آگهی های اتوماسیون صنعتی

1402/01/26
سازنده فیلتر کیسه ای هواساز
5

فیلتر کیسه ای هواساز 09122610798 خدمات شرکت آرون فیل

اپراتور پیام اول / تلفن :09122610798

1401/06/23
فروشنده اتوماسیون صنعتی زیمنس در شهر کرج استان البرز
1

فروشنده اتوماسیون صنعتی زیمنس در شهر کرج استان البرز, رستا پایش نیکان , 02177661022-09197272032

agent2@payameavval.net / تلفن :02177661022

1401/01/22

1401/04/05
فروش انواع جک (سیلندر) پنوماتیک

فروش انواع جک (سیلندر) پنوماتیک انواع جک های : قلمی پروفیلی چهار میل کامپکت روتاری رادلس کشویی جک راهنمادار برندهای اروپایی و چینی فستو نورگرن رکسروت بوش SMC ایرکنترل LMC شاکو

آراد صنعت / تلفن :02140330157

1401/06/21

1399/07/14
فروش ونصب انواع باسکول درمازندران

باسکول

میثم کامل / تلفن :

1399/11/20
تعمیر وفروش نمایشگر GAMMA 07

نمایشگرهای GAMMA 07

میثم کامل / تلفن :

1401/10/29
هیدرولیک پنوماتیک راد اتوماسیون

راد اتوماسیون / تلفن :--

1401/10/29
فروش انواع جک های پنوماتیک

راد اتوماسیون / تلفن :--

1401/11/26
فروش انواع اتصالات پنوماتیک

راد اتوماسیون / تلفن :--

1401/11/28
شیر برقی پنوماتیک فستو مدل cpv14 - cpv18

شیر برقی CPV18 و CPV14 فستو یکی از نمونه شیرهای ترمینال ولو است که در دیاگرام های حرکتی متفاوت و با سایز ۱/۴ موجود می باشد. عملکرد های شیر برقی : ۲/۲ اوپن و کلوز، ۳/۲ اوپن و کلوز، ۵/۲ تک سیگنال، ۵/۲ دو سیگنال، ۵/۳ وسط بسته، ۲/۲ وکیوم نوع تحریک الیکتریکی و تنها با برق ۲۴ DC است. شیر برقی CPV18 و CPV14 فستو به دلیل نوع طراحی به صورت بلوک و با بغل بند استفاده می شود. این شیر برقی فستو رو میتوان با استفاده از عملکرد های مختلف کنار هم گذاشته و یک بلوک را تشکیل بدهیم. . نحوه سفارش گذا

راد اتوماسیون / تلفن :--

1401/04/05
فروش انواع شیر برقی پنوماتیک

فروش انواع شیر برقی پنوماتیک شیربرقی 2/2-3/2-5/2-5/3 نرمالی کلوز-نورمالی اوپن سایز های 1/8-1/4-1/2-3/4-1اینچ تک بوبین و دو بوبین برندهای اروپایی و چینی فستو نورگرن رکسروت SMC ایرکنترل LMC

آراد صنعت / تلفن :02140330157

1402/12/04
فروش ماشین آلات عصاری

فروش ماشین آلات عصاری ماشین آلات روغن گیری دستگاه کره گیری دستگاه کره گیری از آجیل ارده گیر نو و دست دوم

اگهی اول / تلفن :--

1401/10/29
فروش انواع شیر برقی پنوماتیک

ر and, شیر or, صدا خفه کن پنوماتیک, ترمینال ولو فستو, شیر بلوکی, شیر برقی بلوکی پنوماتیک, شیر مینیاتوری پنوماتیک, شیر 2/2 پنوماتیک, شیر برقی 2/2 آب, شیر 3/2 پنوماتیک, شیر 5/2 پنوماتیک, شیر سلکتوری پنوماتیک, پوش باتن پنوماتیک, مانومتر فشار سنج, گیج فشار پنوماتیک, رگولاتور پروپرشنال, رگلاتور پروپرشنال, شیر سیگنال پنوماتیک فستو, روتاری درایو, جک رادلس پنوماتیک, جک دورانی پنوماتیک, جک کامپکت پنوماتیک, سیلندر کامپکت پنوماتیک , سیلندر دورانی فستو, جک روتاری پنوماتیک, جک راهنمادار پنوماتیک, سیلن

راد اتوماسیون / تلفن :--

1402/07/08
جوجه گردان 2 سیخ رومیزی

تجهیزات اشپزخانه صنعتی / تلفن :--

1399/04/26
اینورتر های جفران ایتالیا

گروه صنعتی جفیران، نماینده رسمی درایو های AC و DC جفران ایتالیا در ایران می باشد.

امیرحسین سیف اللهی / تلفن :02166344502

1399/12/03
تعمیرات باسکولهای پند pu 800

تعمیرات باسکولهای پند

میثم کامل / تلفن :

1399/07/29
اینورتر GEFRAN ایتالیا

#GEFRAN گروه صنعتی #جفیران، نماینده رسمی #اینورتر های #جفران ایتالیا در ایران

امیرحسین سیف اللهی / تلفن :


1402/08/13
اطلاعات مناقصات خصوصی

irantender / تلفن :--

1402/01/30
میز تخته کار پلی اتیلن نما شیشه ای

میز تخته کار پلی اتیلن نما شیشه ای به منظور استفاده در قصابی – مرغ فروشی و آشپزخانه های صنعتی جهت خرد کردن مرغ و ماهی استفاده می شود. همچنین رویه میز تخته کار از تفلون قطر ۵ سانت پلاستیک فشرده استفاده می شود. بنابراین در برابر ضربات چاقو مقاوم می باشد. همچنین دور میز دارای لبه با نما شیشه و کناره ها ورق استیل طراحی شده است.

steelkala / تلفن :--

1402/02/13
دستگاه فر مخصوص کله پزی

فر طباخی دستگاه فر مخصوص کله پزی فر طباخی یا فر کله پزی این مدل دستگاه طباخی دارای یک دیگ بزرگ جهت پخت کله و پاچه و یک سینی جهت گرم نگه داشتن کله پاچه می باشد. بنابراین در زیر هر کدام از دیگ ها و سینی یک شعله قرار میگیرد. زیرا قسمت زیر فر کله پزی به صورت دو جداره می باشد. قسمت بالای فر کله پزی هود و فن قرار میگرد. جنس رویه فر از ورق استیل کار می شود و ورق داخلی فر از ورق گالوانیزه می باشد زیرا به این وسیله بدنه دستگاه کله پزی گرم نمی شود. بنابراین جداره فر طباخی از پشم شی

steelkala / تلفن :--

1402/02/30
دستگاه مرغ بریانی شش سیخ فست فود

دستگاه جوجه گردان ۶ سیخ یا پاچینی شش سیخ برای بریان کردن مرغ و بال و کتف در فست فود ها استفاده می شود . بنابراین دستگاه مرغ بریانی شش سیخ از مشعل های خطی جهت ایجاد گرمایش استفاده می کند . زیرا مشعل های دستگاه جوجه گردان از گاز شهری یا گاز کپسولی برای روشن شدن استفاده می کند. و همچنین دستگاه مرغ بریانی دارای موتور پر قدرت به منظور چرخاندن سیخ ها می باشد .

steelkala / تلفن :--

1402/03/17
فر پخت پیتزا ۴ – ۶ – ۹ – ۱۲ – ۱۸ بشقاب

فر پیتزا صندوقی فر پخت پیتزا ۴ – ۶ – ۹ – ۱۲ – ۱۸ بشقاب فر پیتزا صندوقی جزء تجهیزات پخت پیتزا درفست فود می باشد .فر پیتزا یک طبقه دو طبقه در ظرفیت های فر پیتزا ۶ بشقاب , فر پیتزا ۹ بشقاب , فر پیتزا ۱۲ بشقاب تولید می شود. فر پیتزا ۶ بشقاب و فر پیتزا ۹ بشقاب به صورت دوجداره ساخته می شود و فر پیتزا ۱۲ بشقاب به صورت سه جداره ساخته می شود. فر پیتزا بنا به سفارش مشتری به صورت ۲ طبقه و پایه دار ساخته می شود. داخل فر پیتزا آجر مخصوص تنور که نسوز می باشد به کار می رود. جنس فر پیتزا از ورق

steelkala / تلفن :--

1402/03/28
پیشخوان ویترینی

میز زیر ترازو به منظور استفاده در فروشگاه ،قنادی یا شیرینی فروشی و رستوران ها جهت قرار دادن ترازو و استفاده به عنوان میز حسابداری مورد استفاده قرار میگیرد .همچنین پیشخوان زیر ترازو یا میز دخل در ابعاد مختلف و شکل های مختلفی طراحی و تولید می شود. بنابراین جنس کانتر زیر ترازو از ورق استیل و شاسی کشی استیل می باشد براساس نیاز مشتری میتوان حالت ویترینی با نمای شیشه ایی و استیل طلایی برای پیشخوان ویترین مغازه ایجاد کرد.

steelkala / تلفن :--

1402/04/03
قابلمه شیردار و آبش دار برنج

دیگ آلومینیومی شیردار برای پخت برنج در آشپزخانه های صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد که قابلیت آبکش کردن برنج را ندارند. بنابراین برای پخت برنج دیگر به روش سنتی عمل نمی شود. بنابراین دیگ چلوپز با ظرفیت ۳۶ کیلو برنج قابلیت پخت بدون آبکش کردن برنج را دارد. همچنین قابلمه روحی دارای آبکش در داخل و دارای شیر برای تخلیه آب در حال جوش برنج را دارد.

steelkala / تلفن :--

1402/04/05
مرغ بریانی صنعتی و خانگی

دستگاه جوجه گردان یا مرغ بریان یا دستگاه پخت پاچینی با قیمت ارزان و کیفیت عالی جهت بریانی کردن مرغ و جوجه در رستوران – فست فود – کترینگ و تهیه غذا مورد استفاده قرار میگیرد. جوجه گردان در اندازه های مختلف و با تعداد سیخ متفاوتی طراحی می شود .

steelkala / تلفن :--

1402/04/07
اجاق پلوپز آهنی ۴ شعله زمینی

اجاق پلوپز آهنی ۴ شعله زمینی یا اجاق پلوپز چهار شعله پروفیلی در ابعاد ۸۵*۸۵ ساخته شده از پروفیل فولادی و دارای رنگ کوره ای به منظور استفاده در آشپزخانه های صنعتی رستوران ، تالار پذیرایی ، کترینگ ها ، هیئت ها به منظور قرار دادن دیگ های بزرگ روحی برای پخت برنج مورد استفاده قرار میگیرد. اجاق گاز زمینی چهار شعله به دو صورت ساده برای گاز کپسولی و اجاق کوره دار ۴ شعله برای گاز شهری طراحی و تولید می شود.

steelkala / تلفن :--

1402/04/11
گریل تخت روغنی – گریل ذغالی – گریل ترکیبی-اجاق رومیزی

دستگاه گریل رومیزی ( گریل ذغالی رومیزی – گریل روغنی رومیزی – گریل ترکیبی رومیزی ) جزء تجهیزات پخت فست فود می باشد . دستگاه گریل رومیزی در مدل های مختلف مانند: گریل ذغالی رومیزی , گریل روغنی یا گریل تخت رومیزی , گریل شیار دار و گریل ترکیبی رومیزی ساخته می شود.

steelkala / تلفن :--

1400/09/13
سینک تک لگن صنعتی زیر کابینتی

سینک تک لگن صنعتی زیر کابینتی سینک تک لگن صنعتی زیر کابینتی دارای یک لگن ظرفشویی – ساخته شده از ورق استنلس استیل ۳۰۴ زنگ ناپذیر – سینک ظرفشویی صنعتی زیر کابینتی دارای درب لولایی و ریلی

steelkala / تلفن :--

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 

اتوماسیون صنعتی


اتوماسیون صنعتی یا روباتیزه کردن (Industrial Automation) به معنی استفاده از ابزارهای کنترلی (مثلاً کامپیوتر) به جای انسان به منظور هدایت و کنترل ماشین آلات صنعتی و پروسه‌های تولید است. اتوماسیون به بهره‌گیری از سامانه‌های کنترل (مثل کنترل عددی، کنترل منطقی قابل برنامه ریزی، و دیگر سیستم‌های کنترل صنعتی)، مکانیکی و الکترونیکی به کمک رایانه ها برای پایش (کنترل) خط تولید گفته می‌شود، که در آن هدف، کاهش نیاز به دخالت انسان است.
اتوماسیون از لحاظ لغوی به معنای “کنترل و هدایت دستگاهی بطور خودکار” میباشد. در صنعت امروزی هدف کنترل رسیدن به معنای کامل لغت اتوماسیون است ولی به دلایل متفاوت این هدف امکان پذیر نیست و دربیشتر مواقع یک سیستم نیمه خودکار داریم که بخشی از کنترل توسط اپراتور و بخشی از آن توسط سیستم کنترل تعبیه شده انجام میگیرد.
یکی از مهمترین ارکان تولید صنعتی، اتوماسیون است که تا قبل از پیدایش آن، از دستگاههای مختلفی برای کنترل خطوط تولید استفاده می کردند که هر یک به شکل مجزا عمل می کردند و در آنها محدودیت ها و مشکلات زیادی نیز وجود داشت. هدف از اتوماسیون سازی و استفاده از روبات، افزایش کارایی تجهیزات صنعتی و تولیدی است. هماهنگی و تناسب میان دستگاهها و روباتها و ایجاد شبکه در یک نظام تولید، نتیجه استفاده از تکنولوژی اتوماسیون می باشد.
 سیستم صنعتی اتوماسیون مسئولیتی بیش از کنترل فرایند تولید را بر عهده دارد که توسط کارشناسان مربوطه تنظیم شده و عبارت است از:
•  تبادل اطلاعات بین قسمت های مختلف تولید
•  برقرار کردن استراتژی های کنترلی در کارخانه
•  ایجاد یک واسطه بین کاربر و مجموعه تحت کنترل
 فرایندهای تولید سیستم های اتوماسیون
سیستم صنعتی اتوماسیون دارای دو فرایند تولید می باشد که عبارت است از
•  فرایندهای پیوسته (واگرا) از قبیل پالایش، پتروشیمی، شیمیائی، غذائی و ...
•  فرایندهای گسسته (همگرا) از قبیل خودرو، الكترونیك، لوازم خانگی و ...
 فرایند تولید متناسب با نوع محصول مورد نظر به سه بخش تولید، بسته بندی و توزیع تقسیم می شود که مهمترین بخش فرایند ساخت همان تولید است. روباتهای جابه جا کننده و برش دهنده از سنجش کیفیت مواد اولیه، انجام عملیات ابتدائی ساخت روی آنها تا فراوری محصول نهائی و آزمایش های پایانی کنترل محصول، پای ثابت این بخش در اکثر خطوط تولید می باشند. اما از آنجا که تمام فراورده ها و محصولات در پایان فرایند تولید نیاز به بسته بندی دارند و عواملی از قبیل سادگی حمل، مدت مصرف، مسائل بهداشتی، و.... در کیفیت محصول و توزیع فروش آن تأثیر گذارند، نیازمند نظارت نیروی انسانی است. زمان قرار گرفتن محصولات در خودروهای باربری تا عرضه محصول در فروشگاهها بخش توزیع انجام می شود. در این مرحله نیز استفاده از روباتهای ویژه بارگیری و خطوط حمل و نقل هوشمند، یکی از مهمترین دستاوردهای اتوماسیون در بخش توزیع است. 
 اجزاء کنترل در یک سیستم اتوماسیون صنعتی
اتوماسیون (خودکاری) از سه قسمت اساسی تشکیل شده است که عبارتند از:
•  اندازه‌گیرها
•  کنترل کننده
محرک‌ها که در ادامه هرکدام از این سه قسمت توضیح داده می‌شود.
1- اندازه‌گیرها: اندازه‌گیرها در واقع چشم سیستم‌های کنترل محسوب می‌شوند و با کمی سازی مقادیر فرایندی کنترل کننده را از وضعیت موجود در فرایند آگاه ساخته و در نتیجه کنترل کننده فرمان مورد نیاز را به محرک جهت کنترل فرایند و رسیدن به نقطه تنظیم مورد نظر ارسال می‌نماید. هر دستگاه اندازه‌گیری شامل سه جزء اساسی سنسور، ترانسدیوسر و ترانسمیتر می‌باشد.
- سنسور (Sensor) سنسور قطعه‌ای است که به پارامترهای فیزیکی نظیر حرکت، حرارت، نور، فشار، الکتریسیته، مغناطیس و دیگر حالات انرژی حساس است و در هنگام تحریک آنها از خود عکس العمل نشان می‌دهد و برای این عکس العمل نیاز به انرژی خارجی ندارد.
-  ترانسدیوسر (Transducer) ترانسدیوسر قطعه‌ای است که وظیفه تبدیل حالات انرژی به یکدیگر را برعهده دارد، سنسور پارامتر مورد اندازه‌گیری را به ترانسدیوسر تحویل می‌دهد، سپس ترانسدیوسر آن را به یک سیگنال قابل درک برای کنترلر تبدیل می‌کند لذا برای انجام این تبدیل نیاز به یک منبع انرژی خارجی دارد.
-  ترانسمیتر (Transmitter) ترانسمیتر وسیله‌ای است که یک سیگنال خروجی ترانسدیوسر را به سیگنال استاندارد قابل انتقال تبدیل می‌نماید. از معروفترین استانداردهای ترانسمیترها می‌توان به استاندارد ۴ تا ۲۰ میلی آمپر و ۰ تا ۱۰ ولت اشاره نمود.
۲-  کنترل کننده: قسمت دوم ابزاردقیق بخش کنترل می‌باشد. کنترل عبارتست از سوق و نگهداری یک یا چند فرایند به وضعیت یا وضعیت‌های مطلوب یا مورد نظر. این مفهوم در برگیرنده کنترل کمی، کیفی، حفظ ایمنی و محیط زیست می‌باشد که اهداف اساسی کنترل می‌باشند.
۳-  محرک‌ها: محرک‌ها ادواتی هستند که سیگنال خروجی را از قسمت کنترل کننده گرفته و متناسب با این سیگنال‌ها عمل می‌کنند. از عمده ادوات خروجی می‌توان به شیرهای کنترل و الکتروموتورها اشاره کرد. این ادوات با عملکرد خود باعث کنترل پارامترهای اندازه‌گیری شده در مقدار مطلوب و مورد نظر می‌شوند.
 مانيتورينگ
   يكي ديگر از مباحث مهم و مرتبط با اتوماسيون صنعتي ، مانيتورينگ مي باشد . امروزه مانيتورينگ يكي از نيازهاي اساسي بسياري از صنايع به خصوص صنايع بزرگ مي باشد. بسياري از صنايع بزرگ مانند صنايع پتروشيمي ، صنايع توليد انرژي ، صنايع شيميايي و ... بدون استفاده از سيستم مونيتورينگ مناسب قادر به ادامه كار خود نيستند . مونيتورينگ عبارت است از جمع آوري اطلاعات مورد نظر از بخشهاي مختلف يك واحد صنعتي و نمايش آنها با فرمت مورد نظر براي رسيدن به اهداف ذيل :
- نمايش وضعيت لحظه اي هر يك از ماشين آلات و دستگاهها
- نمايش و ثبت پارمترهاي مهم و حياتي يك سيستم
- نمايش و ثبت آلارمهاي مختلف در زمانهاي بروز خطا در سيستم
- نمايش محل خرابي و زمان وقوع ايراد در هر يك از اجزاي سيستم
- نمايش پروسه هاي توليد با استفاده از ابزارهاي گرافيكي مناسب
- تغيير و اصلاح Set Point ها حين اجراي پروسه توليد
- امكان تغيير برخي از فرايندهاي كنترلي از طريق برنامه مونيتورينگ
- ثبت اطلاعات و پارمترهاي مورد نظر مديران از قبيل زمانهاي كاركرد، ميزان توليد ، ميزان مواد  اوليه مصرفي ، ميزان انرژي مصرفي و ...