لوازم :: پوشاک

فروش انواع کاور کت شلوار و لباس مجلسی در تهران

فروش انواع کاور کت شلوار و لباس مجلسی در تهران
  • تاریخ ثبت: 1400/09/10
  • بازدید: 579 بار

فروش انواع کاور کت شلوار و لباس مجلسی در تهران


 

فروش انواع کاور کت شلوار و لباس مجلسی در تهران 
شیک‌پوشی یکی از روش‌هایی است که نقش زیادی در ایجاد ارتباطات اجتماعی موثر و مناسب دارد. برای این منظور باید از پوششی متناسب با شرایط محیط استفاده کرد، پوششی که از نظر ظاهر برازنده‌ی شما باشد. تمیز بودن این پوشش اهمیت زیادی دارد که برای این منظور باید اقداماتی انجام داد. شست‌وشوی پوشاک در شرایط مناسب بخشی از این اقدامات است؛ اما نگهداری از لباس‌های تمیز و شسته‌شده نیز اهمیت بسیار زیادی دارد. یکی از بهترین روش‌ها برای نگهداری از لباس‌های تمیز، قرار دادن آن‌ها در فروش انواع کاور کت شلوار و لباس مجلسی در تهران است. کاورهایی که بتوانند به‌شکل کامل لباس را پوشش دهند و از آن دربرابر شرایط محیط محافظت کنند. محصول فوق برای همین منظور طراحی و تولید شده است. از فروش انواع کاور کت شلوار و لباس مجلسی در تهران  می‌توانید برای نگهداری و محافظت از کت و شلوار استفاده کنید.

در طراحی فروش انواع کاور کت شلوار و لباس مجلسی در تهران تلاش شده تا به‌شکل خوبی از لباس شما محافظت شود. پوشش کامل از لباس اهمیت زیادی در عملکرد مناسب کاورها دارد که در این محصول شاهد آن هستیم. این کاور ابعادی برابر ۶۰ × ۹۷ سانتی‌متری دارد و از فضای مناسب برای قرارگیری کت و شلوار برخوردار است. برای باز و بسته کردن این محصول از یک زیپ استفاده شده که در بخش مرکزی کاور قرار دارد. این زیپ بسیار روان بوده و کاربر می‌تواند به راحتی آن را باز و بسته کند.

فروش انواع کاور کت شلوار و لباس مجلسی در تهران 
فروش انواع کاور کت شلوار و لباس مجلسی در تهران  
فروش انواع کاور کت شلوار و لباس مجلسی در تهران
 
در ساخت این محصول از مواد پلاستیکی و پلی استری استفاده شده است. این ترکیب موجب می‌شود تا کاور مقاومت نسبی دربرابر رطوبت داشته باشد و بتواند به‌خوبی از محصول دربرابر گردوخاک محافظت کند؛ از سویی دیگر با برقراری جریان هوا از بین فضای داخل فروش انواع کاور کت شلوار و لباس مجلسی در تهران و محیط اطراف از طریق بخش پلی استری و مجرایی پایینی کاور، احتمال آنکه لباس‌ها بوی نامطبوعی بگیرند کاهش می‌یابد.

کمد لباسی را تصور کنید که داخل آن کاورهای لباس متعددی قرار دارد و شما قصد دارید لباس مورد نظر خود را در این بین پیدا کنید. اگر از کاورهای فوق در کمدتان استفاده کرده باشید یافتن لباس مورد نظر بسیار آسان بوده و زمان زیادی را از شما نخواهد گرفت. به لطف ساختار پلاستیکی و شفاف این محصول که نیمی از کاور را پوشش داده، می‌توانید فضای داخل کاور را مشاهده کرده و لباسی که در آن قرار دارد را ببینید.برای آویزان کردن این کاور محلی در بخش بالایی آن در نظر گرفته شده است.

گروه فروش انواع کاور کت شلوار و لباس مجلسی در تهران  برای آنکه بخش بالایی کاور محافظت بیشتری از لباس داشته باشد.از یک لایه‌ی اضافی پلی استری استفاده کرده و در واقع فروش انواع کاور کت شلوار و لباس مجلسی در تهران کاور به صورت کلاه‌دار طراحی شده است.

کاور لباس مجلسی در تهران 
کاور کت شلوار در تهران
کاور مانتو در تهران
فروش کاور کت شلوار در تهران 
تولیدی کاور مانتو در تهران 
بورس کاور کت شلوار در تهران
بورس فروش کاور کت شلوار در تهران
تولید انواع کاور کت شلوار در تهران 
بورس فروش کاور لباس مجلسی در تهران
تولید و فروش کاور در تهران 
تولید و فروش کاور مانتو در تهران 
بورس فروش کاور مانتو در تهران
فروش انواع کاور کت شلوار در تهران
فروش انواع کاور مانتو مجلسی در تهران
فروش کاور مانتو مجلسی در تهران

   

قیمت : تماس بگیرید

ارسال پیام به آگهی دهنده (operator106)

ارسال نظر برای آگهی فروش انواع کاور کت شلوار و لباس مجلسی در تهران

Captcha image

آخرین آگهی های پوشاک
1396/01/19
لباسکارنسوز-تولیدلباسکارضدحریق-فروشگاه لباسکار نسوز

لباسکار ضد حریق-تولیدلباسکار مقاوم در برابر مذاب-فروش لباس کار نسوز-لباسکاردیر سوز-لباس کار ذوب آهن-تولیدلباس کارضدآتش و پاشش مذاب

نوآوران ایران / تلفن:

1398/03/14
مدل لباس احرام-مراکز فروش لوازم احرام

مرکز انحصاری طراحی,تولید وتکمیل انواع منسوجات والبسه و لوازم حج(حراء) تولید و پخش لباس ولوازم حج تمتع وعمره به سراسر ایران با کیفیت بالا دراسراع وقت وقیمت مناسب مورد تاییدسازمان حج وزیارت وروحانیون ومدیران کاروانهای زیارتی می باشد خرید لباس حجاج-مدل لباس احرام-مراکز فروش لوازم احرام-لباس احرام،لباس احرام زنانه،تولید لباس احرام،مراکز فروش لباس احرام،لوازم ضروری حج عمره،لوازم لازم حج واجب،فروشنده لباس احرام ،فروشگاه لوازم حج،فروشگاه لوازم عمره،لوازم مورد نیاز حج تمتع،فروشگاه لوازم حجاج،ل

نوآوران ایران / تلفن:

1395/10/29
تولیدروپوش پزشکی،مانتو پزشکی،روپوش دندان پزشکی،روپوش

فروش روپوش پزشکی،مانتو پزشکی،روپوش دندان پزشکی،روپوش پرستاری،مانتو شلوار پرستاری 

نوآوران ایران / تلفن: --


1400/09/09
بورس کاور جسد در تهران

operator106 / تلفن: --

1396/01/19
لباس احرام-تولید لباس احرام-فروش لباس احرام-تولید لوازم حج(حراء)

مراکز فروش لباس احرام لباس احرام تولید لباس احرام لباس احرام زنانه لوازم ضروری حج عمره لوازم لازم حج واجب فروشنده لباس احرام فروشگاه لوازم حج فروشگاه لوازم عمره لوازم مورد نیازحج واجب فروشگاه لوازم حجاج لوازم عمره مفرده تولید کننده لباس عمره ملزومات حج قیمت لباس احرام تولید لباس حجاج لوازم حج لباس احرام مردانه لباس احرام دخترانه لوازم حجاج لباس حجاج لوازم کامل حجاج فروشگاه لباس حجاج پوشاک حجاج خرید لباس حج خرید لباس احرام از کجا لباس احرام بخریم لباس مکه دشداشه کل

اپراتور پیام اول / تلفن: --

1397/10/03
فروشگاه پوشاک زنانه در تنکابن

در این مرکز فروش پوشاک ، خرید تک فروشی با قیمت عمده ارائه می گردد.

نمایندگی پیام اول مازندران / تلفن: --

1398/12/17
جشنواره فروش محصولات دیجی برند با تخفیفات ویژه

متنوع ترین و جذاب ترین ویترین فروشگاهی ایران | فروشگاه اینترنتی دیجی برند

فروشگاه اینترنتی دیجی برند / تلفن: --

1398/06/05
فروشگاه پخش پوشاک فاطیما در یزد

فروشگاه پخش پوشاک زنانه فاطیما در یزد

فاطمه صداقت / تلفن: --

1400/11/10
تولیدی کفش اسپرت در تهران

عرضه کننده انواع کفش اسپرت فروش انواع کفش مردانه و زنانه تولیدکننده عمده کفش‌ در همه سایز

اگهی اول / تلفن: --

عبارات کلیدی