خدمات پزشکی :: دندانپزشکی

بهترین متخصص جراح ایمپلنت در تهران

توان 1
 • تاریخ ثبت: 1401/01/15
 • بازدید: 1117 بار

 📌بهترین متخصص جراح ایمپلنت در تهران

 ایمپلنت دندان ٬ ایمپلنت بدون درد

09032718939📱

09022510105📱

02126293892☎️ 

دکتر بهروز حبیبی ٬ دارنده دکترای تخصصی دندانپزشکی  در رشته جراحی لثه و ایمپلنت 

با بیش از ۲۰ سال تجربه کار کلینیکی، مطبی و چند هزار کاشت ایمپلنت

 

1-ایمپلنت دندان طی چه مراحلی انجام می‌ شود؟

پوسیدگی دندان ها و آسیب دیدن آن‌ ها در طول زمان، اتفاقی شایع و متداول است و چاره ی رفع این مشکل ایمپلنت دندان در تهران است. علاوه بر آن می توانید با ایمپلنت کردن دندان هایی که در معرض پوسیدگی قرار دارند، از بروز این آسیب های هزینه بر جلوگیری کنید.

طی فرایند ایمپلنت دندان در تهران ، دندان های مصنوعی جایگزین دندان های آسیب دیده شده و در فک شما قرار می گیرند. به این ترتیب با انجام این کار مشکل شما در خوردن و جویدن برطرف می شود. ایمپلنت به تقویت تاج دندان های شما نیز کمک می کند و عملکردی مشابه با ریشه های طبیعی دندان های شما دارند. با توجه به ظاهر زیبایی که از ایمپلنت برای دندان های شما ایجاد می کند، زیبایی لبخند شما دو چندان شده و اعتماد به نفس شما افزایش پیدا می کند.

اما سوال این است که ایمپلنت دندان در تهران طی چند مرحله انجام می شود؟ در ابتدا لازم است تا برای ارزیابی اولیه ی دندان های خود به مطب دندانپزشکی مراجعه کنید. طی این مرحله مشخص می شود که دندان های شما در چه وضعیتی قرار دارند و آیا امکان انجام ایمپلنت برای شما وجود دارد؟

در ادامه روش انجام ایمپلنت دندان در تهران برای شما توصیف خواهد شد و در جریان مراحل انجام این کار قرار خواهید گرفت. در ابتدا دندان های پوسیده و آسیب دیده جدا سازی شده و طی چند مرحله معاینه و بررسی وضعیت دهان و فک، با بهبود یافتن و آمادگی فک شما برای نصب ایمپلنت، مرحله‌ ی اصلی آغاز می شود. در واقع با خارج کردن دندان ها، مدتی طول می کشد تا فک شما برای نصب اباتمنت (پیچ های مورد استفاده برای نصب ایمپلنت) آماده شود.

به همین دلیل ممکن است طی انجام ایمپلنت دندان در تهران نیاز باشد که به دفعات مکرر به مطب دندانپزشکی در تهران  مراجعه کنید. پس از نصب ایمپلنت، ممکن است مشکلاتی به وجود بیاید. در برخی شرایط ممکن است فک شما قدرت کافی را برای تحمل ایمپلنت نداشته باشد و در هنگام خوردن و جویدن دچار مشکل شوید. در این صورت پزشک متخصص پس از تشخیص ضعف در فک شما، برای پیوند استخوان در پایه‌ ی فک شما اقدام می کند. با پیوند استخوان و بهبود یافتن فک، استخوان پیوندی با ایمپلنت تطبیق می‌ یابد. پس از پیوند استخوان (در صورت لزوم) نوبت به نصب اباتمنت می‌ رسد.

اباتمنت یک پیچ است که در جراحی ایمپلنت دندان مورد استفاده قرار می گیرد و باعث می شود تا ایمپلنت به شکلی محکم به فک شما متصل شود. نصب پیچ ایمپلنت به شکلی سریع انجام می شود و دوره ی نقاهتی کوتاه (حداکثر 2 هفته) دارد. پس از گذشت این دوره، لثه‌های شما برای انجام مرحله‌ی نهایی یعنی نصب تاج که به شکل متحرک یا ثابت صورت می گیرد آماده خواهند بود.

2-آیا ایمپلنت دندان درد دارد؟

از سوالات متداول در رابطه با ایمپلنت دندان در تهران به میزان درد انجام این کار ربط پیدا می کند. در واقع این موضوعی است که بسیاری از افراد را از انجام این روش درمانی باز می دارد. ایمپلنت از جمله روش های تهاجمی برای درمان پوسیدگی دندان ها است. با این وجود دردی که بیماران بعد از انجام شدن مراحل درمان و جراحی دندان ها حس خواهند کرد زیاد و رنج آور نیست.

میزان دردی که در مراحل مختلف ایمپلنت دندان در تهران احساس می شود متفاوت خواهد بود. مثلا در مرحله ی پیوند استخوان برای تقویت فک، باید دوره ی نقاهتی طولانی را طی کنید که حتی می تواند یک سال هم طول بکشد. در این دوره دردی خفیف حس خواهید کرد که به مرور زمان کمتر می شود.

پیش از این که جراحی ایمپلنت دندان در تهران انجام شود، فرایند بی حسی موضعی روی بیماران اعمال می شود. به این ترتیب در طول جراحی درد یا اضطرابی نخواهید داشت. پس از انجام شدن جراحی ایمپلنت و به پایان رسیدن پروسه ی نصب دندان، بعد از این که اثر بی حسی از بین می رود کمی احساس درد خواهید داشت. البته این اتفاق متداول نیست و تنها در بعضی از بیماران رخ می دهد. با این وجود پزشک متخصص با تجویز آرام بخش های مناسب برای بیماران خود به آن ها کمک می کند تا این درد را بهبود بخشیده و دوره ی بهبودی خود را بدون درد پشت سر بگذارند.

با مراجعه به کلینیک دکتر بهروز حبیبی به عنوان بهترین متخصص جراح ایمپلنت در تهران، برای ایمپلنت کردن دندان های خود، نگرانی از بابت درد ناشی از این پروسه ی درمانی نخواهید داشت. دکتر حبیبی با بیش از 20 سال سابقه در زمینه ی نصب ایمپلنت در تهران و درمان دندان های پوسیده، جراحی و نصب ایمپلنت در تهران را با کمترین میزان درد برای شما انجام خواهد داد.

پس برای رزرو وقت جهت انجام ایمپلنت بدون درد و راحت، می توانید با کلینیک دکتر بهروز حبیبی تماس بگیرید و اطلاعات کامل در رابطه با مراحل ایمپلنت دندان های خود را کسب کنید.

3-عوارض و مراقبت‌ های لازم بعد از ایمپلنت دندان

با وجود این که استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مواد برای ایمپلنت مهم بوده و افراد برای ایمپلنت دندان های خود باید به یک دندان پزشک متخصص و با تجربه مراجعه کنند، رعایت یکسری نکات در دوره ی نقاهت خود برای مشخص شدن اثرات این روش درمانی و نتیجه گیری بهتر از اهمیت زیادی برخوردار است. پس از انجام شدن جراحی ممکن از گاه گداری کمی درد حس کنید و احساس ناراحتی داشته باشید. بروز این درد کاملا طبیعی است.

شما می توانید جهت رفع ناراحتی خود از مسکن های تجویز شده توسط پزشک خود استفاده کنید. بعد از ایمپلنت کردن دندان ها، احتمال رخ دادن عوارضی مثل تورم صورت و لثه ها، کبودی فک، خونریزی جزئی محل جراحی و نصب پیچ های ایمپلنت در تهران و احساس کردن درد در این ناحیه وجود دارد. رخ دادن این وقایع طبیعی است؛ با این وجود در صورت تشدید هر یک، بهتر است سریع با دندان پزشک خود تماس بگیرید.

در کل اگر می‌خواهید از رخ دادن این عوارض جلوگیری کنید و دوره ی نقاهت خود را با کمترین درد و مشکل طی کنید، لازم است یک برنامه ی مراقبتی دقیق را دنبال کنید و طبق روال درمانی که به طور حتم توسط دندان پزشک برای شما تعیین شده است پیش بروید. این باعث می شود تا نتیجه ی دلخواه خود را 

از نصب ایمپلنت در تهران دریافت کنید. موارد زیر از جمله نکاتی هستند که باید در دوره ی بهبودی رعایت شوند:

 • پس از جراحی و در ابتدای دوره ی بهبودی، باید غذاهای نرم میل کنید که به دندان ها و فک شما فشار وارد نشود.
 • برای رفع تورم در اطراف دهان و دندان، از کمپرس یخ استفاده کنید.
 • از مصرف دخانیات خودداری کنید؛ مصرف دخانیات در روند بهبودی شما اختلال ایجاد کرده و می تواند باعث عفونت ناحیه ی جراحی شود.
 • در طول روز از حتما باید مسواک بزنید و ار نخ دندان استفاده کنید. هر یک از این کارها باید دو بار در روز انجام شوند.
 • به طور مرتب به دندانپزشکی بروید. لازم است هر 6 ماه یک بار توسط پزشک معالج خود ویزیت شوید و تا از تاثیرگذاری جراحی و سلامت دهان و دندان خود اطمینان حاصل کنید.
 • باید یک برنامه ی غذایی سالم داشته باشید. مصرف نوشیدنی های گازدار را قطع کنید و از خوردن شیرینی جات خودداری کنید.

دندان پزشکان متخصص کلینیک دکتر بهروز حبیبی که می‌توان از آنها به عنوان بهترین متخصص جراح ایمپلنت در تهران یاد کرد، توصیه ها و موارد ضروری برای پشت سر گذاشتن دوره ی نقاهت بعد از ایمپلنت را به شما گوشزد خواهند کرد.

علاوه بر آن هر سوالی در این رابطه داشته باشید، می توانید با تیم پشتیبانی کلینیک دکتر حبیبی تماس بگیرید و پاسخ سوالات خود را در سریع ترین زمان دریافت کنید. اطلاعات تماس با پزشکان متخصص جراح ایمپلنت کلینیک دکتر بهروز حبیبی در صفحه ی اصلی وب سایت این کلینیک به آدرس https://drbehroozhabibi.com مراجعه کنید. به این ترتیب می توانید این دوره را با کمترین درد و آرامش کامل سپری کنید.

در کلینیک دکتر بهروز حبیبی چه خدماتی ارائه می‌ شود؟

مطمئنا بعد از مطالعه ی تمامی نکات ذکر شده، این سوال برای شما پیش می آید که برای ایمپلنت دندان در تهران به کدام کلینیک مراجعه کرده و کدام پزشک متخصص را انتخاب کنیم؟ هر فرد باید یک دندانپزشک داشته باشد و چند بار در سال برای معاینه ی دندان های خود برای ویزیت و معاینه وقت رزرو کند. دکتر بهروز حبیبی با حداقل 20 سال سابقه در حیطه ی دندانپزشکی، خدمات زیبایی و درمانی دندان های شما را به بهترین شکل ارائه می دهد.

دکتر بهروز حبیبی که می توان به جرئت از او به عنوان بهترین متخصص جراح ایمپلنت در تهران  یاد کرد، مناسب ترین روش های ایمپلنت دندان از جمله ایمپلنت دیجیتال با متد روز دنیا و با بکارگیری پیشرفته ترین تجهیزات را برای مراجعه کنندگان اجرا می کند. علاوه بر ایمپلنت در تهران، ارائه ی کامل ترین خدمات تخصصی برای طراحی لبخند، بلیچینگ دندان، لمینت سرامیکی، کامپوزیت ونیر، عصب کشی و درمان ریشه ی دندان، جراحی لثه و بسیاری از خدمات دیگر در حیطه ی سلامت و زیبایی دندان ها توسط دندانپزشکان با سابقه ی کلینیک کاشت دندان تخصصی دکتر بهروز حبیبی انجام می شود.

بله درست شنیدید؛ دندانپزشکان با سابقه و متخصصی که در این کلینیک فعالیت می کنند، با اجرای بروزترین متد دندانپزشکی و استفاده از بهترین و با کیفیت ترین ابزار و مواد، دندان های شما را در کمترین زمان ایمپلنت فوری  می کنند. ایمپلنت سریع در این کلینیک به شکلی انجام می شود که هیچ چیزی در دوره ی بهبودی خود حس نخواهید کرد و می توانید این دوره را در کمترین زمان پشت سر بگذارید و لبخندی زیبا بسازید. باید توجه داشته باشید که در این روش از ایمپلنت، تاجی که روی پایه ی ایمپلنت قرار می گیرد موقتی بوده و لازم است سریع برای تعویض آن اقدام شود. (تاج موقتی باید با تاج دائمی (اصلی) تعویض گردد)

در کلینیک جراح ایمپلنت دکتر حبیبی اطلاعات لازم در رابطه با هر یک از روش‌های ایمپلنت در اختیار شما قرار گرفته و بهترین روش ایمپلنت اجرا می شود. برای اطمینان از کیفیت خدمات کلینیک ایمپلنت دکتر بهروز حبیبی، می توانید از وبسایت کلینیک بازدید کنید، نظرات مراجعه کنندگان را مراجعه کنید و با اطمینان کامل برای ایمپلنت کردن دندان های خود وقت بگیرید.

بهترین خدمات برای ایمپلنت فوری در کلینیک دکتر بهروز حبیبی

ایمپلنت دندان در تهران  انواع مختلفی دارد و هر یک از روش های آن طی چند مرحله انجام می شود. روش ایمپلنت برای افراد مختلف متفاوت بوده و بهترین روش برای هر فرد، طی معاینه ی اولیه مشخص می شود. همانطور که گفتیم مراحل انجام ایمپلنت و مراجعه های مداوم به مطب دندانپزشکی می تواند برای مدتی طولانی ادامه پیدا کند. اما بعضی افراد مایل به انجام ایمپلنت فوری در تهران  و انجام شدن مراحل ایمپلنت به شکلی سریع هستند. با مراجعه به کلینیک بهترین متخصص جراح ایمپلنت در تهران یعنی دکتر بهروز حبیبی، می توانید برای ایمپلنت یک روزه وقت بگیرید.

سوالات متداول درباره ایمپلنت دندان
 

 • آیا جایگزینی برای ایمپلنت دندان (برای کسانی که نمی توانند این درمان را انجام دهند) وجود دارد؟

بله. این دسته از افراد با توجه به وضعیت فک و دندان های خود می توانند پروتز کامل یا جزئی انجام دهند. با مراجعه به مطب بهترین متخصص جراح ایمپلنت در تهران، دکتر بهروز حبیبی، بهترین روش برای بهبود وضعیت پوسیدگی و آسیب دیدگی دندان ها به شما معرفی خواهد شد.

 • در صورت شل شدن و افتادن پیچ های ایمپلنت باید چه اقدامی انجام شود؟

احتمال پیش آمدن چنین مشکلاتی بسیار کم است. با این حال در صورتی که با این مشکلات مواجه شدید، می توانید خیلی سریع با کلینیک دکتر بهروز حبیبی تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. دندان پزشکان متخصص فعال در کلینیک ایمپلنت در تهران، فرایند نصب و محکم کردن اباتمنت را بدون درد و در زمانی سریع انجام می دهند.

 • هزینه ی ایمپلنت دندان در تهران چقدر است؟

قیمت ایمپلنت در تهران متغیر بوده و نمی توان نرخ ثابتی را برای آن تعیین کرد. این هزینه با توجه به کلینیک و میزان تخصص دندانپزشک مشخص می شود. با این حال شما با مراجعه به کلینیک ایمپلنت در تهران دکتر بهروز حبیبی و رزرو وقت در این کلینیک، می توانید از خدمات با کیفیت و تخصصی ایمپلنت با هزینه ای کاملا به صرفه بهره ببرید. ضمن این که می توانید این هزینه را به شکل اقساطی نیز پرداخت کنید.

 • بعد از ایمپلنت دندان، در صورت لق شدن دندان های مجاور باید چه کار کرد؟

در بعضی موارد به دلیل انجام اقدامات اشتباه در طول دوره ی نقاهت، ممکن است دندان های مجاور محلی که ایمپلنت شده لق شوند. این می تواند باعث عفونت فک و دندان های شما شود. در این موقعیت لازم است سریع با مطب دندانپزشکی تماس گرفته، وقت بگیرید تا از علت لق شدن دندان های خود مطلع شوید.

📍تهران،زعفرانیه،مقدس اردبیلی،خیابان شادآور،نبش چهارم شرقی پلاک 10طبقه سوم⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣

09032718939📱

09022510105📱

02126293892 ☎️ 

بهترین متخصص جراح ایمپلنت در تهران
بهترین متخصص ایمپلنت در غرب تهران
بهترین متخصص ایمپلنت در شرق تهران

قیمت ایمپلنت دندان در غرب تهران​
قیمت ایمپلنت دندان در شرق تهران​
کلینیک مرکز ایمپلنت در غرب تهران
کلینیک مرکز کاشت دندان در غرب تهران
کلینیک مرکز کاشت دندان در شرق تهران
کلینیک مرکز کاشت دندان در شمال تهران

قیمت ایمپلنت دندان در شمال تهران​

 

لینک :http://drbehroozhabibi.com

ارتباط از طریق اینستاگرام: instagram    

قیمت : تماس بگیرید

مشخصات آگهی دهنده

نام
اپراتور ثبت آگهی
ایمیل
تلفن
02137893000
انقضا
1403/11/14
بروزرسانی
1402/11/14
موقعیت
تهران
آدرس
تهران،زعفرانیه،مقدس اردبیلی،خیابان شادآور،نبش چهارم شرقی پلاک 10طبقه سوم⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣
مشاهده تمام آگهی های اپراتور ثبت آگهی

عکسهای دیگر این آگهی:

برای مشاهده بهتر، روی عکس مورد نظر کلیک کنید.

ارسال پیام به آگهی دهنده (اپراتور ثبت آگهی)

در مورد: بهترین متخصص جراح ایمپلنت در تهران


Captcha image

ارسال نظر برای آگهی بهترین متخصص جراح ایمپلنت در تهران

Captcha image

آخرین آگهی های دندانپزشکی
1401/09/21
دندانپزشکی زیبایی در گاندی تهران
26

دندانپزشکی زیبایی در گاندی تهران, دکتر آسو حمزه ای 09120383843 - 88771342 -88771343

بهار شجاعتی / تلفن: 02188771343

1401/10/07
متخصص ریشه دندان در آزادی
8

متخصص ریشه دندان در شهرک راه اهن 09012828299 و 44042352و 09305303058 دکتر میترا وثوقی متخصص درمان ریشه دندان

اپراتور پیام اول / تلفن: 02144042352

1400/05/17
متخصص اندو در غرب تهران
7

متخصص اندو در غرب تهران 09012828299-44042352-09305303058 مطب تخصصی ریشه دندان کلینیک دندانپزشکی دکتر میترا وثوقی متخصص درمان ریشه دندان در غرب تهران

اپراتور پیام اول / تلفن: 02144042352

1402/01/29
کامپوزیت ونیر در اشرفی اصفهانی
6

کامپوزیت ونیر در اشرفی اصفهانی 02146015237 و 09013550585 مرکز دندانپزشکی زیبایی و مدرن اشرفی

اپراتور پیام اول / تلفن: 02146015237

1400/07/26
بهترین متخصص ایمپلنت دندان در سعادت اباد
6

ایمپلنت دندان در سعادت اباد021-22080090

اپراتور پیام اول / تلفن: 021-22080090

1398/11/07
بهترین متخصص ایمپلنت در شهرک غرب
5

متخصص ایمپلنت در شهرک غرب,021-22080090 ,ایمپلنت سوئیسی SIC,اقای دکتر مهدی کریمی اماده ارائه بهترین خدمات میباشد.

اپراتور پیام اول / تلفن: 021-22080090

1402/05/23
بهترین لمینت سرامیک دندان در شهرک غرب
5

بهترین لمینت سرامیک دندان در شهرک غرب-021-22080090

اپراتور پیام اول / تلفن: 021-22080090

1398/07/04
مرکز تخصصی ایمپلنت دندان در شمال تهران
3

مرکز تخصصی ایمپلنت دندان در شمال تهران, کلینیک دندانپزشکی در تهران بهترین خدمات را برای شما عزیزان در نظر دارد.

اپراتور پیام اول / تلفن: 02122080090

1397/05/06
مطب دندانپزشکی در شهرک راه آهن,منطقه22
3

مطب دندانپزشکی در شهرک راه آهن,منطقه22 ۰۲۱۴۴۷۰۹۱۳۸- ۰۲۱۴۴۷۰۹۱۳۸

اپراتور پیام اول / تلفن: ۰۲۱۴۴۷۰۹۱۳۸-۰۲۱۴۴۷۰۹۱۳۸

1402/05/23
لیزر دندانپزشکی در سعادت آباد
2

لیزر دندانپزشکی در سعادت آباد021-22080090

اپراتور پیام اول / تلفن: 021-22080090