آگهی های ویژه گلدوزی - تهران

هنر گلدوزی از پایه تا پیشرفته

 

هنر زیبای گلدوزی

گلدوزی با دست، یکی ازگرایش های سوزندوزی است. این هنر، هنری بسیار زیبا و ظریف است که از گذشته های بسیاردور در تمامی جهان مورد توجه بوده است. در ایران، قدیمی ترین نمونه های گلدوزی شده، مربوط به دوره سلجوقیان است. مادربزرگ های خودمان هم بعضا با دست های قشنگشان انواع روپشتی ها، رو میزی ها،پشت دری ها، رولحافی ها و… را می دوختند. ماحصل کار آنان اما معمولا یک سطح صاف و مسطح از دوخت بود درحالی که هم اکنون گلدوزی های برجسته، فانتزی و با سیم هم به این هنر اضافه شده است. هم اکنون شاهد هستیم که این رشته دوست داشتنی، آرامش بخش و جذاب مورد توجه بسیاری ازعلاقه مندان هنر، قرار گرفته است و حتی طراحان مشهور و برندهای سرشناس مد و فشن در دنیای مد، برای خلق آثاری زیبا و متفاوت از این هنر استفاده می کنند.

با استفاده از این هنر می توان انواع لباس، کیف، کفش و بسیاری از لوازم و وسایل پارچه ای، چرمی و بافتنی را زیبا و دلنشین کرد.

در این دوره از کلاس گدوزی با دست، از دوخت های پایه شروع می کنیم و به انواع دوخت های برجسته و حرفه ای می رسیم و شما پس از پایان این ترم می توانید انواع طرح ها را بدوزید و لذت ببرید.

وسایل آموزش گلدوزی*

توجه: پیشنهاد می شود برای راحتی هنرجویان و دقیق بودن نوع وسایل هماهنگ با سطح کلاس جهت خرید پک ویژه دوره با استاد دوره و مسیول ثبت نام هماهنگی لازم انجام شود

پارچه هایی مثل لینن،کتان، شانتون و پارچه های شماره دوزی با کانت بالا مثل ٢۴

کارگاه

نخ های مخصوص گلدوزی

سوزن مخصوص گلدوزی

قیچی

خودکار حرارتی