قانون مندی کسب و کار اینترنتی سایت نیازمندی‌های پیام اول

کلیه اصول و رویه‏‌های سایت پیام اول نو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مشتریان است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

سیاست های رعایت حریم شخصی :

سایت پیام اول برای سفارشات ثبت آگهی در سایت مرجع اصناف و معرفی مشاغل و برخی خدمات وب سایت، اطلاعاتی مانند عکس، شماره های تماس، آدرس و توضیحات مختصری از خدمات ارائه شده در کسب و کار … را از کاربران درخواست می کند و متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند.

توجه داشته باشید همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات، مانند اطلاعات آگهی های رایگان و ویژه قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای ایجاد شده توسط سایت پیام اول جزئی از اموال سایت پیام اول محسوب می‏‌شود و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‏‌دارد.

علاوه بر این، اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط سایت پیام اول و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

تنها مراجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی سایت www.PayameAvval.net می باشد.

ثبت و ارسال سفارش :

–  در تمامی زمان و روزها ( حتی تعطیلات رسمی ) می توانید سفارش آگهی خود را ثبت کنید و کمتر از 48 ساعت بعد از بررسی مدیر محتوای سایت  آگهی در سایت نمایش داده می‌شود .

– برای دیدن تمامی آگهی های ثبت شده لازم است زمان ثبت نام آدرس ایمیل و یا شماره همراه خود را دقیق ثبت نمایید.

– در صورت بروز مشکل در فرآیند سفارش ویژه آگهی مانند انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

– تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه حوادث غيرمترقبه، اتفاقات غيرقابل پيش بيني و خارج از اراده ، سایت پیام اول هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

پشتیبانی :

ما سایت پیام اول با پشتیبانی از ساعت 9 صبح الی 18 بعد از ظهر روزهای کاری شما را تنها نخواهیم گذاشت و تمامی سوالاتتان در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ داده می‌شود. در صورت تمایل به انتقاد یا پیشنهاد غیرتلفنی می‌توانید از صفحه تماس با ما استفاده کنید.

 

نکات مهم: