آگهی های خرید خودرو صفر

1400/11/28
وانت کارا تک و دو کابین

اراسب پیشتاز / تلفن :--

1400/11/28
وانت کارا تک و دو کابین

اراسب پیشتاز / تلفن :--

1399/12/09

1397/09/28
موتورسازی مقدم,خرید و فروش موتور سیکلت,فروش دوچرخه در بلوار امیرکبیر

موتورسازی مقدم,خرید و فروش موتور سیکلت,فروش دوچرخه در بلوار امیرکبیر

اپراتور پیام اول 1 / تلفن :021-44705022

1396/03/29
لیزینگ خودرو

خودروهای خارجی: 20% پیش پرداخت + 80% تسهیلات خودروهای داخلی: 30% پیش پرداخت + 70% تسهیلات اقساط 60 ماهه، سند به نام و آزاد بیمه یکساله شخص ثالث و بیمه بدنه رایگان تعهد خدمات پس از فروش و تامین قطغات به مدت 5 سال

آرتین خودرو / تلفن :۸۸۴۳۲۹۰۵

1395/12/19
فروش باری البرز تک 18تن

شرایط فروش ویژه نقدی و تسهیلاتی (اقساطی) کامیون باری البرز تک 18 تن (R270). با حداقل پیش پرداخت (65/000/000 تومان). یک ضامن کارمند رسمی یا کاسب معتبر جواز کسب دار

حسین / تلفن :

1395/11/09
فروش اقساطی خودرو

فروش اقساطی خودرو با کمترین پیش پرداخت و کارمزد مناسب

امین خودرو / تلفن :21661527

1395/11/09
مینی بوس 16 نفره مکسوس

مینی بوس مکسوس

شرکت بهمن دیزل دفتر مرکزی / تلفن :61044443

1395/11/08
خرید خودروهای صفر ایرانی و خارجی

خرید انواع خودرو های صفر ایرانی و خارجی

خرید خودروهای صفر ایرانی و خارجی / تلفن :09379878834

مزیت خرید ماشین صفر نسبت به کارکرده چیست؟


درست است که برای بسیاری خرید ماشین صفر مثل هندوانه دربسته می‌ماند و از بعدش خبر ندارند، اما بسیاری خرید ماشین نو را به کارکرده ترجیح می‌دهند تا به قول خودشان تا مدت‌ها پایشان به تعمیرگاه باز نشود و خیالشان راحت باشد که سوار ماشین بی‌دردسری هستند.
بدون رنگ
یکی از مهمترین سوالاتی که موقع خرید ماشین مطرح می‌شود، بدون رنگ بودن آن است، سوالی که بیشتر هنگام خرید ماشین کارکرده پرسیده می‌شود و معمولا جوابش این است: ماشین کارکرده‌ای که یک لنگه رنگ نداشته باشد که ماشین نیست. از مهمترین مزیت‌های ماشین صفرظاهر خودرو است و باخرید ماشین صفر دیگر نه نگران رنگ شدگی‌اش هستید و نه نگران اینکه پایش به صافکاری و نقاشی باز شده باشد.
بدون ریسک
خرید خودرو نو همیشه این اطمینان را به مشتری می‌دهد که خودرو سالم است. حتی اگر مشکلی داشته باشد، اتومبیل را با گارانتی تعمیر می‌کنند و نیاز به صرف هزینه‌های اضافه نیست. از آن‌جایی که بعضی از خودروهای کارکرده چند بار خرید و فروش می‌شوند، ممکن است آخرین مالک واقعا عیب اتومبیل را نداند، در صورتی که مشتریان خودروهای نو همیشه از این خطر در امان هستند. خودروهای نو شاید در مقایسه با اتومبیل‌های کارکرده، لوکس‌تر نباشند و قیمت پایین‌تر، تخفیف بیمه و امکانات اضافی نداشته باشند، ولی یک ویژگی مهم دارند و آن همان نو بودنشان است. این یعنی شما با پرداخت هزینه مشخصی می‌توانید صاحب اتومبیل صفر کیلومتری بشوید که خیالتان از هر بابت راحت است و دیگر نیاز نیست هر روز یک پایتان تعمیرگاه باشد یا حتی در راه بمانید.
قطعات و خدمات
شما با خرید ماشین صفر، می توانید مطمئن باشید که همه لوازمش در بازار پیدا می شود و دیگر نیاز نیست روزها دنبال قطعه‌ای بگردید. بسیاری از قطعات خودروهای قدیمی و کلاسیک در بازار به سختی پیدا می‌شوند و وقتی هم که پیدا بشوند، قیمت بالایی دارند.
در خرید ماشین نو باید به چه نکاتی توجه کرد؟
-قبل از خرید ماشین باید به یکسری نکات توجه کنید مثل اینکه، چقدر برای خریدش می خواهید هزینه کنید؟ چه انتظاراتی از ماشین تان دارید و می خواهید چه استفاده‌ای از آن کنید؟ مصرف سوخت خودرویی که می‌خرید برایتان مهم است یا نه و سرانجام اینکه می خواهید ماشین تان را سال‌ها نگه دارید یا قصد فروشش را دارید؟
-نکته دیگر اینکه خرید ماشین را از نمایندگی‌های مجاز انجام دهید، در این صورت ریسک خرید شما به صفر میرسد و واسطه‌های احتمالی نیز از میان می‌روند. سایت‌های خرید خودرو مانند سایت دیوار قسمت مجزایی برای خرید و فروش خودرو دارند.
-موقع تحویل خودرو همه قسمت‌های آن را بررسی کنید و ترجیحا صبح یا ظهر ماشین تان را تحویل بگیرید تا عیب و ایرادهای احتمالی‌اش را در نور روز ببینید. از اولین قسمت‌هایی که باید بررسی‌اش کنید بدنه و رنگ خودرو است. سپر و گلگیر، قسمت‌های خارجی خودرو و اطراف شیشه‌ها، سیستم روشنایی، تجهیزات داخلی و موتور خودرو و متعلقات خودرو مثل جک و زاپاس را حتما بررسی کنید. پشت ماشین بنشینید و با آن یک دور بزنید و اگر امکانش را دارید با یک آدم کاربلد برای دیدن ماشین بروید.