادی که به ورزش روی می‌آورند بیشتر می‌شود. نکته مهم این است که با توجه به تفاوت‌های اساسی افراد به لحاظ قدرت، استقامت و انعطاف‌پذیری بدنی هر فرد ابتدا باید از وضعیت جسمانی خود آگاه شود و سپس ورزش مناسب با بدن خود را انتخاب نمایید. یکی از ورزش‌هایی مفرح و پر طرفدار در میان همه قشرها جامعه دوچرخه سواری است که در اینجا اندکی به آن می‌پردازیم.

دوچرخه سواری یکی از ورزش‌هایی است که به آسانی می‌توان به آن دسترسی داشت و جایگزین مناسبی برای خودروهای شخصی است به ویژه دوچرخه‌های برقی که همانند خودرو سریع و بدون خستگی است. دوچرخه نیاز به مصرف سوخت ندارد از این رو کمک شایانی به کاهش آلودگی هوا می‌کند. دوچرخه سواری یک تمرین و ورزش هوازی محسوب می‌شود که موجب استقامت قلب و عروق می‌شود. این ورزش یک فعالیت منظم است که تأثیر بسیار مثبتی در تناسب قسمت بالای پا و مچ پا دارد و موجب تقویت ماهیچه‌های اطراف زانو و پشت ران، مفاصل زردپی- لیگافت‌ها، ماهیچه‌های چهارسر ران، همتسرینگ ولگن می‌شود. اکثر فعالیتهای ورزشی که دارای ریتم منظم و هماهنگ هستند مانند دویدن و دوچرخه سواری، موجب تقویت و بهبود عملکرد سیستم قلبی و تنفسی می‌شوند. بسیاری از افرادی دوچرخه سواری را یک ورزش تکمیلی برا ی دو می‌دانند کنند. علاوه بر این دوچرخه سواری به انجام فعالیت‌های کششی نیز یاری می‌رساند.

 

تعمیر دوچرخه

اجزاء و قطعات
دوچرخه پنج جزء اصلی دارد:[۱]

سیستم انتقال قدرت
که از قوانین چرخ و محور به کمک زنجیر (در مجموع چرخ زنجیر برخلاف زنجیر چرخ) نیروی رکاب دوچرخه را به چرخ عقب منتقل می‌کند. در محل رکاب هر چه فاصله زنجیر (لبه دنده) از محور چرخش دورتر باشد با هر بار رکاب زدن طول بیشتری از زنجیر جابجا شده در نتیجه سرعت افزایش یافته و نیروی بیشتری برای رکاب زدن لازم است برعکس در محور چرخ عقب که به هاب یا توپی مشهور است (با اشاره به بال بیرینگ Ball bearing که در فارسی بولبرینگ و بوربرینگ هم گفته می‌شود دارای مجموعه‌ای از ساچمه‌های توپی سوار روی یک مخروطی) هرچه فاصله زنجیر بیشتر باشد با میزان بیشتری از طول زنجیر محور می‌چرخد در نتیجه سرعت کمتر شده و نیروی کمتری برای رکاب زدن لازم است.

اصطلاح توپی (مشابه موتور) در ایران برای محورهایی که هاب دنده ‏(en)‏ هستند و درون خودشان چرخ‌دنده نیز دارند رایج است (که البته برای دوچرخه‌های برقی گاهی چرخ‌دنده روی موتور گیربوکس‌دار است و گاهی در درون هاب که می‌شود هاب دنده‌دار).

 


چرخ جغجغه

چرخ جغجغه معکوس اندِن (۱۸۶۹)
درون هاب از چرخ جغجغه استفاده می‌شود شامل یک محور دندانه‌دار مایل به جهت ساعت و یک زبانه فنری که روی چرخ سوار است و محور بواسطه زنجیر چرخ در جهت ساعت می‌چرخد در نتیجه زبانه در دنده‌ها قفل می‌شود اما زمانی که در جهت عکس ساعت بچرخد دنده‌ها را رد می‌کند. البته این ساختار ممکن است معکوس نیز باشد.

تفاوت فری‌هاب ‏(en)‏ و فری‌ویل ‏(en)‏

یک هاب و کاگ‌ست فری‌ویل ‏(en)‏

یک کاست و فری‌هاب ‏(en)‏
به دستگاه تغییر مکان زنجیر عقب شانژمان گفته می‌شود (که در ایران ممکن است شارژمان نیز بگویند اما شارژمان مربوط به خدمات ساختمان است) و به دنده‌های آن (که روی هاب نصب می‌شود) در ایران خورشیدی می‌گویند اما در زبان انگلیسی کاگست ‏(en)‏ (مجموعه دندانه) یا کلاستر به معنی خوشه (در حالت خورشیدی) می‌باشد که به دو نوع است فری‌ویل ‏(en)‏ (چرخ آزاد) و کاست (اشاره به کارتریج چرخان نوار کاست) که تفاوت بسیار مهم و بزرگی با هم دارند (البته نه از نظر رفتار چرخ جغجغه بلکه از نظر فنی و طول عمر). فری‌ویل ‏(en)‏ قدیمی‌تر است اما فری‌هاب و کاست که جدیدتر است دهانه بزرگتری برای خورشیدی دارد که روی فری‌هاب ‏(en)‏ نصب می‌شود و در واقع بولبرینگ فری‌هاب خارج از محور چرخ نزدیک انتهای هاب قرار دارد و با باز کردن فری‌هاب کل تشکیلات بولبرینگ آن سمت باز می‌شود. این باعث می‌شود که مرکز فشار زنجیر و بولبرینگ در یک محل قرار بگیرد و فشار کمتری روی محور باشد. البته ساختار هابی که چرخ جغجغه روی آن نصب می‌شود بسته به استاندارد کشورها نیز متفاوت است ولی استاندارد جهانی استاندارد چرخ بریتانیا ‏(en)‏ (B.S.C) از مؤسسه چرخ بریتانیا (C.E.I) می‌باشد.

وقتی که ما رکاب می‌زنیم به چرخ عقب نیروی مکانیکی وارد می‌سازیم. در نتیجه چرخ‌ها حرکت و دوچرخه متحرک می‌شود. نیرو از طریق اجزایی باعناوین (طبق وقامه) زنجیر و خودرو می‌باشند. به تدریج در دوچرخه‌ها نیز از دنده استفاده شد تا دوچرخه سوار با توجه به شرایط جاده بتواند نیروی تولیدی را کنترل کند.

سامانه‌های دیگر
سیستم برق رسانی: شامل دینام بوده‌است که وقتی رکاب زده می‌شد سردینام آن که در آهنربای دینامی که یا به چرخ جلو یا به چرخ عقب وصل است؛ می‌باشد به حرکت درمی‌آمد و در شب نور ایجاد می‌کرد که این سیتم کماکان منقرض شده وجای خود را به چراغهای شارژی ویا باتری خور داده‌است.
سیستم هدایت و ترمز: این سیستم شامل فرمان و ترمز دوچرخه‌است که بسیار متنوع وبه روز شده‌است. ترمزبندی دوچرخه خود ۲ نوع است:۱ ویبرک (لقمه‌ای) ۲ دیسک و لنت ترمز (انتقال نیروی مکانیک (سیم‌ترمز) و هیدرولیک (روغن‌هیدرولیک)). در ترمز دیسکی باید سعی شود که دیسک روغنی نشود، فاصله لنت ثابت و متحرک درست تنظیم شود به صورتی که سابیده نشود و فاصله بسیار کمی با لنت داشته باشد. مخلوط فلزات سطح لنت تا زمانی که تمام نشده باشد قابل استفاده است و معمولاً صاف و سیقلی می‌باشد تا حداکثر چسبندگی را ایجاد کند. هشدار : لنت ترمزهای قدیمی دارای آزبست و مواد سمی هستند که نباید تنفس شوند.
بدنه یا اسکلت دوچرخه: وظیفهٔ این سیستم نگهداری و به هم پیوستن قسمت‌های مختلف دوچرخه به هم است. این سیستم شامل یک لولهٔ افقی؛ دو لولهٔ زیر زاویه و زین است که جنس آن بسیار متنوع است.
چرخها: که از طوقه و تایر تشکیل شده‌است که جنس طوقه از چند نوع است مانند:هایتن-آلومینیوم و کربن و تایرها هم که از انواع لاستیک‌ها با کیفیتهای مختلف تشکیل شده‌اند و تیوب‌هایی با قطر و سایزهای متنوع
معمولاً یکسری لوازم جانبی نیز برای دوچرخه‌ها استفاده میشون مانند: بوق-آیینه-زنگ- روکش زین-کاور تنه-جک و…

روغن
بسیاری برای سرویس دوچرخه از روغن سوخته ماشین استفاده می‌کنند (سیاه رنگ) که به دلیل سرب و رسوبات می‌تواند باعث خورده شدن ساچمه‌ها شود و لغزندگی روغن چرخ (زرد یا بی‌رنگ) را ندارد.

دوچرخه‌های برقی
شوخی‌های بسیاری دربارهٔ دوچرخه‌سواری با دوچرخه‌های برقی به عنوان ورزش شده‌است اما دوچرخه‌های برقی به چندین روش مختلف تقسیم می‌شوند. سه دسته عمده دوچرخه‌های برقی از اصل برقی، دوچرخه‌های ساده برقی شده بواسطه کیت برقی اصل و دوچرخه‌های ساده برقی شده دستی. در تمام موارد از باتری استفاده می‌شود اما برخی از کیت‌های پیشرفته مشابه کشنده‌های (تریلرهای) برقی از ترمز برای شارژ باتری نیز می‌توانند استفاده کنند. قیمت کیت‌ها در سال ۱۳۹۵ چیزی حدود یک میلیون تومان به بالا بوده‌است. در حالت برقی‌سازی دستی گاهی موتور گیربوکس را روی چرخ جلو نصب می‌کنند (رها از رکاب) گاهی نزدیک رکاب متصل به رکاب که از شانژمان نیز استفاده می‌شود اما موتور فقط نقش کمک به رکاب زدن را بازی می‌کند (رکاب اسیر) و گاهی روی محور چرخ عقب بدون دخالت شانژمان و حتی مواردی موتور بواسطه فنر و دسته ترمز و یک سطح نرم روی لاستیک عقب قرار می‌گیرد (البته این حالت آخر روی لاستیک در مورد کیت‌ها هم صادق است). در کیت‌ها معمولاً موتور و کل تشکیلات گیربوکس درون هاب بین توپی است ولی در موارد خلاقانه موتور روی طوق نیز می‌تواند قرار بگیرد که چرخ دارای دو پره بزرگ دارای بولبرینگ و یک پره بزرگ دیگر دارای موتور می‌باشد.

طرح‌های انقلابی
دوچرخه‌های یا حتی سه‌چرخه‌های موتوردار باتری یا حتی بنزینی ارزان قیمت از قدیم مطرح بودند، در پاکستان شخصی به خاطر موتوری کردن دوچرخه‌اش در سطح اخبار مشهور شد. اما یک موتور با شاسی شبیه دوچرخه نیز تولید محدود شد به نام MadAss ‏(en)‏ که در ایران با نام زیگما شهرت یافت محصول ساچز که در بین برخی موتورسواران مورد تمسخر قرار گرفت و در بین برخی محبوب شد.

   


مشخصات آگهی دهنده

نام
نیما مقدم
ایمیل
تلفن
09109855848
انقضا
1397/09/16
بروزرسانی
1397/08/16
موقعیت
تهران
آدرس
شهرک گلستان خیابان امیر کبیر
مشاهده تمام آگهی های نیما مقدم

عکسهای دیگر این آگهی:

برای مشاهده بهتر، روی عکس مورد نظر کلیک کنید.

تماس با آگهی‌دهنده ( نیما مقدم )

در مورد: دوچرخه سازی دهکده المپیک-دوچرخه سازی دوستان غرب تهران

Captcha image

عبارات کلیدی

ارسال نظر برای آگهی دوچرخه سازی دهکده المپیک-دوچرخه سازی دوستان غرب تهران
Captcha image

جهت اطمینان؛ آدرس ip شما نیز، ارسال می‌شود.

جستجوی مرتبط
دوربین مداربسته کرج تعمیرات دوربین مدار بسته کرج تعمیرات تخصصی دوربین مدار بسته کرج تجهیزات دوربین مدار بسته کرج دوربین دید در شب کرج دوربین AHD کرج دوربین IP کرج دوربین تحت شبکه کرج دوربین آنالوگ مدار بسته کرج دوربین ثابت کرج دوربین متحرک کرج البرز آداپتور دوربین مدار بسته کرج قطعات یدکی دوربین مدار بسته کرج تصب دوربین مدار بسته کرج البرز دی وی آر - ان وی آر البرز کرج کابلکشی دوربین مدار بسته کرج البرز فروش دوربین مدار بسته کرج خدمات دوربین مدار بسته کرج البرز تجهیزات نظارتی کرج انتقال تصویر کرج البرز نرم افزار انتقال تصویر کرج دوربین مدار بسته دووم کرج ذوربین هایک ویژن کرج دوربین بولت و صنعتی کرج البرز کابل CCTV سی سی تی وی کولر گازی سامسونگ کانکس .ویلایی.کانتینر.تعمیراتکانکس کانتینر. تجهیز کارگاه کاپرا 2f fj فتون ریچ دفلاک دیفلاک تودوزی صفرتاصد صفر تا صد بازسازی تعمیرگاه ارزان تعمیرگاه منصف منصف آفرود بیراهه نوردی سفر کویر کویر مرنجاب تور خوب تور کویر زندگی خوب آفرودر سرسیلندر سوپاپ میل سوپاپ میلنگ پیستون سیلندر شاتون موتور td42 تقویت موتور بلیزر دودفرانسیل دودیفرانسیل دو دیفرانسیل دو دفرانسیل صفحه کلاج لوازم نیسان لوازم تویوتا تویوتا ماکسیما مورانو موهاوی ix35 ix45 ix55 بیل افرود سپر آفرود رولبار رول بار وینچ تجهیزات افرود کوهنوردی بیابان گردی کارشناسی برگه معتبر تعمیرات موتور دفلاک اتوماتیک نصب هدرز بیدلکو ام اس دی کاربرواتور سافاری پورت و پولیش توربو الکتریکی تغییرات موتور گیربکس گیربکس شش دنده جلو بندی زیر بندی ارتفاع لیفت گیربکس 6 دنده گوشواره تعادل دار تیونینگ آفرود تعویض موتور بنزین با دیزل رفع ایرادات خاص توسط نیروهای مجرب دوره دیده پارس خودرو اتوبان شیخ فضل الله کوچه درویشوند 66064921 66056740 09108808811 09108806611 https://telegram.me/joinchat/Bm-O3j4_RL3SQWLXWJBE5A www.irantuning.net ایران تیونینگ تعمیرگاه تخصصی اتومبیلهای دودفرانسیل تعمیرگاه تخصصی اتومبیلهای رونیز تعمیرگاه تخصصی اتومبیلهای پیکاپ تعمیرگاه تخصصی اتومبیلهای سرانزا تعمیرگاه تخصصی اتومبیلهای کاپرا تعمیرگاه تخصصی اتومبیلهای هایلوکس تعمیرگاه تخصصی اتومبیلهای سافاری تعمیرگاه تخصصی اتومبیلهای لندکروز تعمیرگاه تخصصی اتومبیلهای پاترول تعمیرگاه تخصصی شاسی بلند تعمیرگاه کاپرا نمایندگی کولر گازی سامسونگ کرج نمایندگی کولر گازی ال جی کرج نمایندگی کولر گازی او جنرال کرج نصاب کولر گازی کرج آموزش نصب کولر گازی کرج شیشه سکوریت شیشه سکوریت قیمت شیشه سکوریت نصب کولر گازی اسپیلت کولر گازی پنجره ای کولر گازی اسپیلت تعمیر و نگهداری کولر گازی کولر گازی تعمیرلوازم برقی تعمیر انواع لوازم برقی آشپزخانه و منزل تعمیر قهوه ساز نمایندگی کولرگازی ال جی کرج البرز نمایندگی کولر گازی ال جی در کرج فروش کولر گازی در کرج سرویس کولر گازی در کرج تعمیر یخچال در محله سعادت اباد تعمیر یخچال در محله شهرک غرب تعمیر یخچال در محله مرزداران تعمیر یخچال در محله ستارخان تعمیر یخچال در محله گیشا تعمیر لباسشویی در محله سعادت اباد تعمیر لباسشویی در محله شهرک غرب تعمیر لباسشویی در محله مرزداران تعمیر لباسشویی در محله ستارخان تعمیر لباسشویی در محله گیشا تعمیرکار یخچال در سعادت آباد تعمیرات یخچال در سعادت آباد تعمیرکار یخچال در شهرک غرب تعمیرات یخچال در شهرک غرب تعمیرات یخچال در مرزداران تعمیرکار یخچال در مرزداران تعمیرات یخچال در ستارخان تعمیرکار یخچال در گیشا برق کار برق کار فوری تعمیرات آیفون نصب آیفون خطوط تلفن خدمات فنی تعمیر انواع یخچال تعمیر کولرهای آبی تعمیر سردخانه خدمات فنی مهندسی تعمیرات لباسشویی سرویس آبگرمکن سرویس اجاق گاز تعمیر کولر تعمیر و نصب یخچال خدمات لباسشویی تعمیرات جاروبرقی تعمیرات مایکروفر سرویس و نصب آبگرمکن تعمیر یخچال در تهران تعمیرلباسشویی درتهران تعمیر آبسرد کن تهران تعمیرسايد باي سايد تهران تعمیر لوازم برقی تهران خدمات پس از فروش ال جی در مشهد تعمیرات تلویزیون مشهد نمایندگی گوشی ال جی در مشهد نمایندگی دوو در مشهد خدمات پس از فروش سونی مشهد نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ در مشهد نمایندگی لوازم خانگی ال جی در مشهد تعمیر ال سی دی مشهد خدمات LED مشهد نمایندگی LED LCD مشهد مجاز LED تلویزیون مشهد تعمیر تعمیرگاه تلویزیون مشهد خدمات پس از فروش مشهد فروش برد تعمیر تلویزیون صنام تعمیر ال سی دی در منزل راهنمایی خرید تلویزیون خمیده راهنمایی خرید تلویزیون تعمیر تلویزیون LCD ،LED ، تعمیر تلویزیون ال سی دی تعمیر تلویزیون در محل تعمیر ال سی دی سامسونگ تعمیر تلویزیون ال سی دی سامسونگ تعمیرات تخصصی تلویزیون سامسونگ تعمیرات سامسونگ تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعمیر تلویزیون ال ای دی سامسونگ تعمیرات تلویزیون ال ای دی و ال سی دی سامسونگ تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل تعمیر تلویزیون شارپ تعمیر تلویزیون ال سی دی شارپ تعمیر تلویزیون ال ای دی شارپ تعمیر تلویزیون های قدیمی شارپ تعمیر تلویزیون شارپ با ضمانت 2 ماهه تعمیرات تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی تعمیر تلویزیون LED LGتعمیر تلویزیون ال سی دی ال جی تعمیرات تلویزیون ال جی پلاسما تعمیر تلویزیون پلاسما ال جی تعمیر تلویزیون ال جی مدل 42LN5420،تعمیر تلویزیون در منزل تعمیر تلویزیون ال سی دی سامسونگ 32 با گارانتی نمایندگی تعمیر تلویزیون از اتحادیه تعمیر کاران تلویزیون تعمیر تلویزیون ال سی دی ال جی 42 اینچ در محل با گارنتی گارانتی تعمیر تلویزیون آموزش تعمیر تلویزیون تعمیر مانیتور LCD راهنمایی خرید تلویزیون خمیده تعمیر تلویزیون ال سی دی در منزل تعمیر تلویزیون ایکسویژن کنترل تلویزیون ال سی دی و ال ای دی کنترل ال سی دی ال جی کنترل ال سی دی سامسونگ کنترل ال سی دی سونی کنترل ال سی دی شارپ کنترل ال سی دی صنام کنترل ال سی دی پاناسونیک کنترل ال سی دی شهاب کنترل ال سی دی فیلیپس کنترل ال ای دی ال جی کنترل ال ای دی سونی کنترل ال ا ی دی سامسونگ کنترل ال ای دی شارپ کنترل ال ای دی پاناسونیک نمایندگی تعمیرات LED-LCD با کمترین هزینه مشهد نمایندگی تلویوزیون بارس قزوین نمایندگی مجاز تعمییرات l90 تندر در مشهد تعمیر گاه تلویزیونهای پارس مشهد نمایندگی تلوزیون گروندیک در اصفهان نمایندگی تعمیرات تلویزیون شارپ در کرمانشاه نمایندگیهای مجاز پارس گروندیک در اصفهان snowa kermanshah — دانلود لیست قیمت تلویزیون ساخت ایران نمایندگی تلویزیون پارس در همدان نمایندگی پارس گروندیک در همدان نمایندگی تلویزیون پارس در تهران نمایندگی شارپ در ایلام نمایندگی تلویزیون اسنوا کرمانشاه na تعمیر برق تهران تعمیر خط تلفن درتهران تعمیر برق در محل تهران رفع مشکل فشار آب نصب پمپ آب پمپ تحت فشار آب پمپ آبرسانی پمپ پنتاکس فشار آب لوله کشی و نصب پمپ آب بوستر پمپ آبرسانی ساختمان مخزن تحت فشار پرشر دانفوس اتوماتیک آب پمپ آب با کیفیت پمپ آب با ضمانت pentax تعمیر تلوزیون تعمیرات تلوزیون بهترین صافکاری و نقاشی تیموری اتو سرویس تیموری صافکاری تیموری نقاشی تیموری بهترین صافکاری و نقاشی ماشین در محدوده تیموری اتو سرویس در محدوده تیموری صافکاری اتومبیل محدوده تیموری نقاشی اتومبیل محدوه تیموری تیموری صافکاری و نقاشی ماشین محدوده تیموری بهترین اتوسرویس محدوده زنجان بهترین تعمیرگاه محدوده زنجان اتوسرویس محدوده زنجان تعمیرگاه محدوده زنجان تعمیرگاه و اتو سرویس محدوده زنجان تعمیرات لوازم خانگی در محدوده کاووسیه تعمیر یخچال و یخچال فریز در محدوده کاووسیه تعمیرات کابینت تعمیر کابینت متخصص تعمیر کابینت تعمیرکار کابینت تعمیر یخچال در محدوده حسین اباد تعمیر لباسشویی در حسین اباد تعمیر گاز در حسین اباد تعمیر لوازم منزل در محدوده حسین اباد پمپ آب پمپ آب خانگی موتور برق موتور الات کشاورزی پمپ اب خانگی فروشگاه پمپ اب تعمیرگاه لوازم خانگی نزدیک ونک تعمیرگاه لوازم خانگی در محدوده ونک تعمیرگاه لوازم خانگی در محله ونک تعمیرگاه لوازم خانگی باقیمت مناسب تعمیرگاه لوازم خانگی ونک بهترین تعمیرگاه لوازم خانگی در ونک تعمیرات یخچال خانگی و تجاری در محدوده کاووسیه تعمیر آیفون تصویری در مهران فروش آیفون در محدوده مهران نصب آیفون نزدیک مهران تعمیر تخصصی آیفون در محله مهران تعمیرات تخصصی آیفون تصویری ALDO محله مهران بهترین تعمیر آیفون تصویری در مهران تعمیر لوازم برقی در الهیه سایت تعمیرات محدوده الهیه هزینه تعمیر نزدیک الهیه تعمیر لوازم خانگی در محله الهیه تعمیر تجهیزات محله الهیه بهترین تعمیرات لوازم خانگی در الهیه تعمیر تلوزیون در تجریش تعمیر تلویزیون سامسونگ در محله تجریش تعمیر تلویزیون ال جی محله تجریش نمایندگی تعمیرات تلویزیون نزدیک تجریش تعمیر تلویزیون سونی در محدوده تجریش تعمیر تلویزیون تجریش تعمیر تلویزیون قدیمی در شمال تهران بهترین تعمیر تلویزیون در تجریش تعمیرات انواع چرخ خیاطی های ژانومه در پاسداران تعمیرات انواع چرخ خیاطی در محله پاسداران تعمیرات چرخ خیاطی در منزل نزدیک پاسداران تعمیرات چرخ خیاطی های مارشال در محدوده پاسداران تعمیرگاه مجاز چرخ خیاطی محله پاسداران بهترین تعمیرات چرخ خیاطی در پاسداران دوچرخه سازی دهکده المپیک تعمیرات دوچرخه شهرک گلستان دوچرخه سازی شهرک گلستان تعمیرات دوچرخه دهکده المپیک تعمیرات تخصصی دوچرخه غرب تهران تعمیرات فوق تخصصی دوچرخه فروش دوچرخه ارزان فروش دوچرخه لاکچری بهترین دوچرخه سازی تهران منصف ترین مغازه تعمیرات دوچرخه تهران تعمیرات دوچرخه دوستان تعمیرات دوچرخه برند تعمیرگاه دوچرخه دوچرخه سازی امیرکبیر دوچرخه سازی شهرک راه آهن حرفه ای ترین دوچرخه سازی تهران حرفه ای ترین دوچرخه سازی غرب تهران حرفه ای ترین تعمیرات دوچرخه در تهران حرفه ای ترین تعمیرات دوچرخه غرب تهران تعمیر دوچرخه دماوند تعمیر دوچرخه راپیدو تعمیر دوچرخه rapido دوچرخه سازی منطقه ۲۲ تعمیرات دوچرخه منطقه ۲۲ تعمیر دوچرخه نزدیک دریاچه چیتگر دوچرخه سازی نزدیک دریاچه چیتگر دوچرخه سازی منطقه 22 تعمیرات دوچرخه منطقه 22 مجهزترین مرکز تعمیرات دوربین عکاسی و فیلم برداری دیجیتال منطقه 10 مرکز تعمیرات دوربین عکاسی محدوده سلسبیل شمالی مرکز تعمیرات دوربین فیلم برداری دیجیتال در محله سلسبیل شمالی تعمیر دوربین عکاسی محله سلسبیل شمالی تعمیر دوربین عکاسی دیجیتیال در تهران تعمیر مبل در سعدی تعمیرکار مبلمان در محدوده سعدی مرکز تعمیرات تخصصی مبل در محله سعدی تعمیرات مبل بهترین کیفیت در سعدی تعمیرات مبل جنوب تهران تعمیرات مبل نزدیک سعدی تعمیرات مبل چرمی محله سعدی تعمیرگاه مجاز چرخ خیاطی در عباس آباد تعمیر چرخ خیاطی محدوده عباس آباد تعمیر چرخ‌خیاطی حوالی عباس آباد تعمیر تخصصی چرخ خیاطی در محله عباس آباد تعمیر حرفه ای چرخ خیاطی محله عباس آباد تعمیر فوری چرخ خیاطی نزدیک عباس آباد بهترین تعمیرگاه چرخ خیاطی منطقه 20 تعمیر و سرویس آبگرمکن در جوانمرد قصاب تعمیر آبگرمکن در محله جوانمرد قصاب سرویس آبگرمکن بوتان محله جوانمرد قصاب تعمیر و سرویس آبگرمکن سوزان حوالی جوانمرد قصاب تعمیر و سرویس آبگرمکن پلاژ محدوده جوانمرد قصاب مرکز تخصصی سرویس آبگرمکن نزدیک جوانمرد قصاب سرویس و نصب آبگرمکن جنوب تهران بهترین تعمیر آبگرمکن منطقه 20 تعمیر تخصصی پکیج در دولت آباد تعمیر کولرگازی در محله دولت آباد نصب پکیج محله دولت آباد نصب کولرگازی حوالی دولت آباد تعمیرات پکیج بوتان محدوده دولت آباد تعمیر پکیج دیواری نزدیک دولت آباد تعمیرات تخصصی فکس در خانی آباد نو شمالی تعمیرات تخصصی فکس پاناسونیک محدوده خانی آباد نو شمالی تعمیرگاه تخصصی فکس در محله خانی آباد نو شمالی تعمیرگاه تخصصی دستگاه فکس محله خانی آباد نو شمالی تعمیرات فوق تخصصی فکس حوالی خانی اباد نو شمالی مرکز تخصصی خوب تعمیر فکس منطقه 19 مرکز تعمیرات تخصصی پیانو در شریعتی جنوبی سرویس و تعمیرات پیانو حوالی شریعتی جنوبی تعمیرات وخدمات پیانو محدوده شریعتی جنوبی تعمیرات ارگ و پیانو در محله شریعتی جنوبی تعمیرات حرفه ای پیانو نزدیک شریعتی جنوبی بهترین مرکز تعمیرات تخصصی پیانو منطقه 19 تعمیرات مبلمان در شهرک گلستان تعمیرات مبل محدوده شهرک گلستان مرکز تعمیرات تخصصی مبل در محله شهرک گلستان تعمیرات مبل بهترین کیفیت محله شهرک گلستان تعمیرات مبل قیمت مناسب حوالی شهرک گلستان درج آگهی رایگان ثبت آگهی رایگان ثبت آگهی آنلاین درج آگهی آنلاین
آخرین آگهی های تعمیرات
1396/09/28
تعمیر تلویزیون
3

تعمیرات تلویزیون در تهران و سراسر کشور

مبین / تلفن: 09376166592

1395/11/15
شیشه سکوریت پاسارگاد تعمیرات نصب و رگلاژ شیشه سکوریت ( 09126706788 )یکروزه با کمترین هذیته

شیشه سکوریت پاسارگاد 09126706788 تعمیرات شیشه سکوریت نصب شیشه سکوریت رگلاژ شیشه سکوریت قیمت شیشه سکوریت

رضا رادمنش / تلفن: 02144540842


آگهی های خدمات
1397/03/27
قالیشویی امیدان در قیطریه
14

قالیشویی اصل تهران بهترین قالیشویی شمال تهران

زیبا حسینی / تلفن: 77337090

1397/04/31
بیمه ایران ,منطقه 22 ,شهرک گلستان
12

مهدوی / تلفن: 021-44753191

1397/05/16
متخصص چشم
10

متخصص چشم پزشکی

رها / تلفن: 88650903

1397/05/16
لنز رنگی
10

لنز رنگی

رها / تلفن: 88650903

1397/03/26
بهترین قالیشویی غرب تهران بانو
9

بهترین قالیشویی غرب تهران در ستارخان و محدوده ستارخان قالیشویی بانو غرب تهران 09123431233

سحر یوسفی / تلفن: 1443

1397/05/16
لنز طبی
9

لنز طبی

رها / تلفن: 88650903

1397/03/22
بهترین رادیولوژی و سونوگرافی تهران
8

انواع سونوگرافي و راديولوژي تخصصي ، داپلر، شكم و لگن ، بارداري و...

غلامرضا سيف / تلفن: 02188553155 , 88553310

1397/04/30
کلینیک شنوایی سنجی ولیعصر, کلینیک شنوایی سنجی دانیال
7

کلینیک شنوایی سنجی ولیعصر, کلینیک شنوایی سنجی دانیال

رها / تلفن: 86035909

1396/10/13
قالیشویی برف شادمهر
6

کارخانه قالیشویی برف شادمهر دارای شعبات فعال در سراسر تهران

رها / تلفن: 44452410

1397/04/02
نمایندگی بیمه اسیا در نیاوران
6

کلیه خدمات نمایندگی بیمه اسیا کد 26194 خانم دکتر شکاری به صورت فوری با بیشترین تخفیفات ممکن ارائه میگردد و بیمه نامه شما بصورت رایگان به آدرس مورد نظر شما ارسال خواهد شد.

بهار شجاعتی / تلفن: 02122706783

1396/09/05
عکاسی صنعتی
5

عکاسی صنعتی09125470240

سحر یوسفی / تلفن: 88003435

1396/08/29
تور جام جهانی روسیه 2018
5

تهیه و توزیع بلیط جام جهانی روسیه در سال 2018

مبین / تلفن: 09376166592

1397/05/06
بهترین متخصص زنان و زایمان در تهران
4

پروفسور فریبا الماسی متخصص زنان،زایمان و نازایی (متخصص بیماریهای زنان, زایمان و نازایی)

داداشی / تلفن: 66583489

1396/09/22
متخصص چشم پزشکی
4

کلینیک چشم پزشکی در سراسر ایران-متخصص چشم

ن مقدم / تلفن: 02188373720


1395/11/24
نادر تاکسی
4

تاکسی سرویس منطقه 22 بهترین تاکسی سرویس غرب تهران

ن مقدم / تلفن: 02144721717

1397/06/31
دفتر ازدواج در لواسان
3

دفتر ازدواج در لواسان

a@gholami / تلفن: 77050179 

1395/12/13
مرکز تخصصی میکرو پیگمنتیشن پونک
3

مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن ،فيبرز و بليد ،هاشور كف سر، اسكالپ بانو حاتمی

داداشی / تلفن: 44850483

1396/02/02
دفتر وکالت معصومه اران
3

بهترین وکیل گیلان,بهترین وکیل آستارا,منصف ترین وکیل آستارا,قوی ترین وکیل آستارا,وکیل معصومه اران,مشاور حقوقی آستارا,وکالت در آستارا,معصومه اران در آستارا,بهترین وکیل گیلان,معروفترین وکیل گیلان,معروفترین وکیل آستارا

معصومه آران / تلفن: 09121835426

1395/12/15
مرکز فوق تخصصی اپیلاسیون
3

مرکز فوق تخصصی اپیلاسیون در غرب تهران درستارخان

سحر یوسفی / تلفن: 44280151