اتومبیل :: لوازم جانبی

فروش و نصب انواع باسكول جاده اي در مدلها

فروش و نصب انواع باسكول جاده اي در مدلها
  • تاریخ ثبت: 1396/02/11
  • بازدید: 289 بار

گروه صنعتی توزین همواره یکی از شرکت های فعال و پیشرو و صاحب تکنولوژی در حوزه ابزار دقیق بوده که در این راستا خدمات مختلفی را توانسته به شرکت های معتبر دولتی و خصوصی ارائه نماید. این شرکت با سرمایه ثبت شده 60.000.000.000 (شصت میلیارد) ریال با استعانت از الطاف باری تعالی در سال 1372 فعالیت تولیدی ، تجاری و تحقیقاتی خود را آغاز نموده است. زمینه فعالیت این شرکت طراحی و تولید انواع سیستم های متنوع توزین، باسکول ، ابزار دقیق و پروژه های خاص و منحصر به فرد بوده که به فضل الهی و بهره  مندی از توانمندی های علمی فارغ التحصیلان معتبر مراکز علمی داخلی و خارجی و همچنین ارتباط تنگاتنگ با موسسات بین المللی در بیست سال اخیر شاهد موفقیت های شگرفی در سطح ملی و بین المللی بوده ایم.از بدو فعالیت و در جهت رشد و توسعه و خودکفایی کشور نهایت سعی و تلاش ما طراحی و تولید سیستم های همگن با آخرین تکنولوژی موجود در سطح جهانی بوده است. واحدهای تولیدی این شرکت مشتمل بر چهار کارخانه با وسعت 40.000 متر مربع فضا و 17000 مترمربع سالن های تولید ، 1200 مترمربع فضای اداری دفتر مرکزی تهران، انبارهای متنوع مواد و کالا و ساختمان های اداری می باشد که به عنوان بزرگترین کارخانجات سازنده سیستم های توزین در سطح کشور ، منطقه و حتی برخی از کشورهای اروپایی شناخته می شود. 
از جمله تولیدات توانایی ارائه انواع باسکول های الکترونیکی مدرن و حرفه ای جاده ای (تریلی کش , کامیون کش , خاور کش , نیسان کش) در مدلهای بتن فلز پیش ساخته همراه با  فونداسیون , بتن فلزی و تمام فلزی (روی زمین – داخل زمین) که شامل مزیتهای شاخصی از قبیل بادوام , باصرفه , اقتصادی , قابلیت جابجایی در نوع پیش ساخته در کمترین زمان ممکن , دارای رمپهای ورودی و خروجی در نوع روی زمین (بازدید محل نصب رایگان( که باسکول های سنگین تمام الکترونیکی در ظرفیت 5 الی 2000 تن مخصوص توزین نیسان , خاور , کامیونت , کامیون و تریلی در انواع بتن فلزی پیش ساخته , بتن فلزی و تمام فلزی تولید و عرضه می گردند که مشروح تولید آنها به شرح ذیل می باشد. 
توجه:!!!! استقامت هر زنجیر به استقامت ضعیفترین حلقه آن وابسته است. 
دقت باسکول به عوامل زیر بستگی دارد 
حلقه اول – فونداسیون 
حلقه دوم – صفحه پلاتفرم 
حلقه سوم – لودسل 
حلقه چهارم, جعبه تقسیم 
حلقه پنجم – نشاندهنده 
1, باسکول های تمام فلز : 
آهن آلات مورد نیاز شامل تیرآهن در سایزهای 40 , 45 , 50 و 55 ورق های فولادی در سایزهای 8 و 10 میلیمتر و تیرآهن های سایز 14 , 16 , 18 , 20 و 22 بر اساس مدلهای مختلف برشکاری گردیده و برابر الگوی مربوطه جوشکاری و ماشین کاری می گردد. پس از اتمام عملیات و رنگ آمیزی مجددا جهت تسهیل در حمل تفکیک گردیده و به صورت قطعات جدا شده بارگیری و به محل اجرای پروژه حمل می گردد. 
2,باسکول های بتن فلزی : 
مصالح مورد نیاز شامل سیمان , شن و ماسه و میلگرد در سایزها مختلف پس از خریداری و انبارش در خط تولید قرار می گیرند. شن و ماسه خریداری شده به لحاظ احتمال وجود ناخالصی مجدداً توسط ماسه شور شسسته داده شده و توسط دستگاه بچینگ پلانت (ایستگاه مرکزی بتن) و مخلوط شدن با سیمان مورد نیاز بر اساس عیار استاندارد به حالت بتن آماده در می آید. میله گیرد های مورد نیاز برای انواع سایزهای 12 , 14 , 16 , 25 برشکاری , خمکاری گردیده و پس از آماتورهای بندی در قالبهای پیش ساخته قرار می گیرند. پس از آماده بودن قالب بتن مورد نیاز تزریق و توسط ویبراتورهای مختلف ویبرره می گردد. 
به لحاظ استحکام هر چه بیشتر بتن ها رطوبت مورد نیاز توسط دستگاه رطوبت سنج پاشیده و پس از مدت استاندارد از قالب خارج و در استخرهای آب غوطه ور می گردند. این عملیات کلاً جهت فراوری سازه های بتنی باسکولها شامل پلاتفرم , دیواره پهلوئی باسکول , فونداسیونهای تحتانی و رمپهای ورود و خروج می باشد . پس از تخلیه از استخر مجدداً سازه های بتنی سمباده کاری , رنگ آمیزی گردیده و آماده برای حمل می شوند. لازم به توضیح است کل عملیات فوق توسط جرثقیل های سقفی و دروازه ای در ظرفیتهای مختلف در تمامی نقاط کارخانه صورت می پذیرد. 
مهمترین دلیل استقبال مشتریان از باسکولهای پیش ساخته بتنی مدت بسیار قلیل انجام عملیات نصب و راه اندازی است به صورتی که در بدترین شرایط جوی و موقعیت مکانی کشور نهایتاً تا یک هفته کلیه عملیات نصب سازه های بتنی و تجهیزات الکترونیکی انجام و باسکول آماده بهره برداری قرار می گیرد . 
تا قبل از طراحی و تولید باسکول های پیش ساخته , عمده کارهای ساختمانی باسکول بر عهده مشتری بوده که با نظارت شرکت انجام می شد. عدم تجربه کافی و شناخت مشتریان نسبت به ظرایف سیستم های توزین , در عمده موارد باعث عدم توجه به نقاط حساس فونداسیون باسکول و توجه به صرف هزینه بی مورد در نقاط غیر حساس , در دقت و کارایی باسکول (به طور مثال شکل ظاهری اتاقک باسکول) می گردید. این مساله لزم ساخت فونداسیون به صورت پیش ساخته و نصب آن توسط شرکت را محرز گردانید 
با توجه به نیازهای آتی مشتریان , گاه جابجایی باسکول امری اجتناب ناپذیر است و در این میان وجود باسکول هایی که قابلیت جابجایی همراه با فونداسیون را داشته باشند , یک مزیت ویژه محسوب می شود. 
باکولهای بتن فلز پیش ساخته با استفاده از نظام مدیریت تضمین کیفیت بر مبنای استاندارد ISO,9001,2000 طراحی و تولید می گردند. در کلیه مراحل نصب و راه اندازی و نگهداری , کارشناسان کنترل کیفیت بر فرآیندهای انجام شده نظارت دقیقی دارند. 

مزایای نسبی باسکول های بتنی به انواع فلزی: 
قیمت تمام شده کمتر 
پایداری بیشتر نسبت به ضربه های وارده 
ضریب انتقال دمای کمتر 
مقاومت بیشتر در مقابل عوامل جوی و محیطی از قبیل رعد و برق , رطوبت , بارندگی , زلزله و آتش سوزی و ... 
کاملاً اقتصادی 

سایر شرایط: 
استفاده از بهترین , دقیقترین و مطمئن ترین لودسل جهان ساخت کارخانه Sartorius (فیلیپس سابق) طراحی و ساخت کشور آلمان (هامبورگ) , ساخته شده از فولاد ضد زنگ Stainless Steel , سطح حفاظتی IP,68 همراه با مقر نگهدارنده بالا و پائین و لودسل (فابریک) , دارای عالترین استانداردهای بین المللی شامل OIML,NTEP,EX,PTB,mV/V. 
استفاده از مدرنترین و جدیدترین شیوه های طراحی باسکول در اروپا 
انجام کلیه آزمایش های لازم برای کنترل مراحل ساخت باسکول 
استفاده از مرغوبترین آرماتورهای تولیدی داخل کشور از نوع AIII و AII 
استفاده از افزودنیهای مخصوص شامل الیاف بتن برای افزایش دوام آهن. 
تامین کلیه شرایط استاندارد برای تولید بتن و بتن ریزی و کنترل کلیه شرایط محیطی شامل دما , رطوبت و نور مستقیم خورشید. 
 ارائه یک محصول خوب مستلزم داشتن خدمات پس از فروش مناسب میباشد. آموزش مستمر تکنسین های نصب و راه اندازی و برگزاری کارگاههای آموزشی جهت افزایش توامندی کارکنان فنی , تجهیز واحد خدمات مشتریان به کامیونهای نصب و راه اندازی مستقر در کلیه استانهای کشور از کارهای عمده در زمینه خدمات پس از فروش می باشد. 
در راستای تحقق اهداف شرکت و پیشبرد خط مشی کیفیت این شرکت صنعتی در راستای انطباق خدمات ارائه شده و محصولات تولیدی با استانداردهای ملی و بین المللی این شرکت به افتخارات بزرگی دست یافته که بعضی از آن عبارتند از: 
دریافت گواهینامه مدیریت تضمین کیفیت براساس استاندارد ISO9001,2000 در سال 1384 ( اولین شرکت دریافت کننده این گواهینامه در صنعت توزین). 
دریافت علامت کاربرد ازموسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران. 
دریافت تندیس طلائی کیفیت برتر مادرید , اسپانیا , سال 2000 . 
دریافت لوح پلاتنیوم کیفیت و تکنولوژی برتر فرانکفورت – آلمان , سال 2002 . 
دریافت لوح نوآوری و ابداع در سطح کشور در دو سال متوالی 1375 و 1376 . 
دریافت لوح تقدیر روز جهانی استاندارد به عنوان یکی از 15 شرکت برتر در سال 1376. 
دریافت لوح تقدیر روز جهانی استاندارد در سال 1382. 
دریافت لوح تقدیر روز جهانی استاندارد در سال 1384. 
دریافت لوح تقدیرو تندیس برترین تولیدکننده سیستمهای توزین از چهارمین جشنواره قهرمانان صنعت کشور در سال 1387. 
دریافت لوح تقدیر و تندیس منتخب جشنواره طرح ملی مردمی سپاس در سال 1388. 
چهره ماندگار صنعت و تجارت در سال 1388 
این شرکت علاوه بر تولید انواع باسکولهای های سنگین مورد نیاز مشتریان داخلی , پروژه هایی در ارتباط با طراحی و ساخت انواع باسکول های فوق سنگین در داخل و خارج از کشور انجام داده و یا در دست اقدام دارد که بعضی از این پروژه ها به شرح زیر می باشد: 
طراحی و اجرای سیستم توزین و بالانسینگ لوکوموتیو های آلستوم در شرکت واگن پارس اراک در سال 1382. 
طراحی و اجرای سیستم توزین چرخ به چرخ , محور به محور واگن در شرکت واگن پارس اراک . 
طراحی و اجرای سیستم توزین و بالانسینگ واگن های مترو در شرکت قطار های شهری تهران در سال 1385. 
طراحی و اجرای باسکول های ریلی 200 تنی دینامیک , استاتیک , بوژی به بوژی و واگن به واگن تمام الکترونیک در بیش از 20 نقطه از کشور . 
طراحی و اجرای باسکول ریلی 200 تنی دینامیک , استاتیک ذوب آهن اصفهان . 
طراحی و اجرای باسکول ریلی 200 تنی دینامیک , استاتیک فولاد میبد یزد . 
طراحی و اجرای باسکول ریلی 200 تنی دینامیک , استاتیک مخصوص توزین مایعات در راه آهن بندر عباس. 
طراحی و اجرای باسکول ریلی 200 تنی استاتیک ریلی و کامیون کش ایستگاه رودشور تهران. 
طراحی و اجرای باسکول 22 متری 200 تنی در کشور کویت . 
نصب بیش از دهها باسکول درکشورهای کویت , آذربایجان , افغانستان , عراق , غنا , ترکمنستان و... 
نصب و راه اندازی بیش از 7000 دستگاه باسکول جاده ای در سراسر کشور . 
امید است این شرکت بتواند با امکانات گسترده وتجربیات اندوخته خود, جهت توسعه صنعتی جنابعالی خدمات شایسته ای را ارائه نماید . مطمئنا تامین بخشی از خدمات مهندسی مورد نیاز آن مقام معظم, مایه افتخار این شرکت خواهد بود . 
ضمناً در صورت درخواست کسب اطلاعات بیشتر نام شرکت , نام و نام خانوادگی , آدرس , شماره تلفن و شماره فکس خود را به اینجانب ایمیل تا در اسرع وقت نسبت به ارسال اطلاعات , کاتالوگها و موارد درخواستی به صورت رایگان اقدام گردد. 
کلیه سیستمهای تولیدی دارای گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشند. 
دفتر مرکزی و فروش : تهران ، میدان فردوسی ، ابتدای شهید قرنی، شماره 29 ؛ گروه صنعتی توزین الکتریک 
شماره تلفن: 81661076-66611493-021 شماره همراه : 09122020544 
ایمیل hashemi.r@hotmail.com آدرس سایت : http://www.baskoul.orq.ir/ 

باسکول , باسکول مرکب , باسکولت , توزین , باسکول جاده ای , باسکول روی زمین , باسکول داخل زمین , باسکول پیش ساخته , باسکول تمام فلز , باسکول نیم بتن , نشاندهنده , ترازو , ترازوی الکترونیکی , باسکول دام کش , گاو کش , گوشت کش , دام کش , باسکول آلمانی , ابزار دقیق , اندازه , باسکول 60 تن , عرضه باسکول , ساخت باسکول , طراحی باسکول , باسکول 50 تن , خاورکش , نیسان کش , باسکول 8 متری , باسکول 16 متر , توزین دامپ تراک , توزین کمرشکن , اجرای سیستم های باسکول جاده ای 400 تنی , اجرای سیستم های باسکول جاده ای 50 , اجرای سیستم های باسکول جاده ای 60 تنی الی 2000 تنی ,سیستم های های توزین و باسکول های جاده ای و اتوماسیون و فروش تجهیزات الکترونیک و تجهیزات توزین , باسکول کفه ای , قپان , قپان الکترونیکی , توزین الکتریک , جی باکس , قله کش , سنگ کش , فروش باسکول , باسکول آویز کنترلی , باسکول آویز رادیویی , تبدیل باسکول ، دامکش , baskool , باسکول سنگین , باسکول فوق سنگین , باسکول 80 تن , باسکول 100 تن , لاشه کش , قطار کش , واگن کش , قطارکش چرخ به چرخ , قطار کش واگن به واگن , قطار کش بوژی به بوژی , باسکولت تجاری ، تناژ , گوشت کش , باسکول 6 متری , باسکول 20 تن , نفرکش , ترازوی الکترونیکی , باسکول 10 تن , باسکول کفه ای 5 تن , باسکول 4 متری نیسان کش , باسکول موبایل , باسکول متحرک , باسکول لودر 
باسکول , خاورکش , نیسان کش , کامیون کش , خاور کش , باسکول 8 متری ,باسکول 20 تن , باسکول کفه ای , باسکول روی زمین , توزین الکتریک , توزین, متحرک ,  تمتد منزل متنقل , Bascule Baskül , Khavrksh , Tanker Truck , Scale , Mobile home stretch , 

   

قیمت : تماس بگیرید

مشخصات آگهی دهنده

نام
رضا هاشمي
ایمیل
تلفن
66611493
انقضا
1398/02/17
بروزرسانی
1396/02/11
موقعیت
تهران
آدرس
تهران ، ميدان فردوسي خيابان سپهبدقرني ، ساختمان شماره 29
مشاهده تمام آگهی های رضا هاشمي

ارسال پیام به آگهی دهنده (رضا هاشمي)

در مورد: فروش و نصب انواع باسكول جاده اي در مدلها


Captcha image

ارسال نظر برای آگهی فروش و نصب انواع باسكول جاده اي در مدلها

Captcha image

آخرین آگهی های لوازم جانبی
1397/10/15
چرم و پارچه روکش اتومبیل
7

چرم و پارچه روکشی اتومبیل محمد خانی,چرم_و_پارچه_روکش_اتومبیل انواع چرم و پارچه های روکش اتومبیل و لوازم تودوزی

agent2@payameavval.net / تلفن: 02136806076

1397/09/24
تولیدات روکش اتومبیل
6

چرم و پارچه روکشی اتومبیل محمد خانی انواع چرم و پارچه های روکش اتومبیل و لوازم تودوزی

agent2@payameavval.net / تلفن: 02136807238

1397/11/17
دوبلکس سبلان ( سیفی )

لامینه انواع روکش صندلی اتومبیل ، کالسکه ای ، کفاشی و کیف دوزی با کیفیت عالی خیلی از صاحبان خودرو به دنبال راهی هستند تا صندلی های خودرو را نونوار کنند و رنگ و روی از بین رفته را دوباره به خودرو برگردانند. گاهی از اوقات نیز آنها با هدف ایجاد تغییر در دکوراسیون داخلی خودرو یا حفاظت از تودوزی فابریک اتومبیل یا ایجاد زیبایی بیشتر در ماشین، اقدام به خرید روکش صندلی می کنند

agent2@payameavval.net / تلفن: 02133771595

1397/09/03
ردیاب خودرو اروپایی،با گارانتی 20 ماهه

نمایندگی ردیاب خودرو GPS

ارتباط گستر / تلفن: 07136481095

1396/12/15
اتو سرویس محدوده فدک

اپراتور پیام اول / تلفن: 021-44386106

1396/11/09
تولید کننده انواع باتری اتومبیل در آپادانا

تولید انواع باتری اتومبیل در محدوده آپادانا

زینب مومنی / تلفن: 02144386106

1396/03/25
مواد اوليه فيلترهوا. کاغذ خام . کاغذ چين شده (بها

مواد اوليه فيلترهوا. کاغذ خام . کاغذ چين شده (بهان فيلتر را سرچ کنيد)

محمد فراهانی / تلفن:

1396/03/19
فروش و تعمیر کامپیوتر ماشین آلات راهسازی ، کشاورزی

اولین و جامع ترین مرکز تخصصی کامپیوتر ماشین آلات راهسازی ، کشاورزی ، معدنی و صنعتی فروش و تعمیر انواع یونیت کنترل ( ECU ) ، بردهای الکترونیکی و مانیتور تمامی ماشین آلات راهسازی ، کشاورزی ، معدنی و صنعتی

مهندس ایزدی / تلفن: ۶۶۳۹۹۲۷۹

1396/03/18
ردیاب خودرو و اشخاصGPSکرج

در بازار کنونی ردیاب خودرو و فراوانی مدل های خارجی و برخی مدل های بی کیفیت و ناامن چینی, ارتباط نماگسترسعی نموده است

ارتباط نما گستر / تلفن: ۸۸۹۱۹۹۲۸

1396/03/18
کارشناسی سلامت خودرو در محل

اگر متخصص نیستید می توانید همراه با یک کارشناس اقدام به خرید خودرو کنید و با پرداخت هزینه اندک از متحمل شدن خسارات سنگین هنگام خرید خودرو جلوگیری نمائید.مشورت با کارشناسان ما شما را در شناخت خودرو سالم یاری میکند. تشخیص تضمینی رنگ شدگی خودرو

صادق مداح / تلفن:

1396/02/11
فروش و نصب انواع باسكول جاده اي در مدلها

گروه صنعتی توزین همواره یکی از شرکت های فعال و پیشرو و صاحب تکنولوژی در حوزه ابزار دقیق بوده که در این راستا خدمات مختلفی را توانسته به شرکت های معتبر دولتی و خصوصی ارائه نماید

رضا هاشمي / تلفن: 66611493

1396/01/10
جک 2 ستون - جک قیچی

فروش جک دو ستون فروش جک قیچی دوبل فروش جک قیچی پرتاب Sale of Jack شرکت پردازش موتور ب

سالار منصف / تلفن: 66025909

1395/12/27
ردیاب

جي پي اس کارپاد با ارائه بهترين کيفيت در زمينه جي پي اس در ايران همچنان بي رقيب ترين ارائه دهنده است

آقای ردیاب کارپاد / تلفن:

1395/12/24
نمایندگی سپاهان باتری و صبا باتری- امداد باتری ایران

امداد باتری ایران، بزرگترین و معتبرترین مرکز فروش انواع باتری خودروهای ایرانی و خارجی و نماینده رسمی باتری صبا و باتری سپاهان می باشد. 

نمایندگی رسمی سپاهان باتری و صبا باتری - امداد بات / تلفن: ۵۵۳۶۳۵۱۰

1395/12/22
تخفیف قیمت نصب دزدگیر به مدت محدود ویژه نوروز

پارک سنسور دنده عقب بک سنسور پارک فابریک دزدگیر فابریک

تحویل کالا / تلفن: 09124685638

1395/12/20
اگزوز موتور سیکلت

اگزوز کاوازاکی نینجا 1100 cc

Kian / تلفن:

1395/12/19
فروش لوازم دست دوم زانتیا

بورس استوک یدک رحیمیان افتخار دارد که کلیه لوازم خودرو زانتیا را در اختیار شما قرار دهد با نازل ترین قیمت

یاوری / تلفن: 09133568299

1395/12/19
فروش جک دوستون با قفل ایمنی

فروش ویژه جک دو ستون با قفل کن ایمنی اتوماتیک در ظرفیتهای مختلف و مدلهای هیدرولیکی و ماردونی با شرایط ویژه آغاز شد

شرکت کاردان صنعت / تلفن: 66085273

1395/11/22
نمایندگی کاریزان خودرو کد 10154

کامیونت کاویان K106Cاتاق کاپیتان (جدید) 

بهنام شهرستانی / تلفن: 32861380

1395/11/16
فروش قطعات گازسوزخودرو

پارس صنعت آسیا تولید و پخش کلیه قطعات گاز سوز خودرو -تولید وپخش انواع کلیدبرد -امولاتور -ایسو گاز پراید و ایسو گاز پیکان وانت

مهدی استواری / تلفن: 33902649

1395/11/16
خرید یاتعویض لاستیک دست دوم

فروش لاستیک راهسازی و معدنی گودیر با 5 سال ضمانت هر گونه نقص فنی نمایندگی رسمی فروش لاستیک راهسازی ، معدنی و کامیونی گروه ترینگل مارک دیاموندبک با 3000 ساعت ضمانت

تایر سیمین / تلفن:

1395/11/16
بنز بی ام و

ساخت سوبچ بنز بی ام و BENZ BMW در محل سویچ -ریموت-کددادن-پاک کردن کلید های گم شده از حافظه ماشین

هادی بخشی / تلفن:

1395/11/16
ردیاب خودرو مدل TS 700

این ردیاب از شرایط پایداری فوق العاده بالایی برخوردار می باشد که در نتیجه آن برای کاربر تجربه ی یک ردیابی دقیق و بی نقض را در سراسر ایران ایجاد خواهد کرد و دارای حافظه داخلی برای پوشش مکانهای فاقد سیگنال جی پی ار اس می باشد.

خانم مرادی / تلفن:

1395/11/16
مرکز نمایندگی دزدگیر ماجیکار MAGICAR

دارای یکسال بیمه رایگان سرقت خودرو (بیمه آسیا) و با پرداخت خسارت تا سقف 500,000,000 ریال

مهدی رفعت / تلفن: 22845147

1395/11/16
پرداخت فوری سرمایه باسند خودرو ، موبایل

پرداخت فوری سرمایه با سند اتومبیل ، موبایل و طلا با شرایط دلخواه با چک یا سفته

ناب همراه / تلفن: 66523247

1395/11/16
استقلال خودرو

فروش ویژه خودروهای هیوندای و کیا با تسهیلات بانکی تا سقف 50% قیمت خودرو با سود 22% و بازپرداخت 36 ماهه

منصوری / تلفن: 88900621

1395/11/16
خرید و فروش مجوز خودرو معلولین وجانباز به قیمت روز

مشاوره رایگان ب معلولین وجانبازای عزیز جهت واردات خودروخارجی جهت مصرف شخصی

همت قنبرى / تلفن:

1395/11/16
خریدوفروش حواله خودروهای ایرانی

خریدوفروش حواله های ایران خودرو

مهدی اسعدی / تلفن:

1395/11/16
بهترین خریدار حواله و دعوتنامه برلیانس

خریدحواله برلیانس 320 و برلیانس 330 در هر تاریخ تحویل با بالا ترین قیمت . خرید در محل نمایندگی ثبت نام شده خودرو شما بصورت نقد .تعداد و تک تک

پرشین خودرو / تلفن:

1395/11/16
دستگاه سخنگو جهت بستن کمربندایمنی خودرو

این دستگاه کوچک الکترونیک ، که به کمربند ایمنی اتومبیل متصل میشود ، به صورت اتوماتیک پس از چند ثانیه پیغام لطفا کمربند ایمنی را ببندیدرا اعلام نموده ، تا راننده وسرنشینان کمربند ایمنی خود را به موقع بسته وایمنی در اتومبیل رعایت گردد.

الکترونیک خودرو / تلفن:

1395/11/10
اجاره ماشین لوکس و مدرن در کیش

اجاره ماشین لوکس و مدرن در کیش

sasanbehnamzadeh / تلفن:

1395/11/10
موسسه اجاره اتومبیل کیش ، اجاره خودرو کامارو کوروک

موسسه اجاره اتومبیل ارزان کیش اجاره خودرو مدل بالا بزرگترین و به روزترین اجاره دهنده .

رنتکار صدرای کیش / تلفن: 44444949

1395/11/09
تعمیرگاه تخصصی گیربکس اتومات

تعمیرتخصصى انواع گیربکس هاى اتوماتیک ژاپنى،آلمانى،آمریکایى : کیا،تویوتا،شورلت،رنو،بنز،لکسوس،هیونداى،هوندا و... 

منوچهر / تلفن: 09122161549

1395/11/09
دیگر نگران سرقت خودرو خود نباشید

ردیاب ماهواره ایی خودرو با 1 سال گارانتی تعویض و 10 سال خدمات پس از فروش شرکت فنی و مهندسی ایده آل رهیابان عصر نو (بهترین خدمات و پشتیبانی)

فنی مهندسی ایده آل رهیابان عصر نو / تلفن: 32225418

1395/11/09
دی وی دی مانیتورgps فابریک ام وی ام530&x33

صفحه کاملا لمسی با وضوح p+720 فول اچ دی

داریوش خدارحیمی / تلفن: 09217759438

1395/11/09
فروش اگزوز های قهرمانی و حرفه ای

اگزوز قهرمانی موتور  قبل از خرید حتما از فروشگاه های دیگه استعلام قیمت در بیارید  بیش از 8 نمایندگی در ایران در شهر های مختلف  گول گران فروشی کاسبان سودجو را نخورید  فروش ویژه اگزوز های قهرمانی و حرفه ای موتور زیر قیمت کل ایران,مخصوص تمامی موتور های داخل ایران,چه خارجی چه ایرانی  اگروز تایگر با هدرز

قیم شاهی / تلفن:

1395/10/30
تعمیر و فروش انواع دزدگیر اتومبیل و لوازم جانبی

تخصصی ترین مرکز تعمیرات و فروش انواع دزدگیرهای تصویری و معمولی اتومبیل به صورت کلی و جزیی

حمید احمدی / تلفن: 33928303

1395/10/30
خریدارچک وحواله های تسهیلاتی (وام)خودرو

اگر وام خودرو شما آماده شده و به فکر خرید اتومبیل می باشید ، یا از خرید اتومبیل منصرف شده وقصد نقدکردن چک تسهیلاتی یا حواله واریزی آن را دارید ، اصلا نگران نباشد ما در همه موارد درکنارتان هستیم و یاریتان خواهیم نمود ، فقط کافی است با شماره تلفن 493 0 333 0912 و 66085620و 66030139 تماس حاصل کرده و با ما مشورت نمایید.

محمود رحیمی / تلفن: 66030139

1395/10/30
فروش گواهی اسقاط - ثبت نام فقط در مدت 10 روز حداقل قیمت !!!

قابل وارد کنندگان محترم خودرو ::: فروش گواهی اسقاط - ثبت نام در سایت شما و تایید فقط در مدت 10 روز با حداقل قیمت

ژرژان کامکاری / تلفن: 09109601706

1395/10/30
آپشن های L90(تندر90) آکو

فروش و نصب آپشن های جانبی تندر90 (L90)

زند 9127473077 / تلفن: 36603895

آگهی های اتومبیل
1397/10/15
چرم و پارچه روکش اتومبیل
7

چرم و پارچه روکشی اتومبیل محمد خانی,چرم_و_پارچه_روکش_اتومبیل انواع چرم و پارچه های روکش اتومبیل و لوازم تودوزی

agent2@payameavval.net / تلفن: 02136806076

1397/09/24
تولیدات روکش اتومبیل
6

چرم و پارچه روکشی اتومبیل محمد خانی انواع چرم و پارچه های روکش اتومبیل و لوازم تودوزی

agent2@payameavval.net / تلفن: 02136807238

1397/04/04
کارشناس خودرو در تهران
2

کارشناس خودرو در شمال تهران 09124608860

ترانه سیجانی / تلفن: 26761464

1397/05/14
بزرگترین موسسه کرایه اتومبیل جزیره زیبای کیش,منطقه آزادکیش
1

بزرگترين موسسه كرايه اتومبيل , جزيره زيباي كيش , اجاره اتومبيل و اجاره روزانه اتومبیل و اجاره خودرو روزانه و اجاره آپارتمان مبله كيش وهتل آپارتمان جزيره كيش, اجاره برج ويو دريا كيش, اجاره روزانه و ويو دريا مبله كيش و اجاره اتومبیل های لوکس دنیا و اجاره ویلا آپارتمانهای ساحلی

زیبا حسینی / تلفن: 09366160511

1398/01/19
فروش چراغ اسپورت خودرو در مهاباد

فروش چراغ اسپورت خودرو در مهاباد و فروشگاه اینترنتی مجنونی و چراغ اسپورت 206 و پژو پارس و 405 و ال 90 و پراید132،131،111 و سمند و تیبا و و لوازم جانبی خودرو و فروش لامپ دی لایت فروش لامپ زنون و فروش قفل فرمان و مونیتور فیلتر هوا اورجینال

زیبا حسینی / تلفن: 04442451163

1398/01/22
شیشه دودی شهران غرب تهران۰۹۱۲۶۱۷۱۶۰۳

جلو گیری از ورود اشعه مضر افتاب به درون خودرو ۰۹۱۲۶۰۱۷۱۶۰۳ اجرای کلیه خدمات دودی کردن شیشه خودرو و شیشه اماکن و ادارات شماره تماس 09126171603 شعبه غرب تهران شهران ,شهرزیبا ,جنت اباد

ماه کریم / تلفن: ۰۹۱۲۶۱۷۱۶۰۳

1398/01/20
بورس قطعات پی کی-رنو-پی کی هیوندایی-PK-NEW PK

بورس قطعات پی کی-رنو-پی کی هیوندایی 09105428154

بهنام / تلفن: 09105428154

1398/01/05
تعمیرگاه ماشین در شیراز

تعمیرگاه ماشین در شیراز,تعمیرگاه ماشین در شیراز,جرثقیل حمل خودرو در شیراز

ن مقدم / تلفن: 07810000000

1397/04/26
پخش عمده پیچ و مهره خودرویی

پخش عمده پیچ و مهره خودرویی

آقای شاهین رحیمی / تلفن: 09353060602

1397/11/17
دوبلکس سبلان ( سیفی )

لامینه انواع روکش صندلی اتومبیل ، کالسکه ای ، کفاشی و کیف دوزی با کیفیت عالی خیلی از صاحبان خودرو به دنبال راهی هستند تا صندلی های خودرو را نونوار کنند و رنگ و روی از بین رفته را دوباره به خودرو برگردانند. گاهی از اوقات نیز آنها با هدف ایجاد تغییر در دکوراسیون داخلی خودرو یا حفاظت از تودوزی فابریک اتومبیل یا ایجاد زیبایی بیشتر در ماشین، اقدام به خرید روکش صندلی می کنند

agent2@payameavval.net / تلفن: 02133771595

1397/12/18
نمایندگی تویوتا اورنگ(فروش قطعات اصلی تویوتا و لکسوس)

قطعات یدکی

نمایندگی تویوتا اورنگ / تلفن: 05132573000

1397/09/03
ردیاب خودرو اروپایی،با گارانتی 20 ماهه

نمایندگی ردیاب خودرو GPS

ارتباط گستر / تلفن: 07136481095

1397/11/09
فروش میتسوبیشی اوتلندر 2015 بدون رنگ (مصرف کننده)

فروش میتسوبیشی اوتلندر 2015 بدون رنگ (مصرف کننده)

ن مقدم / تلفن: 09121030445

1397/10/01
مجتمع تخصصی خودرو های لوکس و خارجی

آتالیموت / تلفن: 09123839848

1397/10/10
اخذ ویزای تک و مالتی

اخذ ویزای تک و مالتی

آترین گشت / تلفن: 02186021008

1397/08/30
لوازم بنز بی ام و پورشه

لوازم بنز بی ام و پورشه در غرب تهران

علیرضا پناهی پور / تلفن: 02133925648

1397/09/28
اتو گالری راد,نمایشگاه اتومبیل محدوده بلوار امیرکبیر

اتو گالری راد,نمایشگاه اتومبیل محدوده بلوار امیرکبیر

اپراتور پیام اول 1 / تلفن: 021-44701366

1397/09/28
اتوگالری سلطان,نمایشگاه اتومبیل در بلوار امیرکبیر

اتوگالری سلطان,نمایشگاه اتومبیل در بلوار امیرکبیر

اپراتور پیام اول 1 / تلفن: 021-44746627

1397/09/28
فروشگاه غرب,دوچرخه و موتورسیکلت محدوده بلوار امیرکبیر

فروشگاه غرب,دوچرخه و موتورسیکلت محدوده بلوار امیرکبیر

اپراتور پیام اول 1 / تلفن: 021-44705772

1397/09/28
موتورسازی مقدم,خرید و فروش موتور سیکلت,فروش دوچرخه در بلوار امیرکبیر

موتورسازی مقدم,خرید و فروش موتور سیکلت,فروش دوچرخه در بلوار امیرکبیر

اپراتور پیام اول 1 / تلفن: 021-44705022