خدمات :: خدمات مشاوره

بهترین مرکز مشاوره در شهران

توان 1
  • تاریخ ثبت: 1399/05/03
  • بازدید: 1015 بار

بهترین مرکز مشاوره در شهران

09203012796 - 02144087015
02144064594- 09379689728

مشاوره و روانشناسی  دکتر فاطمه محمدیان
مرکز مشاوره مدرسه زندگی 

 

 


 1_دارای شماره نظام روانشناسی از سازمان نظام روانشناسی
2_عضو سازمان نظام روانشناسی
3_داری مجوز رسمی مرکز مشاوره از سازمان بهزیستی

-انجام آزمون های روانی، هوش، شخصیت، استعداد، خلاقیت.بهترین مرکز مشاوره در شهران

-مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره بعد از ازدواج و حل تعارضات زناشویی،مشاوره طلاق و پس از جدایی

-تشخیص و درمان مشکلات رفتاری،عاطفی کودکان و نوجوانان

- شناسایی و درمان اختلالات یادگیری ،بیش فعالی، نقص توجه

- استعدادیابی کودکان و نوجوانان، آزمون های روانی، هوش، شخصیت ،خلاقیت و ....

-درمان اختلالات روانی از طریق هیپنوتیزم.بهترین مرکز مشاوره در شهران

- تشخیص و درمان اختلالات شخصیت

- درمان مشکلات زناشویی و روابط جنسی

-آموزش روش های صحیح مطالعه موثر و برنامه ریزی درسی و تحصیلی همراه مدیریت زمان.بهترین مرکز مشاوره در شهران

- آموزش ها شامل (والدین– کودک) و پرورش مهارتها

 

مشاوره ازدواج  در شهران برای هر زوج ضروری است
حفظ رابطه سالم یکی از بهترین کارهایی است که شما و همسرتان می توانید برای اطمینان از دوام ازدواج خود انجام دهید و از سلامت روانی شما نیز محافظت کنید. همانطور که قبلاً ذکر شد ، مشاوره قبل از ازدواج در شهران با یک زوج درمانگر می تواند به زوج هایی که در مورد مسائل مشترک مانند کارهای خانه و امور مالی بحث کرده اند کمک کند. استفاده از خدمات مشاوره قبل از ازدواج به زوجین کمک می کند تا نقاط ضعف احتمالی در روابط شما را شناسایی کنند که می تواند منجر به مشکلات ازدواج یا حتی شکست شود. مشاوره ازدواج در شهران به شما کمک می کند تا خود و شریک خود را بهتر بشناسید. ممکن است هرکدام سعی کنید در دوران آشنایی، خود را به بهترین شکل ممکن نشان دهید. اما مشاوره قبل از ازدواج در شهران می تواند به شما کمک کند تا قبل از ازدواج اطلاعات عمیق تری از یکدیگر کسب کنید.

این امکان وجود دارد که شما وارد رابطه زناشویی شوید و فقط در سطح سطحی یکدیگر را بشناسید. با این حال ، هنگام آماده شدن برای ازدواج ، فرصت هایی برای کشف باورها ، ارزش ها ، انتظارات و سایر زمینه هایی که برای شما به عنوان یک زوج مهم است ، وجود دارد. این باعث می شود حساسیت بیشتری نسبت به نیازهای یکدیگر در ازدواج ایجاد شود.

همه ی ما قبل از ازدواج سعی می کنیم به سطحی از شناخت طرف مقابل خود برسیم. اما آیا این شناخت ما کافی است و اینکه ما چگونه می توانیم مسائل اساسی و مهم که در زندگی مشترک مطرح هستند را قبل از ازدواج بررسی کنیم؟ آیا به اینکه با چند جلسه بیرون رفتن و ارتباطات تلفنی و مجازی برای شناخت کافی است و می توانیم به آن بسنده کنیم؟ و اینکه مشاوره ازدواج چه کمکی به ما می کند.
پاسخ این است که شناختی که ما قبل از ازدواج پیدا می کنیم ممکن است بسیار سطحی تر و محدودتر از آنچه که نیاز هست، باشد. همه ی ما شاهد جدایی های قبل از عقد و بعد از آن هستیم . شاهد جدایی های بی دلیل و یکباره و یا جدایی های با دلایل محکم که حتی واجب و ضروری است نیز را دیده ایم. مثلا اینکه فرد در دوران نامزدی به اعتیاد شدید طرف مقابل خود پی می برد و سریعا اقدام به جدایی می کند این یک جدایی با دلیل است که تصمیم درستی می باشد. همچنین جدایی هایی را می بینیم که دو طرف هیچ گونه مشکل خاصی ندارند که بخواهند آن را مطرح کنند و به طور قطع بگویند به این دلیل ما از هم جدا شدیم که ... این در حالی است که رابطه دوستی چند ماهه یا چند ساله در این رابطه وجود داشته و هردو فکر میکردند که یکدیگر را شناخته و با همدیگر تفاهم نیز دارند اما به محض جاری شدن صیغه عقد همه چیز تغییر کرده و ویژگی های اصلی دو طرف نمایان شده و آنوقت هردو از اینهمه تفاوت بینشان شوک زده می شوند و درنهایت تصمیم به جدایی می گیرند. پیشنهاد: روانشناسی ازدواج در شهران

تحقیقات نشان می دهد که وقتی زوج ها در مشاوره خصوصی قبل از ازدواج شرکت می کنند ، شانس آنها برای داشتن یک ازدواج موفق 30 درصد افزایش می یابد. در اصل ، مشاوره قبل از ازدواج در شهران به شما کمک می کند تا خود را برای ازدواج آماده کنید.

مشاوره ازدواج چیست

ارزیابی ها در مشاوره ازدواج در شهران
ارزیابی ها ممکن است به شما و همسرتان کمک کند تا سطح عزت نفس خود را ارزیابی کنند. تصور ضعیف از خود می تواند از جهات مختلف بر ازدواج شما تأثیر بگذارد ، از جمله این که شما را از آسیب پذیری و عدم انتقاد پذیری باز می دارد. می توانید در طول مشاوره قبل از ازدواج با مسائل مربوط به تصور پایین از خود برخورد کنید.

به احتمال زیاد آنچه شما هر دو در خانواده خود تجربه می کنید می تواند بر رفتار شما در رابطه شما هنگام ازدواج تأثیر بگذارد. در حقیقت ، تحقیقات نشان می دهد که زوجین معمولاً در انجام مسئولیت های خود ، مانند والدین خود رفتار می کنند ، به ویژه در شرایط سخت. مشاوره ازدواج در شهران ممکن است به شما کمک کند مسائل مربوط به خانواده های خود را قبل از ازدواج حل کنید

 
مهم ترین سوالات مشاوره پیش از ازدواج در شهران
برای شروع زندگی مشترک علاوه بر علاقه و دوست داشتن معیارهای بسیار مهمی وجود دارند که قبل از ازدواج باید آنها را در نظرگرفت. چون دوست داشتن های قبل از ازدواج که منشای جز روابط دوستی یا ارتباطات مجازی نداشته اند قابل مقایسه با عشقی که در زندگی مشترک باید وجود داشته باشد، نیست. ملاک هایی چون گذشت، صبر، سکوت، کنترل خشم و ... ملاک هایی نیستند که در چندین ساعت در شبانه روز که دختر و پسر با هم هستند، خود را نمایان نخواهند کرد. بلکه در زندگی مشترک و زیر یک سقف است که آستانه صبر و تحمل یک مرد یا زن شکوفا می شود. حالا به یک سری از مهم ترین سوالات مشاور ازدواج در شهران می پردازیم

اعتقادات مذهبی زوج
ازسوالات مهم این است که دو طرف تا چه حد به اصول مذهبی و دینی معتقد هستند و تا چه حد به آنها پایبند هستند. مسلما فردی که پایه و اساس تفکر مذهبی در خانواده و شخصیت او وجود دارد، نمی تواند با کسی که به اصول و قواعد دینی معتقد نیست زندگی ایده آلی داشته باشد. بهرحال فرهنگ افراد را نمی توان تغییر داد شاید بتوانند این دو نفر با عقاید هم کناربیایند ولی ازدواج آنها احتمالا جزو ازدواج های با ریسک بالا خواهد بود. مشاوره پیش از ازدواج در شهران جهت شناخت عقاید مشابه و متفاوت زوجها با یکدیگر ، ضروری و لازم است.

بسیاری از زوج ها نیز برای مشاوره قبل از ازدواج در شهران به عبادتگاه خود و روحانیون خود مراجعه می کنند. این ایده خوبی برای کسانی است که اعتقاد یکسانی دارند و معتقدند این بخش مهمی از روابط آنها است. با این حال ، برای زوج هایی که اعتقاد یکسانی ندارند یا کسانی که یکی از طرفین آنها مذهبی است و دیگری معتقد نیست ، اهمیت دارد. سازگاری مذهبی می تواند به یک مشکل جدی تبدیل شود.

سوالات مشاوره ازدواج در شهران

مسائل مالی، حساب مشترک، انتظارات مادی زوج -روانشناس در شهران
از موارد مهم دیگر، تقاضا و درخواست های مالی طرفین از یکدیگر می باشد. اینکه زن چه حد از مرد توقع بضاعت مالی دارد و اینکه می خواهد زندگی مالی اش در چه حد باشد؟ اگر بیش از توان مالی مرد باشد و به امید بهبودی شرایط و اینکه بلخره اوضاع اینجور نمی ماند و خدا بزرگ است و شاید فلان کار مرد یهویی باعث سرمایه دار شدن او شود، به هیچ عنوان نباید به اینها اتکا کرد. چون ممکن است درآمد مرد هیچ تغییری نکند و نتواند زندگی ای را که به صورت رویا در ذهن زن ایجاد کرده بود را ایجاد کند. پس هم مرد باید با صداقت کامل از اوضاع مالی خود برای زن شرح دهد و هم زن باید با صراحت توقع و خواسته خود را بگوید که بعدها وعده های دروغ یا خواسته های غیرمعقول زندگی آنها را دچار مشکل نکند. همچنین زن و مرد باید در ارتباط با کار زن بیرون از خانه به توافق برسند. گاهی این به صورت یک معیار است که یک از آنها یا هردو این توقع را دارند که زن باید سرکار برود. یا اینکه درمورد حساب بانکی مشترک زن و مرد باید نظرشان را مطرح کنند و یا نحوه خرج و مخارج زندگی که درامد ها چگونه خرج شوند چگونه پس انداز داشته باشند و ...

سابقه بیماری روانی یا جسمانی در زوجها -روانشناس در شهران
هرگونه مشکل جسمی و روانی در بین زوجین باید مطرح شود. پنهان کردن مسائل شاید شما را به هدفتان برساند اما قطعا در زندگی مشکلات جبران نشدنی را به دنبال خواهد داشت. مثلا اختلالات شخصیتی، خلقی، روحی، اختلالاتی که به واسطه آنها مجبور هستید دارو مصرف کنید، همه ی این موارد را باید به طرف مقابل خود بگویید.

فرزند، تعداد آنها و زمان فرزنددار شدن
آیا برای داشتن فرزند، هر دو فرد تمایل دارند؟ زمان بچه دار شدن از نظر هریک چند وقت بعد از ازدواج است؟ چه تعداد فرزند را زوج دوست دارند؟ آیا ترجیحشان تک فرزندی است؟ این مورد نیز از دیگر سوالات اساسی مشاوره ازدواج در شهران می باشد.

میزان تمایل جنسی -روانشناس در شهران
این موضوع نیز از مواردی است که باید بین هردو شخص مطرح شود و باید مشخص شود که زن و مردی که می خواهند با هم ازدواج کنند از لحاظ میل جنسی چگونه اند و چقدر به برقراری رابطه جنسی اهمیت می دهند. قطعا اگر یکی دارای میل و تقاضای زیاد و دیگری کم باشد، به مشکل بر خواهند خورد.

شناختن حساسیت های طرف مقابل - روانشناس در شهران
یکی از عناصر کلیدی روابط ، ارتباط است. همانطور که برای ازدواج آماده می شوید ، این فرصت را دارید که مدلهای ارتباطی مؤثرتری را کشف کرده و تمرین کنید. به عنوان مثال ، ممکن است لازم باشد مهارت های شنیداری خود را بهبود بخشید تا رابطه خود را بهبود ببخشید. با بهبود مهارت های ارتباطی شما ، این امر منجر به آگاهی بیشتر از افکار ، احساسات و نیازهای دیگران می شود و در نتیجه باعث ایجاد رابطه بیشتر می شود. هر انسانی روی برخی مسائل حساس است، به برخی چیزها اعتقاد دارد و نسبت به آنها احساس مسئولیت می کند و یا برخی مسائل را نمی تواند درک کند یا درباره اش تصمیم بگیرد. مثلا فردی خودش می داند هنگامی که خشمگین است باید سکوت کند خب این فرد حتما باید این مسئله را بیان کند چون ممکن است طرف مقابلش دقیقا برعکس خودش باشد و هنگام عصبانیت مدام بخواهد صحبت کند تا بلخره مسئله برطرف شود و سکوت کردن را دلیل بر بی توجهی فرد مقابل می گذارد.

 

 

مرکز مشاوره در شهران
زوج درمانی در شهران
مشاور ازدواج در شهران
مشاوره خانواده در شهران
مشاوره و درمان اختلالات روانی در شهران
روانشناس خوب در شهران
کلینیک روانشناسی در شهران
دکتر روانپزشک در شهران
روانشناس کودک در شهران
مشاوره ازدواج در شهران
مشاوره کودک در شهران
مشاور خانواده در شهران
مشاوره خانواده در شهران
روانشناس در محدوده در شهران
روانشناس در محله شهران

   


مشخصات آگهی دهنده

نام
operator
ایمیل
تلفن
02144064594
انقضا
1403/02/24
بروزرسانی
1402/03/02
موقعیت
تهران
آدرس
فلکه دوم صادقیه پشت بیمارستان ابن سینا خیابان اعتمادیان شرقی پلاک ۳۰ واحد ۵
مشاهده تمام آگهی های operator

ارسال پیام به آگهی دهنده (operator)

در مورد: بهترین مرکز مشاوره در شهران


Captcha image

ارسال نظر برای آگهی بهترین مرکز مشاوره در شهران

Captcha image

آخرین آگهی های خدمات مشاوره
1402/02/17
مرکز مشاوره در انقلاب
7

مرکز مشاوره در انقلاب, دکتر منوچهر ابراهیمی, 09120704284 - 09391252562

بهار شجاعتی / تلفن: 09391252562

1402/02/16
روانشناس کودک و نو جوان در انقلاب
7

روانشناس کودک و نوجوان در انقلاب , روانشناس طاهره امینی 09352274111 -09128089437

operator / تلفن: 09352274111

1400/10/04
مرکز مشاوره در شهرک گلستان
4

مرکز مشاوره در شهرک گلستان09128033153

اپراتور پیام اول / تلفن: 02144928508- 09128033153

1402/09/01
بهترین مشا‌وره و روانشناسی در جنوب تهران
1

مشا‌وره روانشناسی در جنوب تهران02155337948

اپراتور پیام اول / تلفن: 02155337948

1397/11/03
بهترین کلینیک روانپزشکی در جنوب تهران
1

بهترین کلینیک روانپزشکی در جنوب تهران 55963885

اپراتور پیام اول / تلفن: 02155963885

1397/12/11
بهترین مرکز نوروفیدبک در جنوب تهران
1

بهترین مرکز نوروفیدبک در جنوب تهران 55963885- 09029024014-0919891741

اپراتور پیام اول / تلفن: 02155963885

1402/06/13
موسیقی درمانی در جنوب تهران,منطقه 20
1

موسیقی درمانی در جنوب تهران55963885- 09029024014-0919891741

اپراتور پیام اول / تلفن: 02155963885

1399/06/29
بهترین مرکز مشاوره در طالقانی کرج
1

بهترین مرکز مشاوره در طالقانی کرج، کلینیک تخصصی روانشناسی و روانپزشکی دکتر زهرا دستمردی 02632225601-02632262250-09038361744

operator / تلفن: 02632262250

1399/07/21
روانشناس در انقلاب
1

روانشناس در انقلاب،09120704284 - 09391252562،مركز مشاوره و روانشناسي  منوچهر ابراهیمی

بهار شجاعتی / تلفن: 09120704284

1402/05/25
مرکز مشاوره کودک در پیروزی
1

مرکز مشاوره کودک در پیروزی, روانشناس طاهره امینی 09352274111 -09128089437

بهار شجاعتی / تلفن: 09128089437