اتومبیل :: لوازم تزیینی

روغن موتور SKZIC محصول کره

روغن موتور SKZIC محصول کره
  • تاریخ ثبت: 1395/12/24
  • بازدید: 295 بار

SK Lubricant یکی از شرکت های وابسته به هولدینگ SK است که در سال 2009 تاسیس و مسئولیت گسترش بازارهای بین المللی محصولات روغنی زیک را برعهده دارد.
هولدینگ SK در سال 1963 تاسیس گردید و اولین شرکت پالایش نفت در کره است. امروزه این غول صنعتی در یک چرخه بدون مواد زائد، پالایش نفت و گاز را انجام می دهد و طیف وسیعی از مواد پتروشیمی، انواع سوخت، روغن و روان کننده های اتومبیل و محصولات گوناگون دیگر در زمره تولیدات این شرکت است.
هولدینگ SK ترکیبی از 85 شرکت است که در سراسر دنیا فعالیت دارد و در سال 2012 مبلغ 100 میلیارد دلار درآمد ناخالص داشته است. SK در بین 500 شرکت برتر دنیا مقام شصت و پنجم را داراست. فعالیت SK به طور عمده در 33 زمینه مختلف مواد نفتی و در 14 کشور می باشد.
SK نگین غرور و افتخار کره جنوبی، تولید کننده پیشرو مواد پتروشیمی در منطقه آسیا و اقیانوس آرام، یکی از پیشروهای پالایش نفت در جهان، عرضه کننده روان کننده ها و روغن پایه با کیفیت برتر بوده و در سایه پیشرفت شگرف گروه SK در سال 2012، با صادرات بیش از 60 میلیارد دلار، صادرات فرآورده های پتروشیمی از کره جنوبی بر صادرات خودرو و قطعات الکترونیک پیشی گرفت.

   


ارسال پیام به آگهی دهنده (ایمان حیدری)

ارسال نظر برای آگهی روغن موتور SKZIC محصول کره

Captcha image

آخرین آگهی های لوازم تزیینی
1397/05/14
بزرگترین موسسه کرایه اتومبیل جزیره زیبای کیش,منطقه آزادکیش
1

بزرگترين موسسه كرايه اتومبيل , جزيره زيباي كيش , اجاره اتومبيل و اجاره روزانه اتومبیل و اجاره خودرو روزانه و اجاره آپارتمان مبله كيش وهتل آپارتمان جزيره كيش, اجاره برج ويو دريا كيش, اجاره روزانه و ويو دريا مبله كيش و اجاره اتومبیل های لوکس دنیا و اجاره ویلا آپارتمانهای ساحلی

زیبا حسینی / تلفن: 09366160511