آگهی های ویژه اثاثیه منزل - تهران

سمساری در پاکدشت

تلفن: 09101579927

1

سمساری در پاکدشت

فروش کوسن به قیمت عمده

تلفن: ٠٩١٢٥٩٥٨٢٨٨

فروش کوسن به قیمت عمده

بورس لوازم خانگی

تلفن: 02156351100

بورس لوازم خانگی

دکوراسیون منزل شما چه لوازمی کم دارد؟


وسایل ضروری در دکوراسیون آشپزخانه
بی اغراق می توان گفت چیدمان و تکمیل کردن آشپزخانه با همه محتویاتش کاری زمانبر است! خرید تک تک ظروف و وسایل مورد نیاز آشپزخانه باید با دقت و با توجه به نیازهای هر خانواده انجام شود.

کارد و چنگال، کیک خوری، دیس، فنجان و نعلبکی، لیوان، کاسه، ظرف میوه، ظروف پذیرایی، پیش دستی، کندی باکس، شکلات خوری، قوری فانتزی، ست آشپزخانه و ... از اجزای جدا نشدنی و تا حدی ضروری برای هر خانه است.
دکوراسیون اتاق خواب خود را زیباتر کنید.
مهمترین کارکردی که از اتاق خواب می توان انتظار داشت، ایجاد فضایی امن و آرام برای استراحت و خواب راحت در شبانه روز است و با این تفاسیر سرویس خواب اهمیت زیادی دارد. به پیشنهاد فروشگاه اینترنتی شیک و تک بعد از تهیه سرویس خواب مورد نظرتان حالا وقت آن است که سرویس رو تختی و کالای خواب مناسبی را انتخاب کنید تا لباسی زیبا بر تخت خواب پوشانده باشید.
در کنار سرویس خواب و روتختی، وجود اشیای دیگری هم در اتاق خواب ضروری است. باید گفت لوازم دکوری مانند ساعت، مجسمه های تزیینی و موزیکال و قاب عکس یا وسایل ضروری شخصی مانند حوله دست و صورت را هم قراموش نکنید.
لوازم دکوری در فضای داخلی خانه
سبک دکوراسیون منزل برای اینکه بدانید از چه نوع وسایل تزیینی و دکوری استفاده کنید، نقش بسیار مهمی دارد. اگر سبک کلاسیک و سنتی را در خانه خود دارید، بهتر است از لوازم دکوری قدیمی و کلاسیک استفاده کنید. رادیو طرح قدیمی و گرامافون در فروشگاه اینترنتی شیک و تک پیشنهادات بسیار خوبی هستند که قدمت و اصالت را به خانه شما می آورند.

در خانه مدرن می توانید از اشیای ساده و با رنگ های متنوع تری استفاده کنید. در کنار سبک دکوراسیون منزل به ترکیب رنگی هم توجه کنید تا هماهنگی و هارمونی طراحی خانه حفظ شود. زیر گلدانی های نقش دار، شمعدانی، گلدان های تزیینی و شیشه ای، گل های مصنوعی زیبا از لوازم مرسومی هستند که به خانه رنگ و زیبایی می دهند. محصولی جذاب مانند تلفن با طرح کیوسک فضای داخلی خانه شما را خاص و منحصر به فرد می کند.
مبلمان مورد نیاز در خانه
اگر هنوز مبلمان خانه تان تکمیل نشده است، پس این نکات را از دست ندهید. نگرانی فضای کوچک خانه همیشه ذهن افراد خانواده را به خود مشغول می کند. قرار دادن میز ناهار خوری مناسب برای افراد خانه علاوه بر اینکه بتواند نیازهای آنها را بر طرف کند، نباید فضای زیادی را اشغال کند
حضور چوب در دکوراسیون خانه آنقدر هوشمندانه است که می توانید آن را با هر نوع سبک ست کنید. سبک دکوراسیون مدرن، کلاسیک، تلفیقی و حتی روستیک قابلیت کاربرد چوب را دارند. میز و صندلی ناهارخوری، صندلی اپن، جاکفشی و میز تحریر انتخاب های خوبی برای کاربرد چوب خالص در فضای داخلی منزل هستند.