آگهی های اتومبیل

لاستیک فروشی

تلفن: 02137893000

1

لاستیک فروشی

مزیت خرید ماشین صفر نسبت به کارکرده چیست؟
درست است که برای بسیاری خرید ماشین صفر مثل هندوانه دربسته می‌ماند و از بعدش خبر ندارند، اما بسیاری خرید ماشین نو را به کارکرده ترجیح می‌دهند تا به قول خودشان تا مدت‌ها پایشان به تعمیرگاه باز نشود و خیالشان راحت باشد که سوار ماشین بی‌دردسری هستند.
بدون رنگ
یکی از مهمترین سوالاتی که موقع خرید ماشین مطرح می‌شود، بدون رنگ بودن آن است، سوالی که بیشتر هنگام خرید ماشین کارکرده پرسیده می‌شود و معمولا جوابش این است: ماشین کارکرده‌ای که یک لنگه رنگ نداشته باشد که ماشین نیست. از مهمترین مزیت‌های ماشین صفرظاهر خودرو است و باخرید ماشین صفر دیگر نه نگران رنگ شدگی‌اش هستید و نه نگران اینکه پایش به صافکاری و نقاشی باز شده باشد.
بدون ریسک
خرید خودرو نو همیشه این اطمینان را به مشتری می‌دهد که خودرو سالم است. حتی اگر مشکلی داشته باشد، اتومبیل را با گارانتی تعمیر می‌کنند و نیاز به صرف هزینه‌های اضافه نیست. از آن‌جایی که بعضی از خودروهای کارکرده چند بار خرید و فروش می‌شوند، ممکن است آخرین مالک واقعا عیب اتومبیل را نداند، در صورتی که مشتریان خودروهای نو همیشه از این خطر در امان هستند. خودروهای نو شاید در مقایسه با اتومبیل‌های کارکرده، لوکس‌تر نباشند و قیمت پایین‌تر، تخفیف بیمه و امکانات اضافی نداشته باشند، ولی یک ویژگی مهم دارند و آن همان نو بودنشان است. این یعنی شما با پرداخت هزینه مشخصی می‌توانید صاحب اتومبیل صفر کیلومتری بشوید که خیالتان از هر بابت راحت است و دیگر نیاز نیست هر روز یک پایتان تعمیرگاه باشد یا حتی در راه بمانید.

مزایای خرید خودرو دست دوم
برخلاف تصور خیلی‌ها، همیشه خرید کالای دست دوم یک اشتباه به شمار نمی‌رود و شما می‌توانید از این فرصت به دست آمده به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.بسیاری از مردم هستند که به خرید کالاهای دست دوم اعتقادی ندارند و فرقی نمی‌کند بخواهند خودرو بخرند یا گوشی موبایل. در هر صورت تنها به خرید کالای نو و صفر اعتقاد دارند و از نظر آنها خرید کالای دست دوم و کارکرده کار اشتباهی است. اما این عقیده نمی‌تواند همیشه درست باشد و به دلایل مختلف نباید خرید کالای دست دوم را نادیده رفت.
یکی از حوزه‌هایی که در آن خرید و فروش کالای دست دوم رونق زیادی دارد مربوط به خودرو دست دوم است. در این مطلب سعی داریم تا چند مزیت کلیدی خرید خودرو دست دوم را برای شما بازگو کنیم تا ببینید همیشه خرید خودرو دست دوم کار اشتباهی نیست.
شاید مهمترین مزیت خرید خودرو دست دوم را بتوان میزان بودجه‌ی مردم دانست که قطعا گروهی از افراد توانایی مالی برای خرید خودروی صفر را ندارند. از همین رو این افراد تلاش می‌کنند با پیدا کردن یک خودرو دست دوم تمیز و سالم خود را صاحب ماشین کنند تا برای ترددهای روزانه یا سفرهای برون‌شهری مشکلی نداشته باشند.