خدمات پزشکی :: متخصص جراحی

بهترین کلینیک ویزر لیپو در سعادت آباد

بهترین کلینیک ویزر لیپو در سعادت آباد
  • تاریخ ثبت: 1401/09/26
  • بازدید: 1052 بار

بهترین کلینیک ویزر لیپو در سعادت آباد
 

22137390
22137391

 

دکتر عباس پریسای متخصص جراحی -پلاستیک و زیبایی

خدمات 

 

ابدومینوپلاستی
 

ابدومینوپلاستی در شهرک غرب 
 

 

ابدومینوپلاستی که به نام تامی تاک هم شناخته می‌شود، یک عمل جراحی زیبایی است که به منظور بهبود شکل و ظاهر شکم و تقویت عضلات دیواره شکم انجام می‌شود. درواقع در این عمل جراحی پزشک پوست و چربی اضافی شکم را برمی‌دارد و ظاهری صاف و سفت را به شکم می‌دهد.

اگرچه ممکن است لیپوساکشن را به همراه این جراحی برای از بین بردن چاقی شکم انتخاب کنید، اما ابدومینوپلاستی مانند لیپوساکشن نیست و با آن تفاوت دارد. چرا که هدف از لیپوساکشن فقط از بین بردن چربی است و در طی آن پوست شل یا عضلات شکمی ترمیم نمی شوند. حتی ممکن است که پوست، پس از لیپوساکشن به خوبی جمع نشود و به حالت اول بر نگردد اما در ابدومینوپلاستی شکل ظاهری شکم به طور کلی تغییرکرده و این ناحیه باریک تر و زیباتر می شود.

این عمل به شدت تحت تاثیر میزان پوست و چربی اضافی است؛ هرچقدر پوست و و چربی شکم بیشتر باشد، میزان پیچیدگی این عمل بالاتر است. توصیه ما به شما این است که حتما در مورد این عمل اطلاعات لازم را به دست آورید، از شرایط جسمی خود شرح حال کاملی را آماده کنید و با مشورت پزشک تصمیم به انجام این عمل جراحی حساس بگیرید.

در عمل جراحی ابدومینوپلاستی، ناحیه ی شکم که به دلیل افزایش وزن یا از دست دادن وزن، بارداری و یا از بین رفتن خاصیت ارتجاعی پوست، فرم اولیه ی خود را از دست داده می تواند مجددا بافت سفت و متناسب خود را بازیابی کند. در این فرآیند چین های اضافی پوست و چربی های سرسخت خارج شده و در نتیجه زیبایی و جوانی به این ناحیه از بدن باز می گردد.

جراحی ابدومینوپلاستی با هدف از بین بردن چربی و پوست اضافی ناحیه تحتانی معده، زیر شکم، پایین پهلو ها و ناحیه کمر اندامی باریک تر و خوش فرم تر بوجودمی آورد. در طی این جراحی همچنین عضله اصلی شکم و همینطور عضلات ضعیف یا جدا شده ای که در طی دوران بارداری کشیده شده یا از شکل افتاده اند، به حالت اول باز می گردند.
 

ماموپلاستی
 

ماموپلاستی درسعادت آباد
 

بسیاری از زنان به دلایل مختلفی از بزرگی یا افتادگی سینه‌های خود شکایت دارند. علت بروز چنین مشکلاتی را می‌توان ژنتیک، اضافه وزن، بارداری و شیردهی و بسیاری موارد دیگر عنوان کرد. خوشبختانه برای زنانی که از چنین مشکلاتی شکایت دارند می‌توان روش ماموپلاستی را پیشنهاد داد. این روش نوعی عمل جراحی زیبایی محسوب شده و اعتماد به نفس و زیبایی دوباره اندام را به شما باز خواهد گرداند. اگر شما نیز جز دسته‌ای از افراد هستید که از فرم کنونی سینه‌های خود رضایت ندارید همین الان می‌توانید دست به کار شده و تجربه عمل ماموپلاستی را به دست آورید. این روش در حال حاضر به عنوان بهترین انتخاب برای تغییر سایز سینه‌ها محسوب می‌شود و بدون شک ظاهری فوق‌العاده را برای شما به ارمغان خواهد آورد.مامو پلاستی از عمل های زیبایی سینه است که به کمک آن طیف وسیعی از کارها انجام می شود. با این روش می توان سینه ها را کوچک یا بزرگ کرد. همچنین عمل هایی مانند لیفت سینه و بالا کشیدن آن نیز قابل انجام است و می توان از آن برای تناسب اندام استفاده کرد. تناسب اندام بانوان به مقدار زیادی متناسب با زیبایی و سایز استاندارد سینه‌های آن‌ها است. عمل ماموپلاستی یکی از روش‌های زیبایی درمانی است که بر روی سینه انجام می‌گیرد.
ماموپلاستی چیست؟
ماموپلاستی به عمل زیبایی سینه گفته می شود که برای بانوان انجام می گیرد. این روش ممکن است به صورت کاهشی یا افزایشی استفاده شود. عمل ماموپلاستی کاهشی برای سینه هایی که سایز بزرگ دارند و عمل ماموپلاستی افزایشی برای کسانی که مشکل سینه های کوچک دارند مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از روش ماموپلاستی برای خانم‌هایی که سینه‌های درشت دارند و یا در اثر شیر دهی دچار افتادگی سینه شده‌اند گزینه بسیار خوبی خواهد بود. علاوه بر آن زنانی که از داشتن سینه‌های کوچک ناراضی هستند نیز می‌توانند به کلینیک تخصصی زیبایی هلیا مراجعه کرده و جهت حل مشکل خود اقدام به انجام ماموپلاستی کنند. کلیت پروسه کار به این صورت است که یک برش T شکل در زیر سینه توسط متخصص جراح پلاستیک اعمال شده و عملیات شروع می‌شود. در طول انجام ماموپلاستی بیمار به طور کامل بیهوش شده و دوره نقاهت ۱۰ روزه را باید بگذراند. البته برای مشاهده نتیجه نهایی کار باید مدت زمانی در حدود ۶ ماه را سپری کنید تا سینه فرم نهایی خود را به دست آورد.بسیاری از افراد، از سایز و فرم سینه های خود راضی نیستند و ماموپلاستی برای رسیدن به ظاهر دلخواه به آن ها کمک می کند. ماموپلاستی یک روش کاملا امن به شمار می رود و ریسک چندانی را برای فرد به وجود نمی آورد. این فعالیت زیبایی امروز هواداران بسیار زیادی در سراسر دنیا به دست آورده است. در هنگام عمل از سینه ممکن است عملکردهای مختلفی انجام گیرد. به عنوان مثال می توان افتادگی را با کشیدن سینه به سمت بالا و برداشتن پوست و بافت های چربی اضافی درمان کرد. از این رو عمل ماموپلاستی نه تنها سایز سینه را تغییر می دهد بلکه حالت آن را هم می تواند اصلاح کند. همچنین برای تقارن، استحکام، تغییر حجم و … مورد استفاده قرار می گیرد. از این عمل برای کسانی که سینه های بزرگی دارند و ممکن است احساس خستگی یا سوزش در زیر سینه های خود کنند نیز استفاده می شود.به وجود آوردن تعادل و تناسب در بدن، یکی از تاثیرات مثبت ماموپلاستی به شمار می رود. این کار موجب می شود که اعضای مختلف بدن فرد، تناسب بیشتری با هم داشته باشند و این تناسب، یکی از مقدمه های مهم رسیدن به زیبایی دلخواه در افراد به شمار می رود.

 

پروتز سینه 
 

پروتز سینه در شهرک غرب
 

جراحی پروتز سینه چیست ؟
به‌طورکلی خانم‌ها برای رفع مشکلات مختلفی از جراحی سینه استفاده می‌کنند. هر مشکلی که به‌صورت ارثی یا در اثر افزایش سن، تصادف، حادثه و… در سینه‌ها ایجاد شده باشد، با جراحی سینه برطرف می‌شود. مشکلات ظاهری سینه‌ها از طریق جراحی پروتز سینه برطرف می‌شوند. با استفاده از این جراحی می‌توان سینه‌ها را بزرگ‌تر کرد و به آن‌ها فرم داد. انواع دیگری از جراحی‌های سینه برای رفع عیوب ظاهری و قرینه کردن سینه‌ها، برطرف کردن افتادگی و حتی کوچک کردن سینه‌های بزرگ انجام می‌شوند.

پروتز سینه یک بافت مصنوعی است که برای اصلاح فرم و شکل سینه‌ها یا حجم دهی به آن‌ها استفاده می‌شود. این پروتز ممکن است به شکل‌های مختلف و با استفاده از ترکیبات مختلفی ساخته شود. ترکیباتی که با بدن انسان سازگار هستند و در صورت قرار گرفتن در بدن به آن آسیبی وارد نمی‌کنند. پروتز سینه با استفاده از جراحی وارد بدن شخص می‌شود و به زیباتر شدن سینه‌های او کمک می‌کند.

پروتز سینه باعث خوش‌فرم و زیباتر شدن سینه‌ها می‌شود. به همین دلیل اعتمادبه‌نفس خانم‌ها را افزایش می‌دهد و باعث تناسب‌اندام آن‌ها خواهد شد. این جراحی ماندگاری طولانی دارد و پروتزهای مورداستفاده در آن کاملا با ساختار بدن سازگار هستند. به همین دلیل امکان ایجاد حساسیت یا به خطر افتادن سلامت بافت‌های سینه بعد از جراحی بسیار کم است. نتایج پروتز سینه کاملا طبیعی است و افراد مختلف با استفاده از آن سینه‌هایی خوش‌فرم و جذاب خواهند داشت.

تفاوت‌های لیفت و پروتز سینه
لیفت و پروتز سینه دو عمل کاملا جداگانه هستند و برای اهداف متفاوتی انجام می‌شوند. هدف از لیفت سینه، بالا کشیدن سینه‌ها و رفع افتادگی آن‌هاست؛ اما هدف اصلی از پروتز سینه حجم دهی به سینه‌ها و رفع عیوب ظاهری و عدم تقارن در آن‌هاست. البته پروتز سینه برای رفع افتادگی‌های خفیف نیز مفید است؛ اما برای افتادگی‌های شدید، بهتر است از روش‌های لیفت سینه استفاده شود.

توجه داشته باشید که پروتز بزرگ‌تر نمی‌تواند باعث رفع ایراد افتادگی سینه‌ها شود؛ بنابراین اگر پزشکی چنین پیشنهادی به شما داد، به تخصص و مهارت او شک کنید. برش‌های ایجادشده در لیفت سینه به میزان لیفتی که قصد انجام آن را دارید وابسته است. افتادگی بیشتر سینه‌ها نیازمند ایجاد برش‌های بزرگ‌تر در بیشتر است. درحالی‌که برش‌های پروتز سینه به اندازه پروتز مورداستفاده بستگی دارد.
 

پیکر تراشی 
 

پیکرتراشی در شهرک غرب
 

پیکرتراشی موضعی چیست؟
در گذشته‌های نه چندان دور، افراد علاقه‌مند به اندام زیبا، تنها از طریق رژیم غذایی و ورزش قادر بودند تا ظاهر اندام‌شان را متناسب و زیبا جلوه دهند.

اگر شخصی به‌دلیل هرگونه اختلال در بدن دچار چاقی موضعی بود، هیچ راه‌کاری برای ازبین بردن چربی وجود نداشت. اما خوشبختانه، با پیشرفت‌های متعدد علم پزشکی و تکنولوژی مهندسی پزشکی، این روزها شاهد به بازار آمدن دستگاه‌های پیکرتراشی مختلفی هستیم که کار پزشکان را آسان‌تر کرده‌اند و امکان پیکرتراشی بدون خطر را نیز، فراهم کرده‌اند.

پیکرتراشی روشی است که از طریق آن می‌توان چربی‌های موضعی بخشی از بدن را تخلیه کرد و ساختار بدن را باتوجه به استانداردها و سلیقه شخصی، فرم‌دهی کرد.

با کمک دستگاه پیکرتراشی می‌توان با کم‌ترین تهاجم، لوله کانولا را از طریق برش کوچک یک سانتی وارد بدن کرد تا ساختار چربی‌ها را در هم شکسته و از همان ناحیه تخلیه کند.

انواع روش های پیکرتراشی
اطلاع از انواع تکنیک‌های پیکرتراشی به ما کمک می‌کند تا بدانیم دنیای این تکنولوژی تا چه اندازه گسترده‌ است و افراد متخصص برای کاهش عوارض هر یک از این روش‌ها تا چه اندازه تلاش می‌کنند. اطلاع از انواع تکنیک‌های پیکرتراشی به شما آگاهی کافی می‌دهد تا بتوانید از میان آن‌ها بهترین روش را انتخاب کنید و از نتیجه فوق‌العاده آن لذت ببرید.

جراحی شکم چاق اولین بار با رویکرد جراحی فتق ناف انجام می‌شد. به این صورت که بخشی از چربی و پوست شکم از قسمت پایین، بریده شده و سپس دو طرف شکم بهم دوخته می‌شدند. اما مسلما بعد از مدتی مشخص شد که این روش کارآیی چندانی ندارد.

بعد از آن، پزشکان تصمیم گرفتند که برای کاهش چربی های اضافه بدن از روشی مشابه با لیفت صورت استفاده کنند. اما با توجه به اینکه در این شیوه احتمال جابجایی ناف وجود داشت، از روش‌هایی استفاده کردند که ناف را سر جای خود نگهدارد یا اصطلاحا از روش های پیکر تراشی بدون جراحی کمک می گیرند.


ویزر لیپو  
 

ویزر لیپو در سعادت آباد
 

یکی از روش‌های پیکرتراشی است که در این روش از ارتعاش امواج اولتراسوند برای کوچک کردن و سپس خارج کردن چربی‌ها استفاده می‌شود. اگر نمی‌دانید امواج اولتراسوند چیست، باید گفت امواج صوتی بی‌خطری که در سونوگرافی‌ها نیز اساس کار هستند. این امواج به درون بدن فرد هدایت می‌شوند و با ارتعاش خود چربی‌های بدن را کوچک می‌کنند. بعد از مایع سازی و کوچک‌کردن چربی‌ها آن‌ها را با سوزن مخصوص خارج می‌کنند. به دلیل کم‌خطر بودن امواج اولتراسوند سلول‌های چربی آسیب نمی‌بینند و پس از خروج هنوز زنده می‌مانند.

ابتدا جراح شما در مورد این روش با شما صحبت می‌کند و معمولاً نواحی بدن شما را که تحت درمان هستند مشخص می‌کند. همچنین ممکن است توسط متخصص بیهوشی ویزیت شوید که در مورد نوع بی حسی مورد نیاز شما صحبت می‌کند. اگر ناحیه تحت درمان کوچک باشد، می‌توان از بی‌حسی موضعی با آرام بخش ملایم در طول عمل استفاده کرد. اگر قسمتهای بزرگتر بدن تحت درمان قرار گیرند، ممکن است بیهوشی عمومی توصیه شود.

در این روش ابتدا یک محلول نمکی در ناحیه تحت درمان تزریق می‌شود. این کار به بی‌حسی و تجزیه سلول های چربی و همچنین کاهش خونریزی کمک می‌کند. سپس یک پروب کوچک از طریق یک برش وارد می‌شود. امواج اولتراسوند را برای تجزیه و مایع شدن سلول‌های چربی ساطع می‌کند. سپس چربی‌های مایع به آرامی از طریق یک سوزن کوچک خارج می‌شود.

طول مدت Vaser Liposuction بسته به میزان درمان شما می‌تواند از یک تا چند ساعت متغیر باشد. پس از عمل، شما را به اتاق بهبودی می‌برند تا اثرات آرام‌بخش یا بیهوشی از بین برود.

از لیپو ویزر برای کوچک کردن کدام قسمت‌های بدن استفاده می‌شود؟
به طور معمول قسمت‌هایی که رسوبات سرسخت چربی در آن‌ها تجمع پیدا کرده مانند ویزر لیپو شکم و پهلو، ران و قسمت زیر بازوها بهتر به ویزرلیپو جواب می‌دهند. با این‌ حال ویزر لیپو روی مناطق حساس‌تری همچون گردن و غبعب نیز به خوبی عمل کرده‌ است. به طور کلی مناطق زیر می‌توانند تحت انجام ویزرلیپو قرار بگیرند:

گردن و چانه
قسمت زیر بازوها
قفسه سینه
شکم
ران‌ها
باسن
زانو و مچ پا
 نکته مهم این است که در روش ویزر لیپو علاوه بر خارج‌سازی چربی‌ها انتقال آن‌ها بین بافت‌های مختلف بدن نیز ممکن است. مثلا می‌توان چربی‌ها را از بافت پرچربی به بافت‌های لاغر و کوچک‌تر انتقال داد. این روش برای کسانی که می‌خواهند اندازه بافت مورد نظر خود را یک تا دو سایزکاهش دهند، بسیار مناسب است.


 

22137390
22137391

 

دکتر عباس پریسای متخصص جراحی -پلاستیک و زیبایی

   

قیمت : تماس بگیرید

مشخصات آگهی دهنده

نام
اپراتور 105
ایمیل
تلفن
02122137390
انقضا
1402/12/15
بروزرسانی
1401/10/18
موقعیت
تهران
آدرس
تهران -سعادت اباد-نبش خ 16 غربی پلاک 61
مشاهده تمام آگهی های اپراتور 105

ارسال پیام به آگهی دهنده (اپراتور 105)

در مورد: بهترین کلینیک ویزر لیپو در سعادت آباد


Captcha image

ارسال نظر برای آگهی بهترین کلینیک ویزر لیپو در سعادت آباد

Captcha image

آخرین آگهی های متخصص جراحی
1401/12/16
افضل تجميل الثدي في سعادت آباد طهران
12

افضل تجميل الثدي في سعادت آباد طهران 02126406452 -   9122025528 (98+)

اپراتور 105 / تلفن: 02126406452

1401/12/21
أفضل أخصائي جراحة شفط الدهون في شريعتي
11

أفضل أخصائي جراحة شفط الدهون في شريعتي   9122025528 (98+)

اپراتور 105 / تلفن:   9122025528 (98+)

1401/12/24
أفضل دكتور شد البطن في شمال طهران
10

أفضل دكتور شد البطن في شمال طهران   9122025528 (98+) الدكتور  مهدي كيال

اپراتور 105 / تلفن: 26406452 (+9821)

1401/05/25
عمل پروتز سینه در جردن
3

عمل پروتز سینه در جردن,کلینیک دکتر عبدالهی 02122056879-09120733370 جردن نرسیده به مدرس زیر همکف داروخانه آفریقا

اپراتور ثبت آگهی / تلفن: 02122056879

1401/05/25
بهترین جراح بینی در جردن
3

بهترین جراح بینی در جردن,کلینیک دکتر عبدالهی 02122056879 -09120733370

اپراتور ثبت آگهی / تلفن: 02122056879

1401/09/05
مرکز امبدینگ شکم در کرج
2

امبدینگ شکم در کرج026-34407098

اپراتور پیام اول / تلفن: 02634407098

1401/02/20
پروتز سینه در شریعتی
2

پروتز سینه در شریعتی,کلینیک زیبایی ماه طلایی,22870061-09193649373

اپراتور پیام اول / تلفن: 02122870061

1402/11/10
بهترین جراح اسلیو معده در شهرری
1

بهترین جراح اسلیو معده در شهرری - 09035389377 - 02155929732 - 02155929701 دکتر مجید رضایی طاویرانی

اپراتور 105 / تلفن: 02155929732

1402/10/02
بهترین جراح ابدومینوپلاستی در خیابان ولیعصر شهریار
1

بهترین جراح ابدومینوپلاستی در خیابان ولیعصر شهریار - 09025555356 - 09026666067 - 65257111 اقای دکتر خشار سنجری

اپراتور 105 / تلفن: 02165257111

1402/10/02
بهترین جراح بلفاروپلاستی در خیابان ولیعصر شهریار
1

بهترین جراح بلفاروپلاستی در خیابان ولیعصر شهریار - 09025555356 - 09026666067 - 65257111 اقای دکتر خشار سنجری

اپراتور 105 / تلفن: 02165257111