آگهی های تعمیرات موبایل

1396/02/20
تعمیرگاه تخصصی گوشي آیفون غرب تهران

ارائه خدمات عمومی وتخصصی گوشی ایفون وسایر محصولات اپل

آقای اميري / تلفن :02144085723 02144954756

1396/02/20
خدمات تخصصي ال سي دي ايفون (تعويض شیشه شكسته آیفون)

تعویض شیشه شکسته(گلس) همه مدلهای ایفون, تعویض تاچ اسکرین آیپد ، شیشه وال سی دی آیپاد

آقای اميري / تلفن :02144954755 
02144954756

1396/03/11
فروش لوازم تعمیرات موبایل

کلیه تجهیزات و لوازم تعمیر موبایل در فروشگاه ما موجود میباشد

شرکت کامتک / تلفن :

1396/03/11
آموزش سخت افزار موبایل

مهمترین بخش در آموزش تعمیرات موبایل بخش سخت افزار و اشکالات سخت افزاری میباشد. اموزش سخت افزار موبایل مسیریابی و عیب یابی و شناخت تحلیل برد آن میشود. در اصل وقتی شما میتوانید. 

کامتک / تلفن :88931933

1396/02/13
آموزش تعمیرات موبایل

تعمیر تلفن همراه یکی از شغل های پر درآمد محسوب میشود که با توجه به کثرت خرید  تلفن همراه که هر فرد مبادرت به خرید بیش از یک دستگاه را دارد حائز اهمیت است. آموزش تعمیرات تلفن همراه در دو بخش قابل تقسیم است: تعمیرات سخت افزاری و تعمیرات نرم افزاری. تعمیرات سخت افزاری شامل خرابی قطعات تعویض و هر قسمتی که در برد اصلی یا صفحه کلید و غیره قابل مشاهده و لمس کردن است. کلاسهای آموزشی "تعمیرکار تلفن همراه" به صورت تئوری و عملی برگزار می گردد.

کامتک / تلفن :02188909606

1396/02/15
آموزشگاه فنی و حرفه ای تعمیر موبایل

آموزش تعمیر موبایل در شیراز، آموزشگاه فنی و حرفه ای موبایل قم، آموزش تعمیر موبایل اصفهان، اموزشگاه فنی و حرفه ای تبریز، آموزشگاه فنی و حرفه ای مشهد، آموزشگاه فنی کرج، آموزشگاه فنی و حرفه ای زنجان و آموزشگاه تعمیرات موبایل اهواز زیر نظر این مجموعه میباشد. 

آموزشگاه تعمیرات / تلفن :88933539

1396/02/15
حرفه ای ترین مرکز آموزش تعمیرات موبایل

ز قدیمی ترین تا جدیدترین شگردهای عیب یابی و تعمیراتی گوشیهای موبایل نوکیا سونی سامسونگ و آیفون  آموزش رفع ایراد گوشیهای موبایل نوکیا سونی سامسونگ و آیفون 

انستیتو انفورماتیک کامتک / تلفن :88932330

1395/11/20
تعمیرات اپل

اپل کالا نیز تمامی قطعات محصولات اپل را به صورت تکی و عمده با قیمت مناسب و کیفیت عالی به همکاران گرامی ارئه می دهد.

اپل کالا / تلفن :88194341

1395/11/02
تعمیرات تخصصی محصولات اپل

اپل کالا با بیش از 7 سال سابقه در زمینه تعمیرات محصولات اپل (آیفون، آیپد، آیپاد، مک و ...) می کوشد تا بهترین خدمات را به مشتریان خود ارئه دهد.

فرزین خیابانیان / تلفن :88194341

مراحل یادگیری تعمیرات موبایل و دریافت گواهینامه


تعمیرات موبایل ودریافت گواهینامه تخصصی شرایط، ضوابط و مراحل خاص خودش را دارد. کارشناسان به منظور دریافت گواهینامه تعمیرات موبایل و فعالیت در این شرکت باید مراحل خاصی را پشت سر بگذارند. 
یادگیری تعمیرات موبایل و دریافت گواهینامه
شاید دریافت گواهینامه تعمیرات موبایل این روزها کار چندان سختی نباشد و هر فرد با صرف مقداری هزینه و نشستن سر کلاس های خاص بتواند این گواهینامه را دریافت کند. اما هر فردی که گواهینامه تعمیرات موبایل دریافت می‌کند، صرفا یک تعمیرکار حرفه‌ای و قابل اعتماد نیست. از آنجایی که کیفیت خدمات و تعمیر در شرکت موبایل کمک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، کارشناسان تعمیر ما باید به منظور دریافت گواهینامه تعمیرات موبایل و فعالیت در این شرکت مراحل خاصی را پشت سر بگذارند و در دوره های تخصصی آموزشگاه تخصصی تعمیرات موبایل شرکت موبایل کمک، شرکت می‌کنند.
مرحله 1: گذراندن دوره آکادمیک تعمیرات موبایل
کارشناسان در اولین قدم به منظور یادگیری تعمیرات موبایل و امکان فعالیت در شرکت و خدمات‌رسانی به مشتریان عزیز باید دوره آکادمیک اختصاصی را پشت سر بگذارند. در این دوره تعمیرکار به صورت تئوری با تمام ضوابط و قوانین تعمیر موبایل و فعالیت آشنا می‌شود. تمام نکاتی که باید وی برای انجام یک تعمیر حرفه‌ای بداند به او گوشزد خواهد شد. این نکات در زمینه‌های متنوعی بیان می‌شوند و شامل دسته‌بندی‌های گوناگونی همچون امنیت تعمیر، مراحل تعمیر، مراقبت از قطعات دمونتاژ شده و غیره می‌شود.
مرحله 2: آشنایی با گوشی ها و برندهای مختلف
در مرحله دوم تعمیرکاران کاندید با انواع گوشی های مختلف آشنا می‌شوند. تعمیرکار باید با گوشی های اندرویدی، آی او اسی و ویندوزفون آشنایی کامل داشته باشد تا بتواند تفاوت مابین آن ها و همچنین تفاوت مابین یک مشکل نرم افزاری و سخت افزاری را به درستی تشخیص دهد. در این مرحله از یادگیری تعمیرات موبایل مراحل کلی تعمیر موبایل برای هر یک از دسته گوشی های مذکور شرح داده می‌شود.
مرحله 3: آشنایی با ابزارهای تعمیر موبایل
اغلب افراد با اغلب ابزارهای تعمیرات موبایل آشنایی دارند، اما گذراندن دوره آشنایی با ابزارهای تعمیر برای تمام این کاندیدها الزامی است. بنابراین لازم است تعمیرکاران دقیقا با طرز کار و نحوه استفاده تک تک این ابزارها آشنا شوند.
مرحله 4: گذراندن دوره عملی یادگیری تعمیرات موبایل
دوره عملی یادگیری تعمیرات موبایل را پشت سر بگذارند. در این مرحله نمونه‌هایی از گوشی‌های موبایل برندهای مختلف را در اختیار کاندیدها قرار می‌دهند و آن ها می‌توانند آزادانه مراحل تعمیر و تعویض قطعات مختلف را روی گوشی های مورد نظر بررسی کنند. این مرحله از دوره یادگیری تعمیرات موبایل یکی از طولانی ترین و مهم ترین مراحل کار محسوب می‌شود چون کاندیدهای محترم باید مراحل تعمیر تمام گوشی های پرکاربرد روز را پشت سر بگذارند.
علاوه بر گوشی هایی که از طرف شرکت در اختیار کاندیدهای عضویت در تیم تعمیرکاران قرار داده می‌شود، کاندیدها می‌توانند هر گوشی خاصی که مورد نظرشان باشد را هم از شرکت دریافت کرده و مراحل تعمیر و تعویض قطعات آن را بررسی کنند. در نظر داشته باشید که تمام گوشی هایی که در این مرحله در اختیار کاندیدهای عضویت در تیم تعمیرکاران قرار داده می‌شوند، گوشی های موجود در خود شرکت هستند. در این مرحله به هیچ عنوان گوشی مشتریان شرکت در دست کاندیدها قرار داده نمی‌شود.
مرحله 5: شرکت در امتحان تئوری و عملی
در این مرحله کاندیدها باید در امتحان تئوری و عملی بسیار تخصصی شرکت کنند و حتما باید امتیاز لازم را در این دو امتحان کسب نمایند، در غیر این صورت به آن ها اجازه در تیم تعمیرکاران داده نمی‌شود. در مرحله تئوری همه چیز روی قلم و کاغذ خلاصه می‌شود، اما در بخش عملی کاندید مورد نظر باید از یک تست تعمیر موبایل تخصصی به بهترین شکلی که می‌تواند گذر کند. برای هر کاندیدا یک تعمیر تصادفی در نظر گرفته می‌شود، برای مثال ممکن است برای یک کاندیدا تعویض ال سی دی آیفون 8 به عنوان تست در نظر گرفته شود و برای تعمیرکار بعدی تعویض دوربین اصلی گلکسی نوت 8 سامسونگ انتخاب شود.
تعمیرکار باید بتواند در مدت زمان تعیین شده تعمیر مورد نظر را به بهترین شکل ممکن روی گوشی انجام دهد. این مرحله از کار اهمیت بسیار بالایی داشته و توانایی های تعمیرکار را به چالش می‌کشد. اگر متخصصین مجرب موبایل کمک در حین انجام این مرحله متوجه شوند که عملکرد تعمیرکاری کیفیت لازم را ندارد، وی را رد می‌کنند. در این مرحله عوامل بسیار مهمی برای کسب موفقیت تعمیرکار نقش دارند. عواملی همچون سرعت عمل، دقت و کیفیت تعمیر، توجه به مسائل ایمنی، استفاده درست از ابزارهای تعمیر و غیره برخی از اصلی ترین این موارد محسوب می‌شوند.

مرحله 6: گذراندن دوره استادیاری
تعمیرکارانی که 5 مرحله قبل را با موفقیت پشت سر بگذارند به مرحله آخر یعنی دوره استادیاری می‌رسند. در این دوره تعمیرکار کاندید به یکی از کارشناسان تعمیر مجرب و با سابقه شرکت معرفی خواهد شد و به عنوان دستیار با وی فعالیت می‌کند. در این دوره تعمیرکار جدید می‌تواند مراحل تعمیر گوشی های مختلف مشتریان به دست کارشناس تحت نظرش را مشاهده کرده و به تدریج تجربه بیشتری کسب کند. هر زمان که کارشناس تعمیر مجرب شرکت مهارت ها و توانایی دستیارش را به تایید برساند، دستیار او به عضویت برد تخصصی موبایل در خواهد آمد و می‌تواند به طور مستقل به عنوان یکی از اعضای تیم واحد تعمیر شرکت فعالیت داشته باشد.