اتومبیل :: لوازم جانبی

فروش و نصب انواع باسكول جاده اي در مدلها

فروش و نصب انواع باسكول جاده اي در مدلها
  • تاریخ ثبت: 1396/02/11
  • بازدید: 1553 بار

گروه صنعتی توزین همواره یکی از شرکت های فعال و پیشرو و صاحب تکنولوژی در حوزه ابزار دقیق بوده که در این راستا خدمات مختلفی را توانسته به شرکت های معتبر دولتی و خصوصی ارائه نماید. این شرکت با سرمایه ثبت شده 60.000.000.000 (شصت میلیارد) ریال با استعانت از الطاف باری تعالی در سال 1372 فعالیت تولیدی ، تجاری و تحقیقاتی خود را آغاز نموده است. زمینه فعالیت این شرکت طراحی و تولید انواع سیستم های متنوع توزین، باسکول ، ابزار دقیق و پروژه های خاص و منحصر به فرد بوده که به فضل الهی و بهره  مندی از توانمندی های علمی فارغ التحصیلان معتبر مراکز علمی داخلی و خارجی و همچنین ارتباط تنگاتنگ با موسسات بین المللی در بیست سال اخیر شاهد موفقیت های شگرفی در سطح ملی و بین المللی بوده ایم.از بدو فعالیت و در جهت رشد و توسعه و خودکفایی کشور نهایت سعی و تلاش ما طراحی و تولید سیستم های همگن با آخرین تکنولوژی موجود در سطح جهانی بوده است. واحدهای تولیدی این شرکت مشتمل بر چهار کارخانه با وسعت 40.000 متر مربع فضا و 17000 مترمربع سالن های تولید ، 1200 مترمربع فضای اداری دفتر مرکزی تهران، انبارهای متنوع مواد و کالا و ساختمان های اداری می باشد که به عنوان بزرگترین کارخانجات سازنده سیستم های توزین در سطح کشور ، منطقه و حتی برخی از کشورهای اروپایی شناخته می شود. 
از جمله تولیدات توانایی ارائه انواع باسکول های الکترونیکی مدرن و حرفه ای جاده ای (تریلی کش , کامیون کش , خاور کش , نیسان کش) در مدلهای بتن فلز پیش ساخته همراه با  فونداسیون , بتن فلزی و تمام فلزی (روی زمین – داخل زمین) که شامل مزیتهای شاخصی از قبیل بادوام , باصرفه , اقتصادی , قابلیت جابجایی در نوع پیش ساخته در کمترین زمان ممکن , دارای رمپهای ورودی و خروجی در نوع روی زمین (بازدید محل نصب رایگان( که باسکول های سنگین تمام الکترونیکی در ظرفیت 5 الی 2000 تن مخصوص توزین نیسان , خاور , کامیونت , کامیون و تریلی در انواع بتن فلزی پیش ساخته , بتن فلزی و تمام فلزی تولید و عرضه می گردند که مشروح تولید آنها به شرح ذیل می باشد. 
توجه:!!!! استقامت هر زنجیر به استقامت ضعیفترین حلقه آن وابسته است. 
دقت باسکول به عوامل زیر بستگی دارد 
حلقه اول – فونداسیون 
حلقه دوم – صفحه پلاتفرم 
حلقه سوم – لودسل 
حلقه چهارم, جعبه تقسیم 
حلقه پنجم – نشاندهنده 
1, باسکول های تمام فلز : 
آهن آلات مورد نیاز شامل تیرآهن در سایزهای 40 , 45 , 50 و 55 ورق های فولادی در سایزهای 8 و 10 میلیمتر و تیرآهن های سایز 14 , 16 , 18 , 20 و 22 بر اساس مدلهای مختلف برشکاری گردیده و برابر الگوی مربوطه جوشکاری و ماشین کاری می گردد. پس از اتمام عملیات و رنگ آمیزی مجددا جهت تسهیل در حمل تفکیک گردیده و به صورت قطعات جدا شده بارگیری و به محل اجرای پروژه حمل می گردد. 
2,باسکول های بتن فلزی : 
مصالح مورد نیاز شامل سیمان , شن و ماسه و میلگرد در سایزها مختلف پس از خریداری و انبارش در خط تولید قرار می گیرند. شن و ماسه خریداری شده به لحاظ احتمال وجود ناخالصی مجدداً توسط ماسه شور شسسته داده شده و توسط دستگاه بچینگ پلانت (ایستگاه مرکزی بتن) و مخلوط شدن با سیمان مورد نیاز بر اساس عیار استاندارد به حالت بتن آماده در می آید. میله گیرد های مورد نیاز برای انواع سایزهای 12 , 14 , 16 , 25 برشکاری , خمکاری گردیده و پس از آماتورهای بندی در قالبهای پیش ساخته قرار می گیرند. پس از آماده بودن قالب بتن مورد نیاز تزریق و توسط ویبراتورهای مختلف ویبرره می گردد. 
به لحاظ استحکام هر چه بیشتر بتن ها رطوبت مورد نیاز توسط دستگاه رطوبت سنج پاشیده و پس از مدت استاندارد از قالب خارج و در استخرهای آب غوطه ور می گردند. این عملیات کلاً جهت فراوری سازه های بتنی باسکولها شامل پلاتفرم , دیواره پهلوئی باسکول , فونداسیونهای تحتانی و رمپهای ورود و خروج می باشد . پس از تخلیه از استخر مجدداً سازه های بتنی سمباده کاری , رنگ آمیزی گردیده و آماده برای حمل می شوند. لازم به توضیح است کل عملیات فوق توسط جرثقیل های سقفی و دروازه ای در ظرفیتهای مختلف در تمامی نقاط کارخانه صورت می پذیرد. 
مهمترین دلیل استقبال مشتریان از باسکولهای پیش ساخته بتنی مدت بسیار قلیل انجام عملیات نصب و راه اندازی است به صورتی که در بدترین شرایط جوی و موقعیت مکانی کشور نهایتاً تا یک هفته کلیه عملیات نصب سازه های بتنی و تجهیزات الکترونیکی انجام و باسکول آماده بهره برداری قرار می گیرد . 
تا قبل از طراحی و تولید باسکول های پیش ساخته , عمده کارهای ساختمانی باسکول بر عهده مشتری بوده که با نظارت شرکت انجام می شد. عدم تجربه کافی و شناخت مشتریان نسبت به ظرایف سیستم های توزین , در عمده موارد باعث عدم توجه به نقاط حساس فونداسیون باسکول و توجه به صرف هزینه بی مورد در نقاط غیر حساس , در دقت و کارایی باسکول (به طور مثال شکل ظاهری اتاقک باسکول) می گردید. این مساله لزم ساخت فونداسیون به صورت پیش ساخته و نصب آن توسط شرکت را محرز گردانید 
با توجه به نیازهای آتی مشتریان , گاه جابجایی باسکول امری اجتناب ناپذیر است و در این میان وجود باسکول هایی که قابلیت جابجایی همراه با فونداسیون را داشته باشند , یک مزیت ویژه محسوب می شود. 
باکولهای بتن فلز پیش ساخته با استفاده از نظام مدیریت تضمین کیفیت بر مبنای استاندارد ISO,9001,2000 طراحی و تولید می گردند. در کلیه مراحل نصب و راه اندازی و نگهداری , کارشناسان کنترل کیفیت بر فرآیندهای انجام شده نظارت دقیقی دارند. 

مزایای نسبی باسکول های بتنی به انواع فلزی: 
قیمت تمام شده کمتر 
پایداری بیشتر نسبت به ضربه های وارده 
ضریب انتقال دمای کمتر 
مقاومت بیشتر در مقابل عوامل جوی و محیطی از قبیل رعد و برق , رطوبت , بارندگی , زلزله و آتش سوزی و ... 
کاملاً اقتصادی 

سایر شرایط: 
استفاده از بهترین , دقیقترین و مطمئن ترین لودسل جهان ساخت کارخانه Sartorius (فیلیپس سابق) طراحی و ساخت کشور آلمان (هامبورگ) , ساخته شده از فولاد ضد زنگ Stainless Steel , سطح حفاظتی IP,68 همراه با مقر نگهدارنده بالا و پائین و لودسل (فابریک) , دارای عالترین استانداردهای بین المللی شامل OIML,NTEP,EX,PTB,mV/V. 
استفاده از مدرنترین و جدیدترین شیوه های طراحی باسکول در اروپا 
انجام کلیه آزمایش های لازم برای کنترل مراحل ساخت باسکول 
استفاده از مرغوبترین آرماتورهای تولیدی داخل کشور از نوع AIII و AII 
استفاده از افزودنیهای مخصوص شامل الیاف بتن برای افزایش دوام آهن. 
تامین کلیه شرایط استاندارد برای تولید بتن و بتن ریزی و کنترل کلیه شرایط محیطی شامل دما , رطوبت و نور مستقیم خورشید. 
 ارائه یک محصول خوب مستلزم داشتن خدمات پس از فروش مناسب میباشد. آموزش مستمر تکنسین های نصب و راه اندازی و برگزاری کارگاههای آموزشی جهت افزایش توامندی کارکنان فنی , تجهیز واحد خدمات مشتریان به کامیونهای نصب و راه اندازی مستقر در کلیه استانهای کشور از کارهای عمده در زمینه خدمات پس از فروش می باشد. 
در راستای تحقق اهداف شرکت و پیشبرد خط مشی کیفیت این شرکت صنعتی در راستای انطباق خدمات ارائه شده و محصولات تولیدی با استانداردهای ملی و بین المللی این شرکت به افتخارات بزرگی دست یافته که بعضی از آن عبارتند از: 
دریافت گواهینامه مدیریت تضمین کیفیت براساس استاندارد ISO9001,2000 در سال 1384 ( اولین شرکت دریافت کننده این گواهینامه در صنعت توزین). 
دریافت علامت کاربرد ازموسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران. 
دریافت تندیس طلائی کیفیت برتر مادرید , اسپانیا , سال 2000 . 
دریافت لوح پلاتنیوم کیفیت و تکنولوژی برتر فرانکفورت – آلمان , سال 2002 . 
دریافت لوح نوآوری و ابداع در سطح کشور در دو سال متوالی 1375 و 1376 . 
دریافت لوح تقدیر روز جهانی استاندارد به عنوان یکی از 15 شرکت برتر در سال 1376. 
دریافت لوح تقدیر روز جهانی استاندارد در سال 1382. 
دریافت لوح تقدیر روز جهانی استاندارد در سال 1384. 
دریافت لوح تقدیرو تندیس برترین تولیدکننده سیستمهای توزین از چهارمین جشنواره قهرمانان صنعت کشور در سال 1387. 
دریافت لوح تقدیر و تندیس منتخب جشنواره طرح ملی مردمی سپاس در سال 1388. 
چهره ماندگار صنعت و تجارت در سال 1388 
این شرکت علاوه بر تولید انواع باسکولهای های سنگین مورد نیاز مشتریان داخلی , پروژه هایی در ارتباط با طراحی و ساخت انواع باسکول های فوق سنگین در داخل و خارج از کشور انجام داده و یا در دست اقدام دارد که بعضی از این پروژه ها به شرح زیر می باشد: 
طراحی و اجرای سیستم توزین و بالانسینگ لوکوموتیو های آلستوم در شرکت واگن پارس اراک در سال 1382. 
طراحی و اجرای سیستم توزین چرخ به چرخ , محور به محور واگن در شرکت واگن پارس اراک . 
طراحی و اجرای سیستم توزین و بالانسینگ واگن های مترو در شرکت قطار های شهری تهران در سال 1385. 
طراحی و اجرای باسکول های ریلی 200 تنی دینامیک , استاتیک , بوژی به بوژی و واگن به واگن تمام الکترونیک در بیش از 20 نقطه از کشور . 
طراحی و اجرای باسکول ریلی 200 تنی دینامیک , استاتیک ذوب آهن اصفهان . 
طراحی و اجرای باسکول ریلی 200 تنی دینامیک , استاتیک فولاد میبد یزد . 
طراحی و اجرای باسکول ریلی 200 تنی دینامیک , استاتیک مخصوص توزین مایعات در راه آهن بندر عباس. 
طراحی و اجرای باسکول ریلی 200 تنی استاتیک ریلی و کامیون کش ایستگاه رودشور تهران. 
طراحی و اجرای باسکول 22 متری 200 تنی در کشور کویت . 
نصب بیش از دهها باسکول درکشورهای کویت , آذربایجان , افغانستان , عراق , غنا , ترکمنستان و... 
نصب و راه اندازی بیش از 7000 دستگاه باسکول جاده ای در سراسر کشور . 
امید است این شرکت بتواند با امکانات گسترده وتجربیات اندوخته خود, جهت توسعه صنعتی جنابعالی خدمات شایسته ای را ارائه نماید . مطمئنا تامین بخشی از خدمات مهندسی مورد نیاز آن مقام معظم, مایه افتخار این شرکت خواهد بود . 
ضمناً در صورت درخواست کسب اطلاعات بیشتر نام شرکت , نام و نام خانوادگی , آدرس , شماره تلفن و شماره فکس خود را به اینجانب ایمیل تا در اسرع وقت نسبت به ارسال اطلاعات , کاتالوگها و موارد درخواستی به صورت رایگان اقدام گردد. 
کلیه سیستمهای تولیدی دارای گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشند. 
دفتر مرکزی و فروش : تهران ، میدان فردوسی ، ابتدای شهید قرنی، شماره 29 ؛ گروه صنعتی توزین الکتریک 
شماره تلفن: 81661076-66611493-021 شماره همراه : 09122020544 
ایمیل hashemi.r@hotmail.com آدرس سایت : http://www.baskoul.orq.ir/ 

باسکول , باسکول مرکب , باسکولت , توزین , باسکول جاده ای , باسکول روی زمین , باسکول داخل زمین , باسکول پیش ساخته , باسکول تمام فلز , باسکول نیم بتن , نشاندهنده , ترازو , ترازوی الکترونیکی , باسکول دام کش , گاو کش , گوشت کش , دام کش , باسکول آلمانی , ابزار دقیق , اندازه , باسکول 60 تن , عرضه باسکول , ساخت باسکول , طراحی باسکول , باسکول 50 تن , خاورکش , نیسان کش , باسکول 8 متری , باسکول 16 متر , توزین دامپ تراک , توزین کمرشکن , اجرای سیستم های باسکول جاده ای 400 تنی , اجرای سیستم های باسکول جاده ای 50 , اجرای سیستم های باسکول جاده ای 60 تنی الی 2000 تنی ,سیستم های های توزین و باسکول های جاده ای و اتوماسیون و فروش تجهیزات الکترونیک و تجهیزات توزین , باسکول کفه ای , قپان , قپان الکترونیکی , توزین الکتریک , جی باکس , قله کش , سنگ کش , فروش باسکول , باسکول آویز کنترلی , باسکول آویز رادیویی , تبدیل باسکول ، دامکش , baskool , باسکول سنگین , باسکول فوق سنگین , باسکول 80 تن , باسکول 100 تن , لاشه کش , قطار کش , واگن کش , قطارکش چرخ به چرخ , قطار کش واگن به واگن , قطار کش بوژی به بوژی , باسکولت تجاری ، تناژ , گوشت کش , باسکول 6 متری , باسکول 20 تن , نفرکش , ترازوی الکترونیکی , باسکول 10 تن , باسکول کفه ای 5 تن , باسکول 4 متری نیسان کش , باسکول موبایل , باسکول متحرک , باسکول لودر 
باسکول , خاورکش , نیسان کش , کامیون کش , خاور کش , باسکول 8 متری ,باسکول 20 تن , باسکول کفه ای , باسکول روی زمین , توزین الکتریک , توزین, متحرک ,  تمتد منزل متنقل , Bascule Baskül , Khavrksh , Tanker Truck , Scale , Mobile home stretch , 

   

قیمت : تماس بگیرید

مشخصات آگهی دهنده

نام
رضا هاشمي
ایمیل
تلفن
66611493
انقضا
1403/04/22
بروزرسانی
1403/02/11
موقعیت
تهران
آدرس
تهران ، ميدان فردوسي خيابان سپهبدقرني ، ساختمان شماره 29
مشاهده تمام آگهی های رضا هاشمي

ارسال پیام به آگهی دهنده (رضا هاشمي)

در مورد: فروش و نصب انواع باسكول جاده اي در مدلها


Captcha image

ارسال نظر برای آگهی فروش و نصب انواع باسكول جاده اي در مدلها

Captcha image

آخرین آگهی های لوازم جانبی
1401/07/06
خرید و فروش لاستیک خارجی در بازار تهران, منطقه ۱۲
1

آقای محمدیان خرید و فروش لاستیک خارجی ۰۹۱۲۲۳۳۹۱۵۹  در بازار تهران, منطقه ۱۲ بهترین مرکز فروش لاستیک خارجی در بازار تهران  ارسال لاستیک خارجی به تمامی نقاط ایران با قیمت مناسب 

اپراتور ثبت آگهی / تلفن: 02137893000

1401/06/27
بهترین مرکز فروش لاستیک خارجی در بازار تهران
1

لاستیک فروشی محمدیان - بازار 09122339159 پخش انواع لاستیک خارجی و لاستیک تیوپ ایرانی و خارجی لاستیک سواری آفرود لاستیک راهسازی لاستیک لودری معدنی بابکت 

اپراتور ثبت آگهی / تلفن: 02137893000

1396/02/11
فروش و نصب انواع باسكول جاده اي در مدلها

گروه صنعتی توزین همواره یکی از شرکت های فعال و پیشرو و صاحب تکنولوژی در حوزه ابزار دقیق بوده که در این راستا خدمات مختلفی را توانسته به شرکت های معتبر دولتی و خصوصی ارائه نماید

رضا هاشمي / تلفن: 66611493

1397/09/24
تولیدات روکش اتومبیل

چرم و پارچه روکشی اتومبیل محمد خانی انواع چرم و پارچه های روکش اتومبیل و لوازم تودوزی

اپراتور پیام اول / تلفن: 02137893103

1399/08/21
نقاشی کوره ای خودرو در غرب تهران

نقاشی کوره ای خودرو در غرب تهران نقاشی کوره ای خودرو 09126171603 صافکاری بدون رنگ خودرو کارشناسی رنگ خودرو 09126171603

زیبا حسینی / تلفن: 09126171603

1401/06/30
خرید و فروش لاستیک خارجی در چراغ برق, منطقه ۱۲

خرید و فروش لاستیک خارجی در چراغ برق 09122339159  02133915310 پخش انواع لاستیک خارجی و تیوپ خارجی رینگ اسپرت فابریک مدل بالا   ۰۹۱۲۲۳۳۹۱۵۹

زیبا حسینی / تلفن: 02133915310

1402/05/09

1399/11/12
بهترین کفپوش سه بعدی در اصفهان

بهترین کفپوش سه بعدی در اصفهان - بهترین روکش فرمان در اصفهان -

اپراتور ثبت آگهی / تلفن: 09130294886-03137454450

1399/08/20
سرامیک بدنه خودرو در غرب تهران,منطقه 5

سرامیک بدنه خودرو در غرب تهران 09126171603 ,منطقه 5 سرامیک بدنه خودرو در غرب تهران و روکش محافظتی سرامیکی بدنه خودرو روکش محافظتی سرامیکی داخل خودرو روکش محافظتی سرامیکی و اب گریز شیشه های خودرو

زیبا حسینی / تلفن: 09126171603

1398/10/30
بیمه پرند

نمایندگی بیمه پارسیان شهر پرند

اپراتور پیام اول / تلفن: --