آگهی های ویژه لوازم اداری - تهران

آشنایی با لوازم رو میزی اداری و کاربرد آنها

 

امروز آشنا می شویم با لوازم رومیزی اداری. این ملزومات، وسایلی هستند که وسایلی را که شما به آن ها در حین کار کردن نیاز دارید سازماندهی می کنند. لوازمی که معمولا در ادارات مورد استفاده قرار می گیرد از این قبیل هستند: مداد، خودکار، ماژیک، تقویم، کاغذ یادداشت، قیچی، چسب، کاغذ، منگنه، پانچ و….. که با توجه به کار شما کمی متغیر می باشند.
کاربرد ست های رومیزی اداری
این ست های اداری در مدیریت میز کارتان  بسیار تاثیر گذار می باشد و به شما در بهبود عملکرد یاری می رسانند. با ما همراه باشید با معرفی چند مدل از این ست ها و کاربردهای آن ها:
ست رو میزی 
این ست رومیزی دو تکه شامل: جا قلمی، جای سنجاق، جای کارت ویزیت و جای کاغذ یادداشت می باشد. این محصول علاوه بر کوچک بودن، کاربرد زیادی ایجاد می کند. اگر شما یک محصل هستید و یا از وسایل زیادی بر روی میز خود استفاده نمی کنید این ست برای شما مناسب است.
ست رو میزی 
این ست نیز برای کسانی بیشتر کاربرد دارد که فضای میز محدودی برای وسایل خود دارند. شاید میز شما بزرگ باشد ولی شما نیاز به فضای آزاد زیادی داشته باشید که در این صورت استفاده از این ست به شما در نگهداری و استفاده آسان از لوازمتان کمک بزرگی می کند.
کازیه اداری 
در سمتی که کار می کنید ممکن است با کاغذها و یا اسناد مهم سرو کار داشته باشید که کازیه وسیله ای است که در ساماندهی کاغذها، مدارک و اسناد مورد استفاده قرار می گیرد و سهولت در دسترسی به آن ها را به همراه دارد.
زیردستی سمیناری 
اگر دانشجو هستید می توانید از زیر دستی برای حمل جزوه یا مدارک استفاده کنید. اگر کارمند هستید از زیر دستی برای حمل اسناد و مدارک استفاده کنید. این محصول در سمینارها و کنفرانس ها نیز کاربرد دارد و وسیله ای راحت برای حمل کاغذ و خودکارتان جهت یادداشت برداری در همایش ها می باشد.
پا تقویمی کریستالی 
جا تقویمی وسیله ای برای تقویم شماست که در کارهای روزانه خود دقیق باشید و برنامه ریزی داشته باشید. جا تقویمی در رنگ ها و اجناس مختلف عرضه می شود که شما بنا بر نوع کار خود و هم چنین علاقه مندی تان می توانید آن را انتخاب کنید.
ست رو میزی مدیریتی 
ست رومیزی که تمام لوازم اداری رو میزی را یکجا و به صورت هماهنگ در اختیار شما قرار می دهد و چیدمان بسیار شیک روی میز شما به وجود می آورد. جنس این ست چوب و چرم است که بیشتر برای اتاق مدیریت استفاده می شود.
ست رومیزی 
از این ست رومیزی اداری بیشتر برای میز کارمندان و جایی که رفت و آمد زیاد است یا مورد استفاده افراد زیادی است، استفاده می شود زیرا به دلیل فلزی بودن مقاومت زیادی دارد و نسبت به مدل چرمی قیمت کمتری نیز دارد.
فایل رو میزی کشویی 
فایل رو میزی کشویی برای کسانی طراحی شده که وسایل زیادی برای نگهداری در حین کار دارند. این وسیله با فضای ذخیره سازی خوبی که دارد جای کمی از میز شما را اشغال می کند و به شما در سازماندهی و دسترسی وسایل و مدارک تان کمک بزرگی خواهد کرد.