آخرین آگهی های گروه آموزش

آموزش :: خیاطی

آموزش آنلاین خیاطی در تهران

آموزش آنلاین خیاطی در تهران
  • تاریخ ثبت: 1400/05/23
  • بازدید: 1345 بار

آموزش آنلاین خیاطی در تهران


آموزشگاه خیاطی آریا دوخت رز(آفر ویژه ثبت نام کلاس های آنلاین)

 

آموزش مجازي خياطي با حضور وتعليم مربي ارشد فني وحرفه اي خانم فرهمند
آموزش مجازي با مسير آموزشي استاندارد وبهره وري كسب وكار توسط مربي ارشد فني وحرفه اي خانم فرهمند
آموزش مجازي خياطي بازار محور توسط مربي ارشد فني وحرفه اي با تحصيلات آكادميك 
خانم فرهمند


شماره های تماس: 09123757857 021-88840360 021-88814223
با بیش از سی سال تجربه آموزش خیاطی به صورت حضوری و آنلاین آموزش خیاطی از مبتدی تا پیشرفته شهریه اقساطی با تعرفه دولتی فروش انواع الگو های خیاطی و ارسال به تمام نقاط ایران

آدرس آموزشگاه آریا دوخت رز: طالقانی-بین مفتح و بهار-بن بست طالبیان-ساختمان463-طبقه5 با آسانسور واحد9 مجتمع فنی آریا دوخت


 

آشنایی با دوره های آموزش خیاطی آنلاین مبتدی:

این دوره های خیاطی آنلاین به صورت کلی برای مبتدیان و اشخاصی ایجاد شده است که دوست دارند خیاطی را یاد بگیرند اما شرایط حضور در دوره های حضوری را ندارند! با استفاده از این دوره های رایگان خیاطی، می توانید خیاطی را در خانه خود یاد بگیرید و در زمان خود دروس مربوطه را پشت سر بگذارید. البته باید در نظر داشته باشید که در برخی از دوره های مربوطه، در انتهای کلاس آموزش خیاطی آنلاین مبتدی، مدارک معتبر هم ارائه می شود

آموزش خیاطی آنلاین مبتدی

شما در دوره آموزش خیاطی آنلاین مبتدی خواهید آموخت که چگونه الگو طراحی نمایید، با استفاده از چرخ خیاطی، خیاطی کنید لذا در پایان می توانید لباس های ساده ای برای خود و دیگران بسازید! هیچ فشار کاری و هزینه گزافی در این حوزه وجود ندارد و شما می توانید دروس را به صورت مرحله به مرحله ادامه دهید تا به تدریج مهارت های اساسی خیاطی خود را تقویت کنید.

با پایان دوره آموزش خیاطی آنلاین مبتدی، شما می توانید از الگوی خیاطی ساده استفاده کنید، لباس های خود را بدوزید و حتی پروژه های آسان خیاطی برای خانه خود طراحی کرده و آنها را نیز بدوزید! در دوره آموزش خیاطی آنلاین مبتدی، چندین نکته وجود دارد که در زیر در مورد آنها صحبت شده است. بیایید با برخی از مواردی که مردم معمولاً هنگام یادگیری خیاطی و ثبت نام در دوره های آموزش خیاطی آنلاین مبتدی با آن روبرو هستند، آغاز نماییم.

 –      آیا دوره آموزش خیاطی آنلاین مبتدی دشوار است ؟ آیا بازدهی خواهد داشت؟ 

خیاطی “سخت” نیست، اما همچنین باید در نظر داشته باشید که آسان هم نیست. مانند هر شغل و حرفه دیگر، اگر وقت خود را برای تمرین و یادگیری این مهارت ها بگذارید، یاد می گیرید و راحت تر می توانید موارد یاد گرفته شده را پیاده سازی نمایید.

برخی از تکنیک های خیاطی وجود دارد که یادگیری آن ها پیچیده تر است و لازم است تا تمرکز و وقت بیشتری برای آنها صرف نمایید، اما باید در نظر داشته باشید که این موارد عموما در دوره های پیشرفته آموزش خیاطی آنلاین ارائه می شوند، بنابراین تا زمانی که آمادگی لازم را نداشته باشید، لازم نیست نگران یادگیری تکنیک های پیچیده خیاطی باشید!
 

–      آیا می توانید خیاطی را از طریق دوره های آموزش خیاطی آنلاین مبتدی فرا گرفت؟ 

پاسخ این سوال به صورت صد در صد بله می باشد. اگر می خواهید خیاطی را به تنهایی بیاموزید، این دوره آموزش خیاطی آنلاین مبتدی برای شما مناسب است.

گاهی اوقات هنگام یادگیری خیاطی داشتن هم گروهی در کنار خود خوب است، به طوری که می توانید کارهای خود را به درستی انجام داده و با آنها مشورت نمایید اما باید در نظر داشته باشید که در اغلب موارد نیز نیاز است تا شما یک تمرین را بارها و بارها تکرار کرده که این مورد خارج از تایم مقرر کلاس خواهد شد. دوره آموزش خیاطی آنلاین مبتدی به شما کمک می نماید تا شما مهمترین اصول را در کمترین زمان فرا بگیرید. 

 

–      در دوره های آموزش خیاطی آنلاین مبتدی چه مواردی آموزش داده می شوند؟ 

برای استفاده بهتر از این دوره ها و کارایی بیشتر آن، موارد خاصی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. همواره باید بدانید که دوره های مذکور بیشتر ابزارها هستند و لازم است تا شما برای یادگیری دروس به صورت عمقی، به صورت گام به گام تمام موارد عنوان شده را پیاده سازی کرده و گاها برای آنها دو برابر ساعتی که در کلاس صرف می نمایید، وقت بگذارید. این دوره لیستی از نکات لازم برای نحوه دوختن و همچنین راهنمایی در مورد نحوه استفاده از وسایل خیاطی را ارائه می دهد!

 

–      آیا استفاده از چرخ خیاطی در دوره آموزش خیاطی آنلاین مبتدی الزامی است؟ 

در دوره آموزش خیاطی آنلاین مبتدی ، لازم است  از یک چرخ خیاطی  مناسب استفاده نمایید. در این دوره ها لازم نیست تا چرخ خیاطی شما بروزترین امکانات را داشته باشد اما بهتر است تا اساسی ترین امکانات خیاطی را شامل شود. هنگامی که اولین چرخ خیاطی خود را خریداری نمودید، لازم است تا مطمئن شوید که یک ماشین کاملاً مناسب است.

برای این اطمینان می بایست بررسی نمایید که آیا تمام مواردی که در دوره آموزشی ارائه می شود، توسط چرخ مذکور قابل پیاده سازی می باشد یا خیر. وقتی مهارت خیاطی را به صورت کامل کسب کردید و به این نتیجه رسیدید که می خواهید آن را ادامه دهید، می توانید چرخ خیاطی خود را ارتقا داده و از انواع حرفه ای تری بهره ببرید.

 

–      آیا می توان کار با ماشین خیاطی را در دوره آموزش خیاطی آنلاین مبتدی آموزش دید؟

یادگیری خیاطی با ماشین کار سختی نیست. این کار به برخی از تمرینات خاص احتیاج دارد، زیرا در زیر یک سوزن متحرک پارچه را حرکت می دهید، در حالی که سرعت سوزن را با پا کنترل می کنید.

این کار نیاز به تمرین دارد اما اصول اولیه در کلاس های آنلاین بیان می شوند.دروس این دوره آموزش خیاطی، شما را به درک دقیق از ماشین و قسمت های مختلف چرخ خیاطی می رساند. شما یاد خواهید گرفت که چگونه اقدام به دوختن کوک ها کرده و چگونه درزهای مختلف را در کنار هم چفت نمایید. دوخت های تخصصی تر در دوره های پیشرفته ارائه می شود. 

–      در دوره آموزش خیاطی آنلاین مبتدی مبتدی به چه وسایلی نیاز دارد؟ 

به صورت کلی می توان بیان داشت که در دوره آموزش خیاطی آنلاین عنوان آنچه برای شروع کار نیاز دارید، می توان به مواردی چون چرخ خیاطی یا سوزن دوخت دستی، پارچه نخی، نخ، قیچی، صابون خیاطی، کاغذ الگو سوزن، زیپ، دکمه و مواردی از این قبیل نیاز دارید. وقتی تازه وارد دوره خیاطی شده اید، هر چیز دیگری که فراتر از این موارد باشند، در واقع اضافی محسوب می شوند. البته نمی توان منکر شد که ابزار و وسایل اضافه شده در کیت های خیاطی به شما کمک خواهند کرد، اما هنگامی که شما تازه مهارت های خیاطی را یاد می گیرید، استفاده از این ابزار الزامی نمی باشند.

 

 –      در دوره آموزش خیاطی آنلاین، آموزش به چه نحوی است؟ 

خیاطی به زبان ساده به معنای به هم متصل نمودن قطعات پارچه ای با استفاده از نخ در کنار هم است. برای انجام خیاطی های اساسی و دقیق تر، می توانید از چرخ خیاطی استفاده کنید که دارای دو نخ است – یک نخ بالا و یک نخ پایین – یا می توانید با دست با سوزن خیاطی، اقدام به دوختن نمایید.در نظر داشته باشید که در این دوره ها آموزش با نحوه اندازه گیری، تهیه الگو، پیاده سازی الگو بر روی پارچه و در نهایت دوختن پارچه به کمک دست یا چرخ خیاطی همراه می باشد. 

 

–      برای دوخت لباس در دوره آموزش خیاطی آنلاین چه چیزی لازم دارید؟

 دوخت لباس کمی پیچیده تر از دوختن تمهیدات کوچک و ساده برای خانه است و بنابراین می توان از وسایل اضافی برای دوخت لباس استفاده کرد. اگر از فکر یادگیری دوخت لباس در خانه یا حتی برخی از پروژه های ساده دوخت  کمی دلهره دارید، باید در نظر داشته باشید که در دوره های مبتدی به صورت مفصل به این موارد پرداخته می شود.عموما در زمان دوخت لباس از پارچه های نخی استفاده می شود و لباس های نمونه در سایز کوچک استفاده می شوند. متر برای اندازه گیری، کاغذ الگو، چرخ خیاطی؛ نخ، سوزن، صابون و کش از جمله مواردی هستند که شما حتما در زمان خرید باید آنها را در نظر داشته باشید.

آموزشگاه آريادوخت 
آموزش آنلاين خياطي
آموزش مجازي خياطي با پشتيباني وتضمين 
آموزش مجازي خياطي از صفر تاصد

 

   


مشخصات آگهی دهنده

نام
operator
ایمیل
تلفن
09123757857
انقضا
1401/09/21
بروزرسانی
1400/05/23
موقعیت
تهران
آدرس
طالقانی-بین مفتح و بهار-بن بست طالبیان-ساختمان463-طبقه5 با آسانسور واحد9 مجتمع فنی آریا دوخت
مشاهده تمام آگهی های operator

ارسال پیام به آگهی دهنده (operator)

در مورد: آموزش آنلاین خیاطی در تهران


Captcha image

ارسال نظر برای آگهی آموزش آنلاین خیاطی در تهران

Captcha image

آخرین آگهی های خیاطی
1398/03/13
بهترین آموزشگاه خیاطی در غرب تهران
20

آموزشگاه طراحي و دوخت کلبه هلیا,بهترین آموزشگاه خیاطی در غرب تهران,بهترین آموزشگاه خیاطی در شهرک گلستان - بلوار کاج - نبش سروستان ششم -بالای املاک مرکزی 09128350070 - 44763500

اپراتور پیام اول / تلفن: 021-44763500    

1398/10/26
آموزشگاه خیاطی کلبه هلیا در آزاد شهر,منطقه22
9

 آموزشگاه خیاطی کلبه هلیا با سابقه ترین آموزشگاه خیاطی در آزاد شهر,منطقه22

اپراتور پیام اول / تلفن: 021-44763500    

1398/10/26
آموزشگاه خیاطی کلبه هلیا در هاشم زاده,منطقه22
7

آموزشگاه کلبه هلیا یکی از برترین آکادمی خیاطی و صنایع دستی می باشد که واقع در هاشم زاده,منطقه22

اپراتور پیام اول / تلفن: 021-44763500    

1398/04/02
آموزشگاه طراحی و دوخت در چیتگر
5

آموزشگاه طراحی و دوخت در چیتگر،با مدیریت خانم مسافر ،دیپلم رسمی و بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای،44763500-09128350070

اپراتور پیام اول / تلفن: 44763500

1398/10/22
آموزشگاه خیاطی کلبه هلیا در زیبا دشت بالا,منطقه22
5

دوره الگوسازی و برشکاری لباس ها در زیبا دشت بالا,منطقه22

اپراتور پیام اول / تلفن: 021-44763500

1398/10/24
آموزشگاه خیاطی کلبه هلیا در شهرک گلستان,منطقه22
4

آموزشگاه خیاطی و طراحی دوخت کلبه هلیا به مدیریت خانم شجاعی زاده  و با اخذ مجوز از سازمان فنی حرفه ای کشور در شهرک گلستان,منطقه22

اپراتور پیام اول / تلفن: 021-44763500    

1398/10/22
آموزشگاه خیاطی کلبه هلیا در زیبا دشت پایین,منطقه22
4

کلاس های تک ساعتی برترین در زیبا دشت پایین,منطقه22

اپراتور پیام اول / تلفن: 021-44763500

1398/10/23
آموزشگاه خیاطی کلبه هلیا در امیر کبیر,منطقه22
3

دوخت و آموزش انواع لباس اسپرت کت شلوار ،تاپ و شلوار و غیره در امیر کبیر,منطقه22

اپراتور پیام اول / تلفن: 021-44763500  

1398/10/23
آموزشگاه خیاطی کلبه هلیا در شهرک دژبان,منطقه22
3

آکادمی خیاطی و طراحی و دوخت کلبه هلیا در شهرک دژبان,منطقه22

اپراتور پیام اول / تلفن: 44763500 

1398/10/23
آموزشگاه خیاطی کلبه هلیا شهرک شهید باقری,منطقه22
2

آموزش های خیاطی و صنایع دستی و گلدوزی و ... در شهرک شهید باقری,منطقه22

اپراتور پیام اول / تلفن: 021-44763500  

عبارات کلیدی